Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Elunia wgra jutro więcej zdjęć. Ja dzisiaj tylko jedno. Psiak żył w kojcu do tej pory, ale szybko załapał, że kanapa jest super. Podobno jest bardzo spokojny, miły, bezproblemowy. Może mieć 5 może trochę więcej lat
  2. JEST!! Jest już w hotelu Psiak podobno przemiły, komunikatywny, bardzo dobrze nastawiony do innych psów. Jego siostra Śnieżka go poznała Wygląda na to, że trafił nam się adopcyjny psiak. Czekamy z niecierpliwością na imię z bazarku dla niego Potem będą zdjęcia.
  3. Przelałam dla Gucia 50 zł przed chwilą. Przesyłam cały wór dobrej energii dla staruszka
  4. Mamy potwierdzenie, że jutro psiak przyjedzie do hotelu. Szczęśliwie udało się to załatwić bez kosztów dla nas. Nie mogę się już doczekać
  5. Na koncie psiaczka mamy pierwszą wpłatę 20 zł. Nikogo chyba nie zdziwi jeśli napiszę że to szybka jak błyskawica Nesiowata ją wpłaciła Bardzo pięknie dziękujemy
  6. Na koncie Blanki zameldowała się kasa z bazarku Alaskan. 205 zł - dziękujemy wszystkim kupującym
  7. A to są siostry naszego psiaka. Miłka była w hoteliku u Anecik i Anecik znalazła jej dom we Wrocławiu Śnieżka została na stałe z Anecik. Tylko jej zaufała i wybrala ją sobie. Ciekawe, czy się poznają
  8. No mnie się też bardzo podoba! Nie był ogłaszany wystarczająco, no i nie mial zdjęć poza 5, czy 6 z początku. Nadziejko, dziękujemy z całego serca!!!! Agatko, na Ciebie ZAWSZE można liczyć w kwestii imienia (i nie tylko ) Pięknie dziękujemy! Ja sie pewnie podłączę do jakiegoś imienia
  9. Mamy nadzieję. Rok i 2 miesiące czeka na dom. To za długo jak na takiego fajnego malucha. Ślicznota, to prawda Ja jestem skarbnikiem. Tak Asiu, ruszamy jak tylko będą zdjęcia i jak Aneta potwierdzi jaki ma charakter.
  10. Post rozliczeniowy: WPŁATY: 22.02 - 20,00 zł - Nesiowata 27.02 - 30,00 zł - mari23 28.02 - 150,00 zł - Małgosia i Rafał 03.03 - 10,00 zł - Nesiowata 22.03 - 100,00 zł - po adopcji Tosi i Teosia 22.03 - 150,00 zł - po adopcji Kiry 28.03 - 50,00 zł - Kasia K. 28.03 - 50,00 zł - Małgosia D. BAZARKI : 06.03 - 40,00 zł - bazarek Nadziejki 07.03 - 265,00 zł - bazarek imienny agat21 16.03 - 28,00 zł - bazarek Nadziejki W sumie zebrane: 894,00 zł WYDATKI: 28.02 - 18,00 zł - odrobaczanie 28.02 - 36,00 zł - Pobyt 26-28.02 08.03 - 24,93 zł - Wyróżnienie ogłoszenia na Katowice 14.03 - 24,93 zł - Wyróżnienie ogłoszenia na Wrocław 31.03 - 80,00 zł - Groomer i transport 31.03 - 372,00 zł - Pobyt 01-31.03 W sumie wydane: 556,86 zł Na koncie pozostało: 337,14 zł - 337,14 zł = 0 zł Po adopcji Miodka kasa rozdzielona na psiaki pod naszą opieką: 100,00 zł - Gucio 100,00 zł - Forest 137,14 - psiaki z kojca (Bajka, Brawurka, Nutka, Farcik)
  11. Mały, biszkoptowy, ważący niecałe 11 kg delikatny psiak, uratowany z tragicznych, patologicznych warunków ponad rok temu przez jedno ze Stowarzyszeń. Razem z nim kilka innych psów. Spośród nich jedna dzikawa sunia na dom czekała u Anecik. Bohater tego wątku był w innym hotelu. Niestety Stowarzyszenie przeceniło swoje siły, wzięli pod opiekę za dużo psów. Zaczęło się gorączkowe szukanie innych miejsc dla wielu psiaków. Ta dzika siostra u Anecik znalazła dom na zawsze u niej, Aneta nie potrafiła oddać w nowe miejsce suni, która po długim czasie w końcu jej zaufała i pokochała. Śnieżka została na zawsze z Anetą i Arkiem. Jej brat, znacznie odważniejszy szuka miejsca tak jak inne psiaki. Niestety bez dobrych zdjęć, bez ogłaszania nie ma szans na znalezienie domu. Tam, gdzie do tej pory był nikt nie miał czasu na zadbanie o jego ogłaszanie. Postanowiłyśmy z Ellig wziąć go pod opiekę i zabrać do Anecik. Znalazła się dobra dusza, która kiedyś była na dogo i zdecydowała się wpłacać bezpośrednio do hoteliku 200 zł miesięcznie na jego utrzymanie. Nam pozostanie do zapłacenia 12 zł za dobę, czyli 360 – 372 zł miesięcznie. Bardzo chciałybyśmy oficjalnie podziękować jej tu, ale chce pozostać anonimowa. Dlatego po cichutku i z serca dziękujemy Ci dobry duszku za takie wsparcie. Oczywiście domki zgodziła się przepytywać Alaskan Ona jest w tym naprawdę dobra Psiak ma na imię Laluś, ale chciałybyśmy je zmienić. Może bazarek imienny przyniósłby mu piękne nowe imię? Takie wpadające w ucho w ogłoszeniach i na nową drogę życia dla niego? Na zdjęciach wygląda na większego, ale to naprawdę nieduży psiak na troszkę dłuższych łapkach. Zdajemy sobie sprawę, że wszystkim jest trudno, ale gdyby ktoś miał możliwości i chęci wsparcia psiaka, będziemy bardzo wdzięczne. Jeśli nie finansowo, to wspierajcie psychicznie psiaka i nas. Nie liczymy na zebranie pełnych deklaracji, jakoś musimy uzbierać na jego utrzymanie, ale każda pomoc będzie dla nas ważna. Psiak prawdopodobnie przyjedzie w tę niedzielę do hotelu. Jeszcze to ustalamy. Zapraszamy serdecznie do naszego nowego podopiecznego. Ogłoszenia Miodka: Olx: Katowice (Alaskan): Miodek, pies cud, miód do adopcji!! Katowice Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka • OLX.pl Wrocław (Ewa Marta): https://www.olx.pl/d/oferta/kilkanascie-kilo-szczescia-i-lagodnosci-lalus-pies-idealny-CID103-IDTxBsZ.html?bs=olx_pro_listing na Kraków (Tola): https://www.olx.pl/d/oferta/uroczy-lagodny-migdal-do-adopcji-CID103-IDTIYlS.html?bs=olx_pro_listing Gratka (całość Ellig): Kraków https://gratka.pl/zwierzeta/przesliczny-miotek-czeka-na-dom/oi/29791597 Katowice https://gratka.pl/zwierzeta/piekny-nieduzy-piesek-do-adopcji/oi/29791413 Wrocław https://gratka.pl/zwierzeta/cudownt-pies-miodek-prosi-o-dom/oi/29791387
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy wpisałam juz na pierwszej stronie w rozliczeniu tę opłatę.
  13. To prawda Elu, plakać się chce. Na szczęście jest w domu pełnym wyrozumiałości dla staruszkowej ułomności.
×
×
  • Create New...