-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
[quote name='luka1']A ja wiem co pisać - Bruno ma dom. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Szkoda tylko że nikt nas nie powiadomił, ale cóż problem z głowy to i mysleć o nim trudno.[/quote] Ostatnio byłam u wetów i nawet się zdziwiłam,że ruda mordka nie wychyla się zza drzwi(a zawsze tak robił),ale myślałam,że może gdzieś się schował na zapleczu...a tu jednak takie wieści super:multi:
-
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz: O Pryszczyka ,którego adptowałam w sierpniu ze schronu też NIKT NIGDY nie pytał,a słońce moje przesiedziało tam prawie 8 lat:shake: Mam nadzieję,że Michałek nie będzie musiał tak długo czekać... -
czy musi umrzeć zapomniany??? Łaciatek ma dom ;0)
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Może dzięki tym ogłoszeniom znajdzie domek?;) -
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
Lionees replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Przypominam o psiaczkach.. -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
Lionees replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Goldi-jakie piękne imię:loveu: Oby przyniosło Ci szczęście -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Sunieczko co u Ciebie? Nadal jesteś taka zdołowana?:shake: -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morwisiu już jutro Mikołajki..może to będzie Twój ostatni dzień w schronie? Bardzo byśmy tego chciały..:loveu: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewuniu już Cię chyba nóżki bolą po tych ciocinych spacerkach;) Pewnie chciałabyś poleżeć sobie w swoim domku na swoim posłanku... -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wchodzą już tu tylko jedne i te same osoby.Może zmienić jakoś tytuł,albo nie wiem co...bo jak nikt nowy nie wejdzie i się nie ulituje,to nie zbierzemy na karmę...a przecież jeszcze trzeba szybko znaleźć dt :shake: -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Michasiu wracaj na górę psinko. Kurna nie dostałam jeszcze żadnego maila w sprawie Michałka.Do dziewczyny co jej numer telefonu podawałam,pewnie też nikt nie dzwonił,bo by się pochwaliła...szkoda,ale cóż...czekamy -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Lionees replied to Charly's topic in Już w nowym domu
A domek był tak blisko u rybon...no ale szansę dostała inna bardzo biedna sunia.Maszeńko może los się do ciebie w końcu uśmiechnie? -
7 MIESIĘCY -WADA ANATOMICZNA PĘCHERZA,leje sie z niej woda.MA DOM
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Siuśki pojechały do badania ;).[/quote] Ale im się fartnęło...pojechały w wielki świat:evil_lol: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę i ja o numer konta,bo jak był na wątku to nie skopiowałam:roll: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie oślepłaś;):evil_lol: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kikou wykasowała nr konta i będzie podawać na pw -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny mają 100zł,a karma kosztuje 225zł:shake: Nr konta jest na poprzedniej stronie -
Każda suka broni swoich małych i wtedy jest agresywna...szczególnie,jeżeli jest bezdomna.Może hotelik z kojcem byłby lepszy do sprawdzenia suni?Nie wiem...zadecydujcie.U mnie byłaby traktowana jak normalny podwórkowy psiak luzem biegający.Mam na podwórku jeszcze jedną tymczasowiczkę,starszą sunię,mam 2 dzieci-16 i 11 lat.Chciałabym jednak,aby zgodziła się z tamtą sunią i nie zwiała mi z podwórka.Także jeżeli wasza sunia jest nie sprawdzona pod kątem innych suk,to może kojec byłby lepszy?Decydujcie i w razie czego dajcie znać;)
-
[quote name='andzia69']...koszt 15 zł/doba za bezdomniaki[/quote] Gdyby kielecki hotelik nie wypalił,to ja mam jedno wolne miejsce za tą samą cenę,ale nie w kojcu,tylko ocieplana buda i sunia luzem na podwórku.Tylko,że powinna być wysterylizowana.W razie co,to można o mnie poczytać na wątku o dt płatnych i hotelikach.