Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Ło matko...no i jak tu się nie zakochać:placz:
  2. "Siur"? a miała być karma,a nie siur :evil_lol::eviltong: Kikou na jakim portalu zamawiałaś tą karmę?:crazyeye::evil_lol:
  3. Ja też już pilnuję Elii,bo ona kocha jeść.Chłopaki się najedzą i odejdą nawet jak jeszcze jest w miseczkach,a ona nie... Ale ona była chudziutka i leciutka,tylko nie było tak widać bo ma kupę kłaków na sobie.Jak przyjechała do mnie to ważyła 6,5kg,a teraz nie wiem,ale więcej.Będę z nią na dniach u weta,to zważę. Ona jak żebrze o jedzenie,to tak słodko wygląda,bo stoi,ślepkami nawet nie mrugnie, języczek jej "wylata"...no i jak nie dać takiemu słodziakowi smakołyka... No ale powiedziałam KONIEC.Nie ma żebrania:p
  4. Przeglądałam kiedyś wątek niejakiej Cykorii ,która potem dostała na imię Dusia.Pies kompletnie nieadopcyjny w schronie,agresywna niesamowicie(a małe gówienko z niej było)siedziała cały czas w budzie,albo za budą z wyszczerzonymi zębiskami.Miała iść do uśpienia,bo nawet miski nie można było włożyć do kojca.Dziewczyny się zlitowały i wyciągnęły(dosłownie) małą z kojca i zawiozły do hoteliku.Już w samochodzie okazało się,że to zupełnie inny pies niż w schronie..obraz słodyczy,wdzięczności i łagodności.Wystarczyło tylko wyjąć małą z kojca i zabrać za teren schroniska,a poczuła się bezpieczna.Teraz ma dom,a właściciele są z niej mega zadowoleni. Mam nadzieję,że wrrrmrrr przemyśli i da domek maleńkiej wystraszonej sierotce
  5. No to w końcu jakie imię dostanie psiak?;)
  6. No super:multi:..parę minut i jest 100zł,oby brakujące pieniążki dało się tak szybko uzbierać:lol:
  7. No właśnie miałam poprosić o numer konta;)
  8. Dorzucam 20zł do karmy..
  9. :Rose: Dziękujemy:buzi:
  10. Oj tak...mam głuchego,to wiem coś o tym. Łokietku,mimo całego bólu...jednak Twoja śmierć nie była bezcelowa.Zobacz,jak wiele istnień będzie można uratować dzięki Tobie i dziewczynom,które stworzą wątek ostrzegawczo-pomocniczy. Dla Ciebie malutki Dla dziewczyn :Rose:
  11. [quote name='Edi100']Jeśli mogę poradzić, z własnych doświadczeń ciężkich przypadków. Mam w domu psa rezydenta i fakt na poczatku Foka Go nie akceptowała i chodziła dla bezpieczeństwa kiedy był Drops z kagańcu. Kiedy warczała na niego albo na kogoś z domowników, krzyczałam fe! nie wolno!. Głaskałam najpierw Dropsa potem Fokę, mówiąc przy tym "kochane pieski". Przytulałam córkę w obezności Foki, potem głaskałam Dropsa a na końcu ją. Tak trwało może tydzień. Po tygodniu, Foka chodziła bez kagańca, choć ja czuwałam na kazdym kroku. Siadałam na podłodze i głaskałam jednocześnie Dropsa i Fokę.[B] Dawała przysmaki najpierw Dropsowi potem Foce. Tak jest do dziś, że Foka głaskana jest druga, karmiona druga etc. Nigdy tez nie pozwoliłam wejśc jej do domu zanim ja i Drops nie weszliśmy[/B]. Trwało to jakis czas ale zrozumiała a Dropsa kocha jak wariatka i wariuje z Nim po całej chacie. A zaznaczam, wg wszystkich oraz wetów, to jest przypadek nieuleczlnie depresyjny. A jednak się udało:loveu::loveu::loveu: Myślę, że konsekwencja w prowadzeniu maleńkiej da równie oczekiwane rezultaty.[/quote] Pogrubiłam to,co jest najważniejsze!Stanowczość,konsekwencja i zastosowanie się między innymi do powyższego postu może dać dobre rezultaty.Ale na to trzeba czasu,którego zaraza chyba już nie ma?...A może... :razz:
  12. Tosia "jednorożec":loveu: [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/5950/zdjcie1078tw8.jpg[/IMG] Hicior dnia-słodki buziaczek;) [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/7713/zdjcie1080pf4.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5774/zdjcie1074ll6.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7711/zdjcie1073og5.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/9995/zdjcie1084wr3.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5194/zdjcie1079eg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/2049/zdjcie1077pw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3696/zdjcie1076ei6.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/549/zdjcie1085lf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/9171/zdjcie1083gt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/2122/zdjcie1081rt7.jpg[/IMG]
  16. [quote name='nika28']Zrobiłam se alegratke :roll:[/quote] Se ?:razz: A może i psiakowi byś zrobiła...;):evil_lol:
  17. [quote name='mru'] dajcie czas moim rodzicom ;) na pewno nikt go nie wywali [/quote] A ja myślę,że Twoi rodzice już mu dali tymczas;)
  18. Co tam u Zarazy i innych zwierzaków?
  19. Kurna,mógłby zostać u Was do czasu znalezienia domku...on tak bardzo się z Wami zżył,jest teraz w ciepełku,szkoda by go było dać na podwórko:shake:.Jakby prosto z ulicy przyszedł do budki,to by było git dla niego.Ale z ulicy do mieszkania,potem znowu na dwór:shake:Jak przyjdzie pies ze schronu na podwórko to odczuje pozytywną różnicę,a Diego niestety nie.Fajnie jakby został u Was,albo znalazł domowy tymczas,a nie podwórkowy. Będę zaglądać do Diegusia i oby szybko znalazł domek;).
  20. No to faktycznie głęboko...:evil_lol:
  21. No i co?Nadal jest obserwator?A ile panienka miała już wyświetleń? Niby to nic nie znaczy,bo czasem wystarczy jedno wyświetlenie i domek sie zakocha,a czasami jest 1000 i nic:shake: Ale tak pytam ...bo jestem ciekawa:razz:
  22. Szrekusiu...zapadłeś się pod ziemię,czy co? Gdzie jesteś psiaczku?:-(
  23. Hmmm...czyżbym sama została na polu walki? E,nie...na pewno któraś cioteczka do Ciebie zajrzy jeszcze Łaciatku;)
×
×
  • Create New...