Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. bardzo podobne są -czekam na pozytywne wieści
  2. oki dzis załatwie foty
  3. No dobrze to może ruszymy to od nowa?? Zbierzemy się?? Zrobimy znowu spis domów, spis osób mogacych pomóc w transporcie, spis osób pogących pomóc finansowo - fundacje, która to pokieruje.Ja moge sie przytelepać w jakiś dzień i z kimś łazic i załatwiać, składac wnioski, męczyć powiatowego itd - zglosić sprawę do prokuratury. Jest ktos kto sie podejmie?? Czy wiadomo jak tam teraz sprawa wygląda?
  4. plina -baaardzo dziękujemy . zaraz podeśle nr konta
  5. w schronisku można bilety wygrać, ale fajna sprawa - no trzeba od macierzyństwa odpocxząć.
  6. P to nasz toruński oddział. Jest czynny we wtoreki i czwartki. Jutro zadzwonie.
  7. Mam w schronie czarnego chłopaka w typie cziłki, jest maści czarnej, maluteńki, grzeczny i chudy :(Drugi to shit-zu -później fotki wklejeCzy są osoby mogące wziąśc któregoś z psiaków na dt ??
  8. doszło 70zł z bazarku Paulina_mickey -dziękujemy
  9. Musze sie do was wybrać -ostatnio jakos okazji nie było.
  10. Czy można w skrócie czemu sprawa stoi?? Czy np. zaplecze tymczasów jest i tylko trza dograc prawnie?
  11. Ja daje tez nogi świńskie :D a i do konga można mu jakąs paste przygotować (kupne są drogie) wtedy fajnie jęzorem szpera.
  12. eh kochany chłop - dobrze, że ocet zadziałał :) a kong -zaiteresowany?
  13. Może w dzień zakochanych ktoś pokocha Delle :)dziewczyny jeśli o witaminki chodzi to najlepiej Anie zapytać -jak zajrzy to napisze.
  14. Sprawa pudelka jest otwarta - osoba zobaczy zdjęcia :P poczekamy aż się zakocha i weźmie :) jak będzie na plus dowiemy się tu od dogomaniaczki.
  15. ilon_n zrobię Ci dokumentacje psów, które zostały w schronie toruńskim. podeślij mi też umowę na Dt - umawiam się z wilczką -pojedzie do niej jakis onek :) dwa psy możemy do szczecinka wysłać oraz 2 do łodzi. jutro zadzwonie do p.Ewy z bernardynów i dogadam wsio - chyab, że ktoś mnie uprzedił - jeśli nie proszę Ilon o info o beńkach:)
  16. dogadałysmy się z wilczką - to ze mna się kontaktowała :) jutro dla niej obfocę suke młodą która została w schronie - chyba, że basia ją również zabrała. Jutro się wsio okaże.
  17. Rotki w schronie już nie ma - po nią ktoś przyjechał.
  18. No Ilon_n potrzebne zebranie -ja nie wiem co ludziom mówic -trza to ruszyć. Potrzebne jak najszybsze spotkanie. Napisz kiedy możesz. Muszę zadzwonić do fundacji od bernardynów - nie wiem nic też o tych zabranych Do Szczecinka - tu trza kołowac transport i ustalic jakie psy idą Do dziewczyny z Łodzi - tam też mogą dwa psy jechać mam też jeden dt ale aż w Krakowie wolczka chce psiaka - tu też trza się naradzić jaki (wilczka napisz dokładniej jakie masz oczekiwania) Proszę o kontakt bo te osoby czekają aż się odezwę :)
  19. pewnie, że jutro :) ide spać ciotki bo już padam, emocje zeszły i oczy się zamykają. Ilon_n napisz mi o której i czy będziesz jutro w schronie -obgadamy wsio co i jak:)
  20. zdjęcia moga być z teraz:) dom może by był u mamy dogomaniaczki:)
  21. Były onki, beńki, haszczaki, malamuty, labki -tych najwięcej. Wiem też o cocer spanielu, pinczerku, pudlu, rotce
  22. Ilon dzięki za udaną i dobrą akcję. Teraz logistyka. Poradzimy sobie wszyscy razem.
×
×
  • Create New...