-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] Licytowałabym się czy ona cierpi. Wg mnie wisi jej to kalafiorem.[/QUOTE] Nie do końca. Na pewno dopadł ją strach, Zszargana opinia, widmo utraty pracy. Tylko dlatego cierpi. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']a jakby tak tylko grzecznie poinformować uczniów z jej klasy czy z jej szkoły o tym co zrobiła? krótki opis z linkiem do filmiku ?[/QUOTE] Z reguły szkoły posiadaja swoje strony internetowe.I tam można by wrzucic taka informacje. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='kahoona']usunęłaby profil nawet gdybyśmy pytali grzecznie kto jej to zrobił, że piesek umarł jedno dobrze - cierpi[/QUOTE] Masz rację. Może to nie chrześcijanskie, ale zycze jej wszystkiego najgorszego.Za cierpnienie tego psa, za nasze wylane łzy, za to, ze nie śpię już kilka dni. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Dodalam komentarz, ale nic nie jest w stanie zagłuszyć mojego bólu gdy myśle o suni:-( -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='kahoona']podałam link do dogo na jej profilu[/QUOTE] Brawo, ja nie miałam odwagi. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ja tam nikogo nie obraziłam. Myślę, że wszyscy wiemy na co można sobie pozwolić. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Widziałam sunie, nie wytrzymalam ,żeby nie dodac komentarza. Szkoda, że nie można dodać zdjęcia. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnezia']Zaczynam się poważnie zastanawiać nad zdrowiem psychicznym tej "kobiety".[/QUOTE] Obys tylko nie podpowiedziala jej linii obrony. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Nie wiem,czy możesz, ale na PW poprosze io link. Chetnie zobacze twarz potwora bez serca. -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
bela51 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Poker, Aniele, Ty jeszcze nie wyczerpałaś limitu dobrych uczynków?:loveu: Dopiero 2 dni temu uratowałaś Cudną.:loveu: Jesteś niesamowita:buzi: -
Jestem, cos musimy wymyślić.:-(
-
BARY - miał być uśpiony a jednak znalazł swój dom :)
bela51 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Cieszę się , że Bary juz bezpieczny. Nie przebrnęłam przez cały wątek. Ile brakuje deklaracji??? Sliczny psiak ! -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
bela51 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Biedactwo, podniose chociaż.:-( -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB'] Co do szczeniaków to raz jeszcze powtórze,bo moze to umknęło:są same chłopaczki nie ma suczek!! Swoja droga to dośc dziwne,nie uwazacie?Tym bardziej,ze kiedy oficer dyzurny mnie informował mówił o przynajmniej 6 maluszkach.. Dziękuje raz jeszcze za pomoc,jestescie nieocenieni![/QUOTE] No i mam juz następne zmartwienie. Albo pan oficer sie nie doliczył, albo zostało gdzieś jedno maleństwo:placz: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Trudno, nie zawsze można o wszystkim samemu decydować.:-( Z buda to fajny pomysł, bo zima wreszcie chyba przyjdzie. Ale, gdzie sie kupuje budy?????????? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
bela51 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
No, nie bądz taka. :evil_lol:Ja tez nie bardzo wiem jak to zrobić.:shake: W ramach dobrych uczynków dla bliźnich, może podlinkujesz na nowo moje banerki????????? Proszeeeeeeee.:modla: -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
bela51 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dobrze po Strzemieszyckich horrorach, przeczytać takie fajne wiadomości. To jest wlasnie Dogo. Raz śmiech a kiedy indziej łzy. Oby tego pierwszego było więcej.:lol: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
O dojazd sie nie martw. Jeśli Bajka przyjmie Twoja oferte, to zawiozę Ci maluszka. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Tak, sprawa wydalenia z pracy, czy tez zawodu nauczyciela mianowanego i dyplomowanego, nie jest taka prosta. Dlatego wyrok skazujący, załatwiłby tej osobie sprawe " od reki". W obecnej sytuacji, nie wiem czy infomacja o toczącym sie postępowaniu i przedstawienie sprawy spowoduje jej zawieszenie w pracy. Szczerze mówią, im dłużej o tym mysle, to nie wiem jak sie to to zabrać. Myślę, że ukaranie karą nagany nikogo nie usatysfakcjonuje, i będzie smiesznie nieadekwatne do popełnionego czynu. Dlatego powinno wpłynąc od nas pismo do Wydziału Edukacji i Kuratorium jako jednostek nadrządnych. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Talio, czy juz cos wiadomo? powoli tracę nadzieję... -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
bela51 replied to red's topic in Już w nowym domu
Jeśli znacie ten hotelik, to cena 750 zł za dwa ONki jest naprawde atrakcyjna. My mamy jednego psiaka u Jamora. To rownież fantastyczne miejsce.Ale cena może byc wyższa.Chyba, ze cos wynegocjujecie.Może warto zadzwonić? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ihabe kochana, powiedziałaś bardzo mądre słowa. To powinno być ideą nas wszystkich , tutaj na Dogo. Ja juz nie mam sily płakać, ani ogladać po raz kolejny tych wstrząsajacych zdjęć. Skupmy sie na pomocy maluchom i Areskowi. Przede mna jeszcze napisanie pisma do pracodawcy oprawczyni i jej jednostek nadrządnych. Jesli ktos z Was ma "lekkie pióro" to mile widziana bedzie pomoc. Proszę o ew. propozycje na PW. Ja tej kobiecie nie odpuszczę. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Nie pamiętam juz, kiedy wylałam tyle łez,:-( Boże, jaka biedna, taka cudna sunia.:-(:-(:-( Nie jest żal tej osoby, niech straci prace, niech straci nawet dom. Skazała te niewinne stworzenie na powolne konanie w męczarniach. Musi za to zapłacic. Jak ktoś kiedyś powiedział, "byle jaka sprawiedliwośc, ale musi byc". -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Czy zakład pracy, czyli szkoła zostanie powiadomiona " z urzedu" czy tez my powinniśmy wysłac pismo do szkoły i organów nadzorujących?