Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Marysiu, bardzo dziękujemy za pomoc no i witaj w klubie fanek piesulka Twoje serce wielkie jak dzwon przytuliło kolejne bidy?
  2. Bardzo dziękujemy za bazarek. Kalendarz trójdzielny bardzo mi się podob, ale mąż przyniósł już inny z pracy
  3. W podróży super grzeczna. W hoteliku część spaceru na rękach, bo odmówiła dalszego chodzenia. Bardzo jej się na rękach Murki podobało
  4. Serce pęka widząc ten pyszczek między kratami. Z wątku naszej Suni mamy deklarację: Nesiowata 10 zł Ewa Marta 30 zł agat21 20 zł
  5. Spóźnione, ale szczere życzenia noworoczne dla wszystkich odwiedzających ten wątek
  6. Bardzo dziękuję za informację:) Wpisuję w rozliczenie wirtualnych adopcji. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 i Dorci01 za wpłaty stałych 20 zł na styczeń dla Bonusa:)
  7. Tosia, czy Sisi? A może jeszcze inaczej będzie miała na imię nasza podopieczna? Jutro zaczyna nowe życie. Podarujcie jej piękne imię bardzo proszę
×
×
  • Create New...