Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. No nie mogę....:placz: To zdjęcie rozbraja niesamowicie...
  2. [quote name='luka1']A ja wiem co pisać - Bruno ma dom. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Szkoda tylko że nikt nas nie powiadomił, ale cóż problem z głowy to i mysleć o nim trudno.[/quote] Ostatnio byłam u wetów i nawet się zdziwiłam,że ruda mordka nie wychyla się zza drzwi(a zawsze tak robił),ale myślałam,że może gdzieś się schował na zapleczu...a tu jednak takie wieści super:multi:
  3. [quote name='ciapuś']Nasze schronisko przeznaczone jest na 200-250 psów a jest w nim 700 to chyba wszystko wyjaśnia.[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :splat:nawet nie wiem co napisać...to koszmar jakiś:shake:
  4. E,nie jest tak źle z tym opierzeniem:razz: No ale fakt,że puchaty to on nie jest..zresztą po 8 latach leżenia na betonie miało prawo mu sie wytrzeć futerko tu i ówdzie..:evil_lol:
  5. :placz: O Pryszczyka ,którego adptowałam w sierpniu ze schronu też NIKT NIGDY nie pytał,a słońce moje przesiedziało tam prawie 8 lat:shake: Mam nadzieję,że Michałek nie będzie musiał tak długo czekać...
  6. Może dzięki tym ogłoszeniom znajdzie domek?;)
  7. Goldi-jakie piękne imię:loveu: Oby przyniosło Ci szczęście
  8. Sunieczko co u Ciebie? Nadal jesteś taka zdołowana?:shake:
  9. No tak...w schronie łatwiej znaleźć wroga,niż przyjaciela..:shake:
  10. Morwisiu już jutro Mikołajki..może to będzie Twój ostatni dzień w schronie? Bardzo byśmy tego chciały..:loveu:
  11. Ewuniu już Cię chyba nóżki bolą po tych ciocinych spacerkach;) Pewnie chciałabyś poleżeć sobie w swoim domku na swoim posłanku...
  12. Wchodzą już tu tylko jedne i te same osoby.Może zmienić jakoś tytuł,albo nie wiem co...bo jak nikt nowy nie wejdzie i się nie ulituje,to nie zbierzemy na karmę...a przecież jeszcze trzeba szybko znaleźć dt :shake:
  13. Michasiu wracaj na górę psinko. Kurna nie dostałam jeszcze żadnego maila w sprawie Michałka.Do dziewczyny co jej numer telefonu podawałam,pewnie też nikt nie dzwonił,bo by się pochwaliła...szkoda,ale cóż...czekamy
  14. A domek był tak blisko u rybon...no ale szansę dostała inna bardzo biedna sunia.Maszeńko może los się do ciebie w końcu uśmiechnie?
  15. [quote name='Jaaga']Siuśki pojechały do badania ;).[/quote] Ale im się fartnęło...pojechały w wielki świat:evil_lol:
  16. Proszę i ja o numer konta,bo jak był na wątku to nie skopiowałam:roll:
  17. Jejku to psy w schronie go tak załatwiły,czy został w takim stanie przywieziony do schronu?:shake:
  18. Nie oślepłaś;):evil_lol:
  19. Kikou wykasowała nr konta i będzie podawać na pw
  20. Dziewczyny mają 100zł,a karma kosztuje 225zł:shake: Nr konta jest na poprzedniej stronie
  21. Każda suka broni swoich małych i wtedy jest agresywna...szczególnie,jeżeli jest bezdomna.Może hotelik z kojcem byłby lepszy do sprawdzenia suni?Nie wiem...zadecydujcie.U mnie byłaby traktowana jak normalny podwórkowy psiak luzem biegający.Mam na podwórku jeszcze jedną tymczasowiczkę,starszą sunię,mam 2 dzieci-16 i 11 lat.Chciałabym jednak,aby zgodziła się z tamtą sunią i nie zwiała mi z podwórka.Także jeżeli wasza sunia jest nie sprawdzona pod kątem innych suk,to może kojec byłby lepszy?Decydujcie i w razie czego dajcie znać;)
  22. [quote name='andzia69']...koszt 15 zł/doba za bezdomniaki[/quote] Gdyby kielecki hotelik nie wypalił,to ja mam jedno wolne miejsce za tą samą cenę,ale nie w kojcu,tylko ocieplana buda i sunia luzem na podwórku.Tylko,że powinna być wysterylizowana.W razie co,to można o mnie poczytać na wątku o dt płatnych i hotelikach.
×
×
  • Create New...