Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Dobrze byłoby, aby darczyńcy wypowiedzieli sie na temat funduszy Fredki. Może nie wszyscy akceptują moja propozycje, abym pomóc w utrzymaniu Fredzi i sfinansować sterylkę? Należałoby tez zaszczepić ja na wirusówki, żeby dziewczyna czegos nie złapała. Co o tym myslicie???
  2. To przeslijcie mi konto na PW. W tym tygodniu powinnam cos załatwić.
  3. Glorien musi rozeznac sprawe dokładnie. My tutaj tylko "gdybamy". Czy nie ma nikogo z dogomaniaków , kto mieszkałby w okolicy Aleksandrowa? To daleko od Torunia? Ale smutna prawda jest taka,ze deklaracji na hotelik nie mamy. Na pierwszy miesiąc złozyły sie dobre bazarki i wplaty jednorazowe.:-( W hoteliku za to odpadłaby obawa przed amantami.
  4. [quote name='paulina2904']To jak to w końcu jest z Borysem? Pani przyjeżdża w celu adopcji czy DT? Bo ja się nie orientuje:oops:[/QUOTE] Pani przyjeżdża po Brutusa, który zwolni miejsce w hoteliku dla Boryska:eviltong:
  5. Postaram sie cos na tę bude podesłać, ale niewiele, bo wokól same bidy:-( Może jakis bazarek byście zrobiły??? Ja nie potrafię, ale jakies fanty może by sie znalazły.
  6. Za to ja przez tego Waszego Wiorka spac nie mogę. Czy Wy zbieracie na bude dla niego? Nie moge przekopać sie przez wątek. A co z ta adopcją? Prosze mnie oświecic w telegraficznym skrócie.
  7. Czy mu oczków nie wydrapał???????:-(:-(:-(
  8. Glorien, jesli sytuacja wygląda tak, jak opisałaś, to wg mnie Fredzia mogłaby zostać w tym DT. Można ewentualnie płacic cos tym ludziom na karmę dla niej, a reszte pieniędzy proponowałabym zostawić na sterylkę.Jednak byłabym spokojniejsza, jeśli ktoś na miejscu sprawdziłby te warunki, bo z tego co pisałaś, to wiesz to na podstawie rozmów telefonicznych. Proszę, aby reszta darczyńców wypowiedziała sie na ten temat, bo nie można Megii trzymać w niepewności i blokowac miejsca w hoteliku.
  9. Znowu pozwolę sobie zacytować fragmenty postu , a w którym Osoba, która adoptowała sunie kaukaza, w stanie dramatycznym, bezskutecznie usiłuje otrzymać dokumentacji jej leczenia w w Zwierzynieckim Schronie. Przy okazji można przekonać się, jak rzetelne są informacje podawane przez MałGośke o psach będących pod opieką Fundacji Zwierzyniec. [I]MałGośka napisał:[/I][I]Choć apetyt stale jej dopisuje, wciąż jest chudziutka. Obecnie przechodzi kurację Kreonem, bo problemy z trzustką nie odpuściły, wykonane w zeszłym tygodniu badania to niestety potwierdziły.[/I] [I][B]Badania potwierdziły, że Moli nigdy na trzustkę nie chorowała[/B] [/I] [I]MałGośka napisał:[/I][I]Wciąż chudziutka, ale po kolejnych badaniach, oraz na nowej diecie - z dnia na dzień staje się pogodniejsza. [/I] [I][B]Jej chudość była spowodowana wyjątkowo wrednymi pasożytami i zmiana diety pomóc nie mogła. [/B][/I] [I]MałGośka napisał:[/I][I]Na każde zawołanie melduje się przy wyciągniętej do niej dłoni.[/I] [I][B]Moli nie reaguje na wołanie - jest kompletnie głucha[/B]. [/I] [I]"[B]Leczenie" ucha też dało raczej mizerny skutek. Do tej pory ma w nim stan zapalny i rokowania co do wyleczenia są mizerne. Jeśli ktoś wie kto wykonuje w Polsce ablację przewodu słuchowego (ani Warszawa, ani Wrocław tego nie robią) to proszę o informację.[/B][/I] [B][/B] Może przy okazji, ktoś z dogomaniaków pomoże Aśce, właścicielce Moli ?:-(
  10. Moja znajoma Ewa z Bytomia, wpłaci w tym tygodniu 10 zł dla Fredzi.:loveu:
  11. Czy nikt nie zagląda do Fredzi??? Przypominamy sie, że do hoteliku ciągle brakuje pieniędzy.:-(
  12. :cool3: Szkoda. Należalo starannie wybrać mu dom. Mam nadzieje , że to dobra adopcja.
  13. Żal mi Goldusia. To taki kochany psiak. Mam nadzieję, że wszystko sie uloży. Ideałem byłoby, gdyby miał swoja Pania tylko dla siebie.
  14. Jesli ktoś ma ochote juz wpłacać na Boryska pieniądze, to prosze o PW do mnie.:lol:
  15. Życzymy Emisiowi zwszystkiego co najlepsze w nowym życiu, które dostał od Ciebie.:loveu::loveu::loveu:
  16. To bardzo dobra wiadomość.:loveu:
  17. Skąd u Was takie piekne psiaki?:loveu:
  18. Biedny ten Wiórek:-(. Dobrze, że chcecie jechać z nim jak najszybciej, póki jeszcze nie spadł śnieg. Czy nikt na miejscu nie może dać mu DT??? Choćby płatnego?
  19. Napiszcie do [B]ElzaMilicz[/B] myśle, że pomoże. Milicz jest odległości 20 km od Trzebnicy i Żmigrodu ( tylko z drugiej strony). O jaką miejscowośc dokładnie chodzi?
  20. Cudny Borys przypomina sie cioteczkom.:loveu:
  21. Wiadomości są dobre, to fakt. Ale.. martwi mnie, że nie wszyscy, którzy obiecali pomoc, wywiązali sie.:-( Nie wiem co w ten sytuacji robić. Czy dalej rozsyłac wątek z prośba o pomoc??? Czy jeszcze czekac?
  22. Temida, chyba nie masz racji. Jesli zebrałoby sie deklaracje, to nie zostaniecie sami. A daloby to czas na spokojne poszukanie domu. Zastanów się. Mam 3 psiaki, na ktore deklaruje jakies kwoty.Inni na pewno płaca na więcej i dzieki temu psy nie siedzą w schronach. Znalezienie dobrego domu szybko, graniczy z cudem.:shake:
  23. Dzięki, że czuwasz na wszystkim, Marsi. Bardzo sie martwimy. NIe wiem, czy ta sytuacja może sie poprawić. Nigdy nie miałam kota i psa.A co o tym mysli nowa włascicielka? Chce dalej próbować, czy jest zniechecona ta sytuacją?
  24. Dzięki Asiu:loveu: Gapa ze mnie. Poczekam do południa i zadzwonię.
×
×
  • Create New...