Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Ja pitolę,ale kochane maleństwo
  2. Rozumiem Cię doskonale...Jak wzięłam Pryszczyka w sierpniu(dziadzio 13-letni,głuchy z lekką zaćmą,7 lat był w schronie)to miałabym podobne zdarzenie.Zawsze rano otwieraliśmy balkon i tak był otwarty latem całe dnie.Mój pies nauczony,że na balkon nie wolno mu wyjść.Pryszczyk był u nas drugi dzień,mąż rano z przyzwyczajenia otworzył balkon i poszedł do łazienki.Ja za niedługo wstałam i nagle mnie zmroziło.Pryszcz stoi na balkonie(zdjęliśmy barierki,żeby założyć nowe!)a moje serce stanęło,nogi się ugięły,w gardle gula,mało się nie udusiłam.Dobrze,że pies głuchy,bo podeszłam do niego nie zauważona i złapałam go tak mocno,że aż się wystraszył.Wniosłam go do domu,zamknęłam drzwi na balkon i dopiero po jakimś czasie ochłonęłam.Od tej pory drzwi na balkon były zamknięte,nawet w najgorsze upały.Kupiłam wiatrak,żeby było chłodniej. Bardzo,bardzo Ci współczuję Łokietku [*]
  3. [quote name='Koperek']hola, hola [B]Renata[/B]- to, że[B][SIZE=3][COLOR=magenta] ZARAZA[/COLOR][/SIZE][/B] jest zazdrosna o inne zwierzęta[B][I] nie daje jej prawa do rzucania się na nie[/I][/B] w obecności [B]Dark[/B]![/quote] No tak,zgadzam się,ale ona jeszcze nie wie jakie panują tam prawa i narazie ustala swoje zasady.Dopóki ktoś jej nie pokaże gdzie jest jej miejsce w stadzie i jaka panuje hierarchia dopóty sunia będzie zachowywać się tak jak do tej pory
  4. Strasznie słodka jest,a mordeczkę to ma chyba taką trochę terierkowatą?
  5. Coooo???????????:crazyeye:
  6. Na początku Cię nie znała,to leciała z zębami do Ciebie.Teraz uważa Cię za "pana i władcę" i NIKOMU nie da podejść do Ciebie.Gdy Cię nie będzie w pokoju,to będzie z kotem jadła z jednej miski,a gdy tylko znajdziesz się w pobliżu,to przegoni wszystkich.Jesteś jej i koniec.To taki typ psa.Oczywiście można nad nią "popracować",ale łagodnej,milusiej suni,kochającej wszystko i wszystkich(w Twojej obecności)nie zrobi się z niej:shake: Takie jest moje zdanie...:roll:
  7. Milusiu po raz kolejny zapalam Ci świeczuszkę,bardzo mi zapadłeś w serce...:placz: :-( :-(
  8. Może ktoś Cię wreszcie wypatrzy Michałku...
  9. Fasolko maleńka,kiedy dostaniesz swoją szansę?:-(
  10. Też mam taką nadzieję...ale jak długo wytrzyma tak sam sobie radząc...:-(
  11. Jedzonka to może i nie brakuje,ale domku na pewno:placz:
  12. No faktycznie te dwa psiaki są do siebie bardzo podobne...
  13. Dinuś ma swojego Kajtusia...a Redi ma swojego przyjaciela?
  14. Taka maleńka i śliczna...czemu nikt jej nie chce?:-(
  15. Kto zrobi laleczce piękny banerek...bo ja nie umiem:shake:
  16. Morwisiu,niedługo Mikołajki...czy ten Mikołaj aby pamięta o Tobie?
  17. Ewcia pewnie nie zna innego życia jak schroniskowe,a może zna,tylko już nie pamięta...?:-(
  18. No nie...:placz: sama słodycz...skąd ona się wzięła w schronisku?
  19. O matyldo...Jeden psiak znajduje dom,a na jego miejsce przychodzi pięć innych :shake:
  20. Spójrzcie jaka ta starsza sunia jest podobna do mojej tymczasowiczki,jak siostry...tylko nasza sochaczewska ma pysio jaśniejszy.Nawet kolorami są bardzo podobne,tylko na moim zdjęciu tego nie widać [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/4459/zdjcie1044ox1.jpg[/IMG]
  21. A jaka śliczna...:placz:
  22. Boszsze,nie miał nawet imienia...:placz: Ja dam Ci na imię Marcyś...Marcysiu [*]:-(
  23. cytuję panią Rudzika: "kupilam mu legowisko,kostki na zeby a nawet bylam z nim w salonie dla pieskow gdzie umyli i wyczesali" Hmmm....fajnie,ale co z tego:shake:
  24. [quote name='luka1'][SIZE=3][FONT=Calibri]Nie pytajcie skąd, dlaczego, jak? [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Calibri] Psisko przekichane, [/FONT][/SIZE] [/quote] Taki piękny pies...skąd,dlaczego,jak?:crazyeye::shake: Przekichane to on na pewno ma:shake::-( Pięknie by wyglądał na jakimś fajnym podwórku...
×
×
  • Create New...