Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Maleńka 4 stycznia opuszcza schronisko i jedzie do Murki. Bardzo jestem ciekawa jak będzie miała na imię
  2. Anecik zrobiła fajne ogłoszenie dla suni na FB
  3. A ja poproszę jeszcze 5 głosów na Sarę. Podałam imię i nie zagłosowałam:)
  4. Na prośbę Kasi zamówiłam dla Bonusa i Rewy po 1 worku karmy. Po uwzględnieniu mojej zniżki wyszlo 366,64 zl, czyli po 183,32 zł za worek:
  5. Spóźniłam się na bazarek, ale bardzo chciałabym dorzucić coś dla suniek. Poproszę już poza konkursem po 5 głosów na Kamę i Benię
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Maarit za wpłatę aż 100 zł dla Bonusa Pisałam kiedyś, że to jedyny nasz podopieczny, który ma znaczącą kwotę deklaracji. Dzięki akacji wirtualnych adopcji zorganizowanej przez ZEA na FB mamy w tej chwili możliwość odłożenia paru groszy dla Bonusa. Starzeje się nam psiak i w każdej chwili może być potrzebna pomoc weterynarza. Tym bardziej dziękujemy Wam za możliwość spokojnego oczekiwania na ten moment
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na grudzień
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 30 zł stałej na grudzień
  9. Bardzo dziękuję za wpłaty i za potwierdzenie Tolu, faktura za listopad będzie opłacona z wirtualnych adopcji, dobrze myślę ?
  10. Dzisiaj konto Bonusa powiększyło się o kilka wpłat:) Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty stałych grudniowych: - Synowi b-b - 30 zł - Asce7 - 10 zł - Alaskan Malamutte - 50 zł - Agnieszce znajomej elik - 40 zł - Sobie też podziękuję, a co tam, za wpłatę 30 zł
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej i Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej na grudzień. Nie mam jeszcze informacji od Toli o wpłacie Anny G-R na konto ZEA, ale jestem pewna, że niebawem uzupełnię rozliczenia.
×
×
  • Create New...