Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='Isadora7'] Licytowałabym się czy ona cierpi. Wg mnie wisi jej to kalafiorem.[/QUOTE] Nie do końca. Na pewno dopadł ją strach, Zszargana opinia, widmo utraty pracy. Tylko dlatego cierpi.
  2. [quote name='diana79']a jakby tak tylko grzecznie poinformować uczniów z jej klasy czy z jej szkoły o tym co zrobiła? krótki opis z linkiem do filmiku ?[/QUOTE] Z reguły szkoły posiadaja swoje strony internetowe.I tam można by wrzucic taka informacje.
  3. [quote name='kahoona']usunęłaby profil nawet gdybyśmy pytali grzecznie kto jej to zrobił, że piesek umarł jedno dobrze - cierpi[/QUOTE] Masz rację. Może to nie chrześcijanskie, ale zycze jej wszystkiego najgorszego.Za cierpnienie tego psa, za nasze wylane łzy, za to, ze nie śpię już kilka dni.
  4. Dodalam komentarz, ale nic nie jest w stanie zagłuszyć mojego bólu gdy myśle o suni:-(
  5. [quote name='kahoona']podałam link do dogo na jej profilu[/QUOTE] Brawo, ja nie miałam odwagi.
  6. Ja tam nikogo nie obraziłam. Myślę, że wszyscy wiemy na co można sobie pozwolić.
  7. Widziałam sunie, nie wytrzymalam ,żeby nie dodac komentarza. Szkoda, że nie można dodać zdjęcia.
  8. [quote name='Agnezia']Zaczynam się poważnie zastanawiać nad zdrowiem psychicznym tej "kobiety".[/QUOTE] Obys tylko nie podpowiedziala jej linii obrony.
  9. Nie wiem,czy możesz, ale na PW poprosze io link. Chetnie zobacze twarz potwora bez serca.
  10. Poker, Aniele, Ty jeszcze nie wyczerpałaś limitu dobrych uczynków?:loveu: Dopiero 2 dni temu uratowałaś Cudną.:loveu: Jesteś niesamowita:buzi:
  11. Jestem, cos musimy wymyślić.:-(
  12. Cieszę się , że Bary juz bezpieczny. Nie przebrnęłam przez cały wątek. Ile brakuje deklaracji??? Sliczny psiak !
  13. Biedactwo, podniose chociaż.:-(
  14. [quote name='BajkaB'] Co do szczeniaków to raz jeszcze powtórze,bo moze to umknęło:są same chłopaczki nie ma suczek!! Swoja droga to dośc dziwne,nie uwazacie?Tym bardziej,ze kiedy oficer dyzurny mnie informował mówił o przynajmniej 6 maluszkach.. Dziękuje raz jeszcze za pomoc,jestescie nieocenieni![/QUOTE] No i mam juz następne zmartwienie. Albo pan oficer sie nie doliczył, albo zostało gdzieś jedno maleństwo:placz:
  15. Trudno, nie zawsze można o wszystkim samemu decydować.:-( Z buda to fajny pomysł, bo zima wreszcie chyba przyjdzie. Ale, gdzie sie kupuje budy??????????
  16. No, nie bądz taka. :evil_lol:Ja tez nie bardzo wiem jak to zrobić.:shake: W ramach dobrych uczynków dla bliźnich, może podlinkujesz na nowo moje banerki????????? Proszeeeeeeee.:modla:
  17. Ciekawe jak miewa się w nowym miejscu nasza Tinka? Czy polubili sie z Kibicem? Czy może tęskni za łózeczkiem u Bounty?:evil_lol:
  18. Dobrze po Strzemieszyckich horrorach, przeczytać takie fajne wiadomości. To jest wlasnie Dogo. Raz śmiech a kiedy indziej łzy. Oby tego pierwszego było więcej.:lol:
  19. O dojazd sie nie martw. Jeśli Bajka przyjmie Twoja oferte, to zawiozę Ci maluszka.
  20. Tak, sprawa wydalenia z pracy, czy tez zawodu nauczyciela mianowanego i dyplomowanego, nie jest taka prosta. Dlatego wyrok skazujący, załatwiłby tej osobie sprawe " od reki". W obecnej sytuacji, nie wiem czy infomacja o toczącym sie postępowaniu i przedstawienie sprawy spowoduje jej zawieszenie w pracy. Szczerze mówią, im dłużej o tym mysle, to nie wiem jak sie to to zabrać. Myślę, że ukaranie karą nagany nikogo nie usatysfakcjonuje, i będzie smiesznie nieadekwatne do popełnionego czynu. Dlatego powinno wpłynąc od nas pismo do Wydziału Edukacji i Kuratorium jako jednostek nadrządnych.
  21. Talio, czy juz cos wiadomo? powoli tracę nadzieję...
  22. Jeśli znacie ten hotelik, to cena 750 zł za dwa ONki jest naprawde atrakcyjna. My mamy jednego psiaka u Jamora. To rownież fantastyczne miejsce.Ale cena może byc wyższa.Chyba, ze cos wynegocjujecie.Może warto zadzwonić?
  23. Ihabe kochana, powiedziałaś bardzo mądre słowa. To powinno być ideą nas wszystkich , tutaj na Dogo. Ja juz nie mam sily płakać, ani ogladać po raz kolejny tych wstrząsajacych zdjęć. Skupmy sie na pomocy maluchom i Areskowi. Przede mna jeszcze napisanie pisma do pracodawcy oprawczyni i jej jednostek nadrządnych. Jesli ktos z Was ma "lekkie pióro" to mile widziana bedzie pomoc. Proszę o ew. propozycje na PW. Ja tej kobiecie nie odpuszczę.
  24. Nie pamiętam juz, kiedy wylałam tyle łez,:-( Boże, jaka biedna, taka cudna sunia.:-(:-(:-( Nie jest żal tej osoby, niech straci prace, niech straci nawet dom. Skazała te niewinne stworzenie na powolne konanie w męczarniach. Musi za to zapłacic. Jak ktoś kiedyś powiedział, "byle jaka sprawiedliwośc, ale musi byc".
  25. Czy zakład pracy, czyli szkoła zostanie powiadomiona " z urzedu" czy tez my powinniśmy wysłac pismo do szkoły i organów nadzorujących?
×
×
  • Create New...