-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Na prośbę Kasi zamówiłam dla Bonusa i Rewy po 1 worku karmy. Po uwzględnieniu mojej zniżki wyszlo 366,64 zl, czyli po 183,32 zł za worek:
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Maarit za wpłatę aż 100 zł dla Bonusa Pisałam kiedyś, że to jedyny nasz podopieczny, który ma znaczącą kwotę deklaracji. Dzięki akacji wirtualnych adopcji zorganizowanej przez ZEA na FB mamy w tej chwili możliwość odłożenia paru groszy dla Bonusa. Starzeje się nam psiak i w każdej chwili może być potrzebna pomoc weterynarza. Tym bardziej dziękujemy Wam za możliwość spokojnego oczekiwania na ten moment
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na grudzień
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 30 zł stałej na grudzień
- 1565 replies
-
Bardzo dziękuję za wpłaty i za potwierdzenie Tolu, faktura za listopad będzie opłacona z wirtualnych adopcji, dobrze myślę ?
- 1565 replies
-
Dzisiaj konto Bonusa powiększyło się o kilka wpłat:) Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty stałych grudniowych: - Synowi b-b - 30 zł - Asce7 - 10 zł - Alaskan Malamutte - 50 zł - Agnieszce znajomej elik - 40 zł - Sobie też podziękuję, a co tam, za wpłatę 30 zł
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej i Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej na grudzień. Nie mam jeszcze informacji od Toli o wpłacie Anny G-R na konto ZEA, ale jestem pewna, że niebawem uzupełnię rozliczenia.
- 1565 replies