SBD jak wyjdziesz z nim na spacer,to "życzliwi" doniosą na ciebie do TOZ-u,że znęcasz się nad zwierzętami i doprowadziłaś do totalnego zaniedbania psa:evil_lol:
Tak jej piknie w zielonym...:evil_lol:
Dzisiaj późnym wieczorem mija 10 dni od zabiegu.Niech go ma jeszcze przez noc.Jutro jej zdejmę,upiorę i oddam wetce.
No to ja dołożę się do tego tomiku wierszy:
Ciotka Mru i Ziuteczka
Obcięły Diegowi jajeczka
A że to są wiśnie dwie
To nie podzieliły się
One wzięły se po jednym
A nam nic nie dały biednym:placz:
Wzajemnie DIF,wzajemnie:loveu::buzi::loveu:
Wyświetlają Wam się ostatnie 2 zdjęcia czy jedno?Pod zdjęciem nocnym Prysia powinno być jeszcze zdjęcie Prysia z Elią.Jest? Bo mi się nie wyświetla,a wstawiałam:mad:
[quote name='Dark Lord']Ja też, szkoda że jej nie miałam jak wziąć, mam za to teraz mini diabła na tymczasie...:diabloti:[/quote]
A nasza sunia to przypuszczam,że takie "ciepłe kluchy" z niej :eviltong: