Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. SBD jak wyjdziesz z nim na spacer,to "życzliwi" doniosą na ciebie do TOZ-u,że znęcasz się nad zwierzętami i doprowadziłaś do totalnego zaniedbania psa:evil_lol:
  2. Tak jej piknie w zielonym...:evil_lol: Dzisiaj późnym wieczorem mija 10 dni od zabiegu.Niech go ma jeszcze przez noc.Jutro jej zdejmę,upiorę i oddam wetce.
  3. Kumate,kumate...właśnie o tą fotkę chodziło:eviltong:
  4. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9114/zdjcie1052tw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/8070/zdjcie1047oy4.jpg[/IMG]
  5. Codzienność Feli... [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/6493/zdjcie1048hx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3311/zdjcie1050lg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/7203/zdjcie1057vh6.jpg[/IMG]
  6. No to ja dołożę się do tego tomiku wierszy: Ciotka Mru i Ziuteczka Obcięły Diegowi jajeczka A że to są wiśnie dwie To nie podzieliły się One wzięły se po jednym A nam nic nie dały biednym:placz:
  7. Wzajemnie DIF,wzajemnie:loveu::buzi::loveu: Wyświetlają Wam się ostatnie 2 zdjęcia czy jedno?Pod zdjęciem nocnym Prysia powinno być jeszcze zdjęcie Prysia z Elią.Jest? Bo mi się nie wyświetla,a wstawiałam:mad:
  8. No to chociaż to dobre,że u nas jest.Ale wszystko inne-do dupy:shake:
  9. Jeszcze trochę i można będzie wydać tomik wierszy poświęcony Diegusiowi:evil_lol:
  10. No nie mogę:mad::angryy: Czyli co? trzeba teraz zbierać pieniądze na transport Rudzika z powrotem do Polski,czy jak?:crazyeye:
  11. Diego,trzymaj się:placz: Ciotki wytną Ci jajecka i se wezmą po jednym:shake::eviltong:
  12. Jednak są dobrzy ludzie na świecie,tylko szkoda,że tak mało...:shake: No ale dobre i cokolwiek;)
  13. Cudna sunia,kto pomoże...?
  14. Michasiu wracaj na pierwszą,bo coś spadłeś nam syneczku...:shake:
  15. [quote name='agata51']Dlaczego nikt nie odpowie Beacie?[/quote] No właśnie...:shake: Kacperek miałby większe szanse na domek
  16. Przypomnij o sobie Szrekusiu....ciągle Cię nie ma:placz:
  17. Kto pokocha maleńką,śliczną starowinkę?:-(
  18. [quote name='Dark Lord']Ja też, szkoda że jej nie miałam jak wziąć, mam za to teraz mini diabła na tymczasie...:diabloti:[/quote] A nasza sunia to przypuszczam,że takie "ciepłe kluchy" z niej :eviltong:
  19. Dziewczynki,lisiczka nadal bez domku? Bo nie wiem czy podnosić wątek,czy dać spokój,bo mała bezpieczna?
  20. Maleńki...ile Ci jeszcze czasu zostało w tej "16"? Czy doczekasz domku...?:-(
×
×
  • Create New...