Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Kurcze,Ewuniu tak cioteczki o Ciebie dbają z tym allegro,że musisz znaleźć domek.Nie ma to tamto.Musisz i już;)
  2. Czy on wogóle jeszcze jest w schronie?
  3. Dlaczego oddali taką słodycz?:placz:
  4. Ja też nie umiem...:placz: Prosimy o pomoc!!!!
  5. A tak wogóle to w jakim schronisku on jest?
  6. Następne ogłoszenia będą w kolejną nockę robione;)
  7. [quote name='Mysia_']Renatko on się nie błąka, gdzieś musi być... Tylko gdzie :roll:[/quote] No właśnie ,GDZIE?:placz: Przecież nawet jak ktoś go przygarnął,to Szrek mógł po raz kolejny uciec... A jak go ktoś przygarnął nie z Zabrza i on zwiał? On może być wszędzie!!!!!!:placz:
  8. Chyba łatwiej jest trafić 6 w totolotka,niż znaleźć tymczas bez zwierząt...:shake:.Ja mam 5 tymczasów i każdego brałam z drżeniem serca,co powiedzą pozostałe zwierzęta.Jakoś wszystkie się szczęśliwie dogadały ze sobą.Ale kota w domu nie mam,tylko na podwórku(ale do niego też nic nie mają).Wydaje mi sie,że 90% psów wziętych ze schronu jest tak wdzięcznych za uratowanie życia,że zgadza się ze wszystkim co zastanie w nowym domku,ponieważ nie chcą wracać z powrotem do schronu.Jednak bywają tez niestety agresorzy... Wydaje mi sie,że sunia zgodziłaby się z suczką Dark,bo przecież jak widzimy siedzi w boksie z innymi psami i nie ma konfliktu.Nie wiemy jednak co z kotkiem:shake:.Ale jak patrze na nią,to myślę,że to taka kochana ciapa,co nie skrzywdzi nawet muchy.No nie wiem,poradźcie co robić... Wydaje mi sie,że największym problemem jest fakt,że ten tymczas mógłby być tylko do końca lutego...Jeżeli do tej pory sunia nie znalazłaby domku,to co wtedy?Jak widać na dogo nawet dt płatne mają oblężenie i ciężko o miejsca. Ale może nie bądźmy pesymistkami i idźmy na żywioł,żeby ratować sunie?Na zastanawiania sie mamy jeszcze czas,a sunia tego czasu ma niewiele... Poradźcie co robić?
  9. Już przez pierwsze zdjęcia serce mi się rozpadło na milion kawałków:placz:
  10. Ja nie znam suni,mieszkam daleko od jej schronu i nie mogę nijak się wypowiadać na jej temat.Z tego co mówiła Kasia,to nie ma jak sprawdzić suni pod kątem zwierząt,czyli musiałybyśmy w takim razie iść na żywioł i dopiero u Dark okazałoby się,czy sunia toleruje jej zwierzęta.Wszystko niby jest ok,ale co zrobimy,jak sunia zaatakuje kotka,albo suczkę Dark?Musimy mieć jakiś plan B,bo szkoda,żeby mała marniała w schronie,tym bardziej,że domek kochający na nią czeka.
  11. Tosieńka dużo odpoczywa sobie w wanience,ale generalnie chyba dobrze się czuje.Nie jest smutna,ani osowiała,ma apetyt,ładnie się załatwia.Dziewczynki wykazały się ogromnym zrozumieniem dla Tosieńki,bo już się nie pchają do niej do wanienki,co miało miejsce wcześniej.Psi instynkt i nasze tłumaszenia sprawiły,że panienki nie zaczepiają Tosi,dzięki czemu Tosia może w spokoju dochodzić do zdrowia.To są bardzo mądre suczki,bardzo ze sobą zżyte i kochające się na wzajem.Nie wiem jak to będzie,gdy przyjdzie im się rozstać.Będą za sobą bardzo tęskniły,no i za nami też:placz:.
  12. Morwisiu niedługo mikołajki...:razz: Może już któraś z cioteczek rozmawiała z Mikołajem? Może to Asia?
  13. [quote name='zonia']ja ciągle robię ogłoszenia, na allegro też jest(zbiorowym moich psiaków ze schroniska..)ale nic...:shake: A jutro zrobię zdjecie jej budy to zobaczycie ciotki jaką ma wypasioną:cool3:[/quote] No to czekamy na zdjecia:razz:
  14. Kasiu jak będziesz w schronie,to zobacz jak sunia się czuje.Trzeba podjąć decyzję,bo Dark czeka,a sunia pewnie w coraz gorszym stanie...:-(
  15. Sunia prosi o domek:placz:
  16. [quote name='AleksandraJ']Zdrówka [B]maleńka[/B], zdrówka :(!!!![/quote] Maleńki:razz:
  17. Dałam go już też na www.bono-polska.pl 47. www.ojej.pl 48. www.pajeczyna.pl 49. www.pineska.pl 50. www.animalia.pl 51. www.wegetarianie.pl 52. www.gielda.bai.pl 53. www.gumtree.p reszta ogłoszeń później...:roll:
  18. Kto pokocha śliczną lisiczkę?:-(
  19. Sunia się przypomina i prosi o domek...:-(
  20. Zrobiłam mu na razie na pajęczynie i pinesce.W dzień nie mam czasu,muszę posiedzieć w nocy i zrobić
  21. Ło matko...wygląda jak prosiaczek z pyszczka...
  22. Ło matko,jaki kochany mopek...:placz:
×
×
  • Create New...