Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. On tak bardzo chce żyć,tak mocno się tej iskierki życia trzyma,która jeszcze się w nim tli...nie pozwólmy jej zgasnąć,tyle ludzi chce go ratować!!!:placz:
  2. Każde miejsce jest dobre,żeby dupkę usadzić...nawet moja twarz:p
  3. Katy obwąchać to musi obowiązkowo,bo jak ona nasiusia,to inny psiak poprawi no i zapachy się "mieszają". A w tym kubraczku,to taka kobita z niej,że hej:p Włożyłam rękę pod ten kubraczek i ona tam ma cieplutko.Super sprawa ta kapotka:loveu:
  4. Dobrze zrobiłaś Dark,że wzięłaś tamtą sunię.Ona jest maleńka i długo by nie pociągnęła gryziona w boksie.Chyba nikt się nie obrazi jak weźmiesz tekst do ogłoszeń z pierwszej strony.Najważniejsze jest,żeby nasza sunia szybko znalazła domek...
  5. Szrekusiu wracaj !!!!!:-(
  6. Po południu też bądź pierwszy!!!
  7. Podnosimy,podnosimy....a domku nie ma:-(
  8. [quote name='luka1']już prawie nie może łazić, drepcze drobnymi kroczkami - chba kołtuny jej dokuczają[/quote] Albo tłuszczyk...:evil_lol:
  9. A tu siusiu:loveu:
  10. Obiecane zdjęcia Satuchny z dzisiaj
  11. [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/7251/zdjcie1030oi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8786/zdjcie1025lf1.jpg[/IMG] Tosia lata aż się rozmazuje świat:evil_lol: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4962/zdjcie1026ie0.jpg[/IMG]
  12. Dzisiejsze fotki:loveu: [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/885/zdjcie1033wy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1445/zdjcie1036yo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/153/zdjcie1035pl9.jpg[/IMG]
  13. U mnie do czasu zagojenia rany po kastracji byłby w ganku(ganek zamykany prowadzący do domu) i wychodziłby na spacer na smyczy.Mam nadzieję,że przez te 10-12 dni zdążyłby się do nas przyzwyczaić i nie zwiałby.No ale najpierw musi się znaleźć... No i nie mam psów agresorów na podwórku.Mam Sati,staruszkę,która kocha wszystkie psy i małego Puszka,który sięga Diegusiowi do kostek i też kocha inne psiaki...
  14. Mru,jeżeli Diego przeskoczył u nich przez bramę,to u mnie też może to zrobić i następna dupa...A ja nie mam kojca:shake:
  15. W jakich bólach ta psinka była nie wiadomo przez jak długo,na deszczu,na mrozie,bez jedzenia:placz:
  16. [quote name='rybon36'] i masz lubić skalpel służący do sterylizacji :eviltong:[/quote] Tego to nawet nie trzeba jej powtarzać...Każdy to lubi :razz: :evil_lol:
  17. Mikołaju,Mikołaju,bardzo liczymy na to,że znajdziesz jakieś schronienie przed zimą dla Morwisia...
  18. Sunieczko jesteś taka piękna,a nikt Cie nie chce...:-(
  19. Miał być wtorek...i był wtorek!!!!!:multi::multi: A ci moi znajomi niech mi na drugi raz du...y nie zawracają:angryy:
  20. :shake::shake::shake::shake::shake::shake: cienko to widzę :shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  21. Dokładnie...:shake:Tylko gdzie tu znaleźć dom,który zaopiekuje się Maksikiem:-(
  22. Nie dam rady do domu.W domu mam już 6,od małej suczynki po labradora.Macie racje,on MUSI iść do domu,w budzie nawet ocieplonej,nie da rady:shake:
×
×
  • Create New...