-
Posts
29116 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
ISIA MA DOMEK!!!!! Taki z najwyższej półki, cudowny Piękny ogród, towarzystwo dwóch bardzo miłych kotów i świnki morskiej W każdym pomieszczeniu posłanka, w tym jedno nowe dla Isi. Zwierzaki mogą spać na kanapach, w sypialni, ale maja też wystarczająco dużo posłanek, gdyby jednak wolały spać oddzielnie. Koty mają specjalne półki, na których mogą leżeć. najmłodszy chłopiec 6-letni z delikatnością powitał Isię. Od razu powiedział, że wie, że miała operację i nie może dotykać do brzuszka. Isia szybko się odważyła i nawet ganiała po ogrodzie. Aneta mówi, że sama by chętnie została u Państwa Elunia wgra potem zdjęcia
-
Bardzo dziękujemy Alaskan za wpłatę stałej grudniowej 50 zł
- 1565 replies
-
Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł dla Bonusa
- 1565 replies
-
Masz rację Marysiu, niejednej ta myśl przyszła do głowy. Ja jestem szczęśliwa, że ona jest tak daleko i nie poznałam jej, bo chyba bym jej nie wypuściła. Alaskan też biła się z myślami o jej adopcji. Obie jednak stwierdziłyśmy, że oddamy pole młodszym od nas mimo, że obie jeszcze przed emeryturą jesteśmy.
-
Rozi, jeśli powołujesz się na naszą rozmowę, to przypomnij sobie, jak przebiegała. Zaczęłaś od tego, że nie będziesz wysyłała żadnych zdjęć, żadnych informacji o suni. Zupełnie nie rozumiałam o co chodzi, dlatego zapytałam, czy chcesz dać Isi DT. Powiedziałaś wtedy, że nie, że miałaby zostać na zawsze. Tyle, że my miałyśmy już dwie zaawansowane rozmowy w miejscu, gdzie Isia w tej chwili jest. Nie ma sensu przewozić psa dużo dalej, jeśli tam jest tyle chętnych rodzin do adopcji. W zasadzie byłyśmy zdecydowane na jeden z tych dwóch domów, ale okazało się, że Pani wyjechała na szkolenie za granicę i w rozmowie wyszło, że tych szkoleń może być więcej. Wtedy pojawiła się super fajna, duża rodzina (troje nastoletnich dzieci) i to było to. Isia jest młodziutka, potrzebuje wielu rąk do przytulania, bo jest wielkim przytulasem. Przyjechali Państwo ciepli, pełni serdeczności dla niej. Można było na miejscu zobaczyć, jak do nich lgnie. Sam fakt, że jesteś na dogo i że widziałyśmy się raz nie powoduje, że Cię znam, że wiem jaką jesteś opiekunką dla psów. Za samo bycie na dogo nie dostałabyś od nas suczki, bo nic o Tobie nie wiemy. Zawsze powtarzamy, że jesteśmy tu dla tych psiaków, a nie dla Ludzi. Staramy się wybierać najlepsze dla nich domki. Według nas to właśnie ten dom, który ją adoptuje. Ty z góry zastrzegłaś, że nie będziesz udzielać żadnych informacji, co dla nas jest nie do przyjęcia. No i jeszcze prosiłaś o dyskrecję, a potem wywaliłaś tu post, że zostałaś odrzucona. A może czegoś nie zrozumiałam? Bo ta rozmowa była trochę dziwna... Nie będę wdawała się w dalszą dyskusję. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienie wyczerpało temat.
-
MAMY TO!!! Mamy cudowny domek dla Isi. Państwo mili, ciepli, Isia po chwilowym speszeniu poleciała w ramiona Pana, potem do Pani. Z sunią, kora przyjechała na zapoznanie od razu dobre relacje. Anecik Państwo spodobali się bardzo 8.12 maleńka ma zdjęcie szwów i potem pojedzie z Anetką do Państwa z wizytą. Jeśli wszystko przebiegnie dobrze, sunia zostanie w swoim domku
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo pięknie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
No i wykrakała Domek, który bierzemy pod uwagę nie mógłby przyjechać w odwiedziny do Isi w tym tygodniu, a dzisiaj pojawił się dom z Dąbrowy Górniczej, który bije na głowę dwa wybrane Po śmierci przygarniętej suni (jednej z dwóch) Państwo chcą dać dom kolejnej suni w potrzebie. Ich suczka jest delikatna, nieśmiała i poszukują suczki wesołej, ale nieagresywnej. W domu jest jeszcze przygarnięty kot i dodatkowo drugi przychodzący na dokarmianie. Rozmowa przebiegła wspaniale, Rodzina jest większa, więc i rąk do głaskania byłoby więcej, a na tym Isi zależy bardzo. Sprawdzimy więc ten dom, bo cos nam mówi, że to właśnie ten najlepszy
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serdeczne podziękowania dla syna b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia