Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Takie przystojniaki jak Kibic zawsze mają wiecej szans.:loveu: A Baranek ( przeuroczy kundel) juz blisko pół roku siedzi u Jamora.:-(:-(:-(
  2. Dobrze, że odezwało sie wiecej osób. Mam nadzieje, że ftalo długo miejsca na dogo nie zagrzeje.
  3. [quote name='Basia i Barni']Ludzie to maja tupet , normalnie zabic to malo :shake:[/QUOTE] Wiesz, ja myśle, że to niebezpieczny psychopata i sądy pod takim kątem powinny rozpatrywać takie akty okrucieństwa.:mad: Czy myslicie, że nie skrzywdziłby człowieka? Bo ja sądze, że takiemu to bez różnicy.:angryy:
  4. Ftalo, chwała Ci za to, że masz 5 psów, ale z takimi poglądami to na dogo sie nie wpisujesz. Tu pomaga się WSZYSTKIM PSOM. Więc, ze swoją demagogią i porownaniami do osieroconych dzieci ,radzę Ci wybrać inne miejsce.
  5. [B]Kochani, wielka prośba do kogos, kto zrobi naszej Tince banerek zgodny z regulaminem.[/B] Cioteczka wtatara dorobiła sie juz punktów karnych za ten banerek i straciła podpis. POMOCY !:placz::placz::placz:
  6. Skąd biora sie tacy okrutni ludzie? Wstydzę sie, że musze zyć w tym kraju.:-(:-(:-( Czasem nie mam juz siły zaglądac na dogo, tym bardziej, że nie wszystkim jestem w stanie pomóc. Potrzebna zapewne jest pomoc finansowa na leczenie psa?
  7. Zastanawiam sie ile jest domow jednorodzinnych, do ktorych wchodząc z ogrodu nie trzeba pokonac kilku schodów??? Jesli tak zawęzimy selekcje, to Moon ma szanse na domek bliskie zeru.
  8. Żorżyku wybacz, ale następny biedny bernardyn błaga o pomoc. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wychudzona-chora-bernardynka-z-wyrokiem-potrzebne-deklaracje-leczenie-hotel-173682/[/URL]
  9. Wybaczcie Agmarku i Szansuniu, ale zaglądają tu miłosnicy ONków a ta [B]okrutnie okaleczona Pati[/B] bardzo potrzebuje pomocy:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL]
  10. Miłosnikom ONków i ich wrazliwym sercom polecam wątek okrutniej okaleczonej Pati. :-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL]
  11. [quote name='Temida']Wiem, że jest chory, dzwonił parę dni temu i prosiłam, aby się wykurował. Oby się odezwał.[/QUOTE] Trzymamy kciuki dalej. Za Berte oraz za zdrowie jej przyszłego własciciela.:thumbs:
  12. Ja tez przepraszam, że offuje. Ale zaglądaja tu milośnicy ONków. A [B]okaleczona Pati[/B] bardzo potrzebuje pomocy:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL]
  13. Jeśli zaglądaja tu milośniczki ONkow prosze przyczytajcie historie okaleczonej Pati:-(:-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL]
  14. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lzy-owczarka-wyeksploatowana-onka-z-lasu-pati-pilnie-zbiera-na-hotel-137114/[/URL] Spojrzcie proszę milośniczki ONkow:-( Ta okaleczona sunia dramatycznie potrzebuje pomocy.
  15. Nie kracz prosze, wystarczy, że ja sie martwie. Ale przeciez nie będe codziennie jeździć.:-( bo nie wiem czy kierownictwu to sie podoba. W Bytomiu rzeczywiście trzeba zaplacic za psa zabieranego ze schroniska. Ile wynosi opłata i od czego zalezy, nie wiem.:shake: Pewna cioteczka coś przebakiwała, że może ja weźmie na pare dni wcześniej, ale nie jestem upoważniona do przekazywania niepewnych informacji. Trzymam kciuki, aby to sie udało.
  16. [quote name='Figu']Zawiozę Tinkę do Madzi - robi świetną ekspresową kawę:evil_lol: Tyle że w tym tygodniu nie jadę na Śląsk - mogę dopiero w łikend 20-22. Pasuje? Kibic jakoś wytrzymał jazdę z moją zgrają, Tinka pewnie też da radę[/QUOTE] Dzięki pewniej kochanej cioteczce, transporcik mamy :multi::multi::multi:
  17. Historia Pati jest wstrząsająca. Zreszta jak wiele innych:-( Nie wiem jak moge jej pomóc na dzien dzisiejszy, skoro najpotrzebniejsze sa pieniądze ( a ostatnio ich nie mam:-() ? Chciałam Was zapytac, czy jest ogłoszona na stronie Owczarki w Potrzebie, bo ostatnio strona zaczeła działać. [url=http://owczarki.eu/npies]Owczarek w Potrzebie - Owczarki Niemieckie do Adopcji![/url]
  18. Ponieważ na wątku sa dziewczyny z Łodzi to prosze przeczytajcie. Może ktoś zaopiekuje sie ta nieszczęsliwa suczką. Pies od roku pilnuje grobu swojego pana - Wiadomości - WP.PL
  19. Jestem i znowu sie martwie. Dopiero co udało sie zebrac fundusze na hotelik jednej bidy, juz druga na horyzoncie:-(. Na razie liczymy na ogloszenia? Czy juz bierzemy sie za kwestowanie?
  20. Chory, wycieńczony pies ( bo przecież Moon juz nigdy nie odzyska sił zdrowego psa) ma trafic do budy????? Nawet najlepiej ocieplona buda, może byc dla niego wyrokiem w mroźna zimę. Nie wierze własnym oczom.:shake:. Poprzednio był był niemal rozpisany konkurs na dom dla Moona, teraz dom za wszelką cenę?:shake:
  21. [quote name='Temida']Zgłosił się wspaniały Pan.[/QUOTE] Temido i........... ?????????
  22. Też jestem. Śliczna sunieczka.:-(
  23. A nie możecie zmobilizowac sie i zebrać bidulkowi kasy na hotelik? W ostatnich dniach udało nam sie zafundowac hotelik dwóm bytomskim biedakom.:-( Pewnie, ze wymaga to troche czasu i determinacji, ale warto.
  24. Też się bardzo cieszę, ale świetowac będziemy, jak Tinka dotrze do Megii.
  25. Przydałby sie jakis banerek. Może któraś cioteczka zrobi?:-(
×
×
  • Create New...