-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Dobrze byłoby, aby darczyńcy wypowiedzieli sie na temat funduszy Fredki. Może nie wszyscy akceptują moja propozycje, abym pomóc w utrzymaniu Fredzi i sfinansować sterylkę? Należałoby tez zaszczepić ja na wirusówki, żeby dziewczyna czegos nie złapała. Co o tym myslicie??? -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
To przeslijcie mi konto na PW. W tym tygodniu powinnam cos załatwić. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Glorien musi rozeznac sprawe dokładnie. My tutaj tylko "gdybamy". Czy nie ma nikogo z dogomaniaków , kto mieszkałby w okolicy Aleksandrowa? To daleko od Torunia? Ale smutna prawda jest taka,ze deklaracji na hotelik nie mamy. Na pierwszy miesiąc złozyły sie dobre bazarki i wplaty jednorazowe.:-( W hoteliku za to odpadłaby obawa przed amantami. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina2904']To jak to w końcu jest z Borysem? Pani przyjeżdża w celu adopcji czy DT? Bo ja się nie orientuje:oops:[/QUOTE] Pani przyjeżdża po Brutusa, który zwolni miejsce w hoteliku dla Boryska:eviltong: -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Postaram sie cos na tę bude podesłać, ale niewiele, bo wokól same bidy:-( Może jakis bazarek byście zrobiły??? Ja nie potrafię, ale jakies fanty może by sie znalazły. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Za to ja przez tego Waszego Wiorka spac nie mogę. Czy Wy zbieracie na bude dla niego? Nie moge przekopać sie przez wątek. A co z ta adopcją? Prosze mnie oświecic w telegraficznym skrócie. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Czy mu oczków nie wydrapał???????:-(:-(:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Glorien, jesli sytuacja wygląda tak, jak opisałaś, to wg mnie Fredzia mogłaby zostać w tym DT. Można ewentualnie płacic cos tym ludziom na karmę dla niej, a reszte pieniędzy proponowałabym zostawić na sterylkę.Jednak byłabym spokojniejsza, jeśli ktoś na miejscu sprawdziłby te warunki, bo z tego co pisałaś, to wiesz to na podstawie rozmów telefonicznych. Proszę, aby reszta darczyńców wypowiedziała sie na ten temat, bo nie można Megii trzymać w niepewności i blokowac miejsca w hoteliku. -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Znowu pozwolę sobie zacytować fragmenty postu , a w którym Osoba, która adoptowała sunie kaukaza, w stanie dramatycznym, bezskutecznie usiłuje otrzymać dokumentacji jej leczenia w w Zwierzynieckim Schronie. Przy okazji można przekonać się, jak rzetelne są informacje podawane przez MałGośke o psach będących pod opieką Fundacji Zwierzyniec. [I]MałGośka napisał:[/I][I]Choć apetyt stale jej dopisuje, wciąż jest chudziutka. Obecnie przechodzi kurację Kreonem, bo problemy z trzustką nie odpuściły, wykonane w zeszłym tygodniu badania to niestety potwierdziły.[/I] [I][B]Badania potwierdziły, że Moli nigdy na trzustkę nie chorowała[/B] [/I] [I]MałGośka napisał:[/I][I]Wciąż chudziutka, ale po kolejnych badaniach, oraz na nowej diecie - z dnia na dzień staje się pogodniejsza. [/I] [I][B]Jej chudość była spowodowana wyjątkowo wrednymi pasożytami i zmiana diety pomóc nie mogła. [/B][/I] [I]MałGośka napisał:[/I][I]Na każde zawołanie melduje się przy wyciągniętej do niej dłoni.[/I] [I][B]Moli nie reaguje na wołanie - jest kompletnie głucha[/B]. [/I] [I]"[B]Leczenie" ucha też dało raczej mizerny skutek. Do tej pory ma w nim stan zapalny i rokowania co do wyleczenia są mizerne. Jeśli ktoś wie kto wykonuje w Polsce ablację przewodu słuchowego (ani Warszawa, ani Wrocław tego nie robią) to proszę o informację.[/B][/I] [B][/B] Może przy okazji, ktoś z dogomaniaków pomoże Aśce, właścicielce Moli ?:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Moja znajoma Ewa z Bytomia, wpłaci w tym tygodniu 10 zł dla Fredzi.:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Czy nikt nie zagląda do Fredzi??? Przypominamy sie, że do hoteliku ciągle brakuje pieniędzy.:-( -
Beagle sliczny mlody - Jastrzebie Zdr. Zaadoptowany
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
:cool3: Szkoda. Należalo starannie wybrać mu dom. Mam nadzieje , że to dobra adopcja. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Żal mi Goldusia. To taki kochany psiak. Mam nadzieję, że wszystko sie uloży. Ideałem byłoby, gdyby miał swoja Pania tylko dla siebie. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Jesli ktoś ma ochote juz wpłacać na Boryska pieniądze, to prosze o PW do mnie.:lol: -
Życzymy Emisiowi zwszystkiego co najlepsze w nowym życiu, które dostał od Ciebie.:loveu::loveu::loveu:
-
To bardzo dobra wiadomość.:loveu:
-
Beagle sliczny mlody - Jastrzebie Zdr. Zaadoptowany
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Skąd u Was takie piekne psiaki?:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuję:lol: -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Biedny ten Wiórek:-(. Dobrze, że chcecie jechać z nim jak najszybciej, póki jeszcze nie spadł śnieg. Czy nikt na miejscu nie może dać mu DT??? Choćby płatnego? -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
bela51 replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Napiszcie do [B]ElzaMilicz[/B] myśle, że pomoże. Milicz jest odległości 20 km od Trzebnicy i Żmigrodu ( tylko z drugiej strony). O jaką miejscowośc dokładnie chodzi? -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Cudny Borys przypomina sie cioteczkom.:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Wiadomości są dobre, to fakt. Ale.. martwi mnie, że nie wszyscy, którzy obiecali pomoc, wywiązali sie.:-( Nie wiem co w ten sytuacji robić. Czy dalej rozsyłac wątek z prośba o pomoc??? Czy jeszcze czekac? -
Temida, chyba nie masz racji. Jesli zebrałoby sie deklaracje, to nie zostaniecie sami. A daloby to czas na spokojne poszukanie domu. Zastanów się. Mam 3 psiaki, na ktore deklaruje jakies kwoty.Inni na pewno płaca na więcej i dzieki temu psy nie siedzą w schronach. Znalezienie dobrego domu szybko, graniczy z cudem.:shake:
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dzięki, że czuwasz na wszystkim, Marsi. Bardzo sie martwimy. NIe wiem, czy ta sytuacja może sie poprawić. Nigdy nie miałam kota i psa.A co o tym mysli nowa włascicielka? Chce dalej próbować, czy jest zniechecona ta sytuacją? -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dzięki Asiu:loveu: Gapa ze mnie. Poczekam do południa i zadzwonię.