Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Jesteśmy,nie śpimy!;) Oglądałam Tosieńkę po raz kolejny-rana pięknie się goi.Opatrunku nie ma,ale przyklejam jej codziennie świeżą wkładeczkę i jest git malina.
  2. Ciepłe pomieszczenie zawsze lepsze jest od budy nawet dobrze ocieplonej.Jemu najwyraźniej potrzebne jest miejsce w domu,którego ja niestety nie mogę mu teraz zapewnić.Także poszukiwania trwają nadal...
  3. Ja nie mogę...Czy zamiast tego łańcucha to nie mogłaby być cieniutka smyczka:placz:
  4. [quote name='malagos']a tak sobie zagladam i czekam, i mam nadzieję :roll:[/quote] Ja też mam nadzieję,no ale to tylko znajomi... Ja gdybym chciała wziaźć psinę i wiedziałabym,że on tak bardzo marznie,to poleciałabym do schronu w tri miga.
  5. Po podwórku zawsze ktoś się kręci,także człowieka też miałby praktycznie na zawołanie.Nie wiem,czy warunki miałby lepsze niż w Psim Aniele(tam też ma budę na dworze),ale na pewno miałby stały dostęp do człowieka.Jeżeli Max źle by się czuł,byłby słaby i leżący to natychmiast poszedłby do domu.Niech dziewczyny odpowiedzialne za Maxika podejmą decyzję i dadzą mi znać.Trochę się boję,że jak w razie będzie odchodził to będę siedziała przy nim i ryczała,a przy odchodzącym zwierzaku się nie płacze,bo on czuje nasz ból.No ale ja już taka głupia jestem:shake:Miałam już własną sunie,która w wieku 15 lat odeszła za TM właśnie na raka i wiem co znaczy opieka nad tak chorym psem.:-(
  6. Dziewczynki,opcja jest taka,że mogę dać mu budę ocieploną na swoim podwórku+spacery,jeżeli nie będzie sam chciał sobie chodzić po podwórku.Do domu go wziąźć nie mogę,bo mam już 3 dziewczyny z Kreżla na tymczasie.20 zł za dobę +wasza karma,bo on chyba weterynaryjną je.Jeżeli pasuje,to mogę go wziąźć już w sobotę.Jeżeli znajdziecie inne miejsce,to nie zawracam Wam głowy.Dziewczynki mają swój wątek.Niestety fakturami nie dysponuję,a nie wiem,czy to nie byłoby konieczne.
  7. 54. www.petworld.pl 55. www.vetmozga.com 56. www.autogielda.pl 57. www.ogloszenia.yellowpages.pl 58. www.se.com.pl 59.www.adopcjapsa.pl 60. www.emetro.pl 61. www.pupile.com 62. www.rozglos.net 63. www.anonseogloszenia.pl 64. www.najpewniej.pl 65. www.mammisia.pl Następne będą inną nocką;)
  8. Codziennie:placz:
  9. Trzeba przenieść psiaka do działu "psy w potrzebie",bo rozumiem,że on szuka domku?
  10. Michałek będzie sobie spał,a mamusia porobi w nocy następne ogłoszonka;)
  11. No co jest:angryy: Moje 2 posty powinny być "pod" Asią a są "nad" Asią:angryy:
  12. Morwisiu jest tak zimno,a Ty masz chore serduszko...:-(
  13. A dlaczego żaden domek nie zajrzy...:placz: Redi ma jakieś allegro?
  14. Satka ma codziennie mizianko,jest bardzo grzeczna,ma super apetyt,zaraz jej się skończą leki z którymi przyjechała i wykupię jej receptę,którą dała mi Beata.Mam teraz trochę mniej czasu na wszystko,bo jedna z dziewczynek krężlowskich miała sterylkę,druga zaraz będzie miała,a dodatkowo sunia,która przyjechała z Sati ma padaczkę:shake:.Koniec świata:shake:
  15. I niesprawiedliwe:shake::placz:
  16. Dużo mu do 15-stki nie brakuje,oceniany jest na ponad 13 lat.;)
  17. Nie wiem co pisać,nie mam słów...podniosę tylko
  18. Dzisiaj nie pojadą,bo Kaśka ma imieniny i pół chałupy ludzi:roll: Przykro mi Suzi...kolejna noc w zimnie:placz:
  19. Tyle tych bidulek...aż serce się kroi:-(
×
×
  • Create New...