-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Wczoraj na zwierzynieckim formu zostali zbanowani Karma i Wolny Pies. Pozwolę sobie zacytować fragment ostatniego postu Karmy: [COLOR=#202020][I]Ale może by tak dobry okulista.Czy nic w Państwa nie budzi choćby ociupinki obaw lub choćby trochę zastanowienia.Nie chcę nic burzyć.Przez cztery lata byłam zagorzałą fanką zwierzyńca.Mam trzy psy ze schroniska w Wieluniu.I pytam w imieniu tych których już nie ma,gdzie ludzka przyzwoitość,a właściwie psia.Gdzie są te wszystkie psy-ok 400. I osobiste pytanie do P./KOCHANEJ//Krysi ,czy pamięta Pani szambo na ul.Zielonej 22A.,bo ja pamiętam i nigdy nie zapomnę.[/I][/COLOR] [I][COLOR=#202020][/COLOR][/I] [COLOR=#202020]Czyżby o banie przesądziło ostatnie zdanie Karmy???[/COLOR] -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nawet nie mam telefonu do Marsii, bo zadzwoniłabym.:bigcry: -
Śliczna panna:loveu::loveu::loveu: A wracając do tematu założenia wątku dla Janki, to Agmarku ciagle nie wiem jak się do tego wziąć. Najbardziej chciałabym przenieść część z wątku zwierzynieckiego, ale dopiero mam PROBLEM.:mad: Chyba dopóki jakas dobra dusza mi nie przeprowadzi szkolenia to nic z tego nie będzie. Ty weszłas NA GOTOWE, nie zapominaj o tym.:evil_lol: Mamy jakies liche zdjęcia z tegorocznej wyprawy na grzyby we wrzesniu. URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/4ec73290f1591b60med.jpg[/IMG][/URL] URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/214/73eebcd82f09c4e1med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jurmar98']A jednak się doczekałem.Wspaniałe wieści.Być może niebawem sama Pani pojawi się na forum.[/QUOTE] To wspaniale. :lol: Czekamy na wieści "z pierwszej ręki" :lol:
-
Oczywiście, to byłoby najlepsze rozwiazanie, gdyby mogła zostać u tej Pani, gdzie jest teraz. Jeśli chodzi o hotele, to jest wiele tańszych. Ale skoro nie skłaniacie sie do takich rozwiazań, to pozostaje intensywnie szukac domu. Ale, gdy czas goni, to nie jest to łatwe.:shake:
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Będzie jeszcze nasza Fredzia, mam taką nadzieję:loveu: Ale na nią będziesz musiała uważać, bo nie jest wysterylizowana.:evil_lol: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
To wspaniale, bardzo dziekujemy.:multi::multi::multi: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
To chyba jestesmy gotowi do przeprowadzki? A jak z transportem? -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']mieszka na trawniku w dzierżoniowie[/QUOTE] Ten Śląsk mnie zmylił, o którym pisałyście. Myślałam, że to moje okolice.:-( -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
A gdzie ten bidulek przebywa teraz? Bo nie doczytałam. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
bela51 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Bosze, jaki bidulek bez dachu nad głową.:-( Oby udała sie ta adopcja. -
Temida, czy rozesłalaś jakies info o suni??? Trzeba zbierac pieniądze i deklaracje. Można ją zapisać do hoteliku u megii lub do Jamora.. Ale bez nagłosnienia wątku nic nie zdziałamy. A czy dałaś info na owczarki?
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Marsii, prosimy.:modla: No, nie zasnę dzisiaj. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranku, pora do domu. Ile to jeszcze będziesz sie wypasał u tego Jamora?:evil_lol: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Megii, poczekaj jeszcze, niech zjawią sie założycielki wątku. Poza tym nie wiadomo, co z tym DT, dopiero trzeba sie dowiedziec. U Ciebie przynajmniej miejsce jest pewne. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Nie moge sie doczekac na wiadomosci. Chyba sie nie pozjadaly. Golduś zachowuj sie. Trzymam.[/QUOTE] To tak jak ja. Od rana ciągle biegam do kompa i zaglądam. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Proszę, aby Agabytom ostatecznie wypowiedziała sie w tej sprawie. Ja mogę użyczyć swojego konta. Decyzja należy do Agabytom. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Jeśli [B]jestes pewna[/B], ze skarbówka nie traktuje wpłat jako darowizn dla Ciebie i nie każe odprowadzić od tego podatku, to moge użyczyć swojego konta. Nie sprawi mi kłopotu, prowadzenie ksiegowości Borysa. ( w końcu jestem księgową :eviltong:). -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
W pierwszej chwili pomyślałam o sobie.:shake: Niestety, boję się, swoim szwankującym ostatnio autem, wybrać sie tak daleko.:shake: Przykro mi. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Ja tego nigdy nie robiłam. :shake: Mam konto internetowe i teoretycznie , nie byłby to żaden kłopot. Ale proszę mnie oświecic, czy to trzeba gdziieś zgłaszać? Opodatkować, nie daj Boże?:eviltong: Czy zakłada się na ten cel osobne konto? Jeśli ktoś rozwieje moje wątpliwości, to moge użyczyć swojego konta. -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pianko napisz jeszcze raz ,skąd i dokąd miałby jechać Kibic. Nie przekopałam sie dokładnie przez cały wątek.:shake: -
Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).
bela51 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dopiero tutaj weszłam. Ależ to piękny psiak.:loveu: Czy mam rozumieć, że znalazł już DT ? Nie potrzebujecie dalszego wsparcia na hotelik? Czy na razie miejsce u Megii jest zarezerwowane dla niego? -
Przerażony Murzyn już nie wychodzi zza budy!!Potrzebny DT!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
A dokąd pojedzie Murzynek? Tzn. do jakiej miejscowości? Macie transport? -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Bounty, co u Marsika?:cool3: Odezwij się. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No, juz się martwie. Chociaz pewnie oba zwierzaki zestresowane. Trzeba dać im troche czasu. Biedny Goldi.:-(