No dobrze to może ruszymy to od nowa?? Zbierzemy się?? Zrobimy znowu spis domów, spis osób mogacych pomóc w transporcie, spis osób pogących pomóc finansowo - fundacje, która to pokieruje.Ja moge sie przytelepać w jakiś dzień i z kimś łazic i załatwiać, składac wnioski, męczyć powiatowego itd - zglosić sprawę do prokuratury. Jest ktos kto sie podejmie?? Czy wiadomo jak tam teraz sprawa wygląda?
Mam w schronie czarnego chłopaka w typie cziłki, jest maści czarnej, maluteńki, grzeczny i chudy :(Drugi to shit-zu -później fotki wklejeCzy są osoby mogące wziąśc któregoś z psiaków na dt ??
ilon_n zrobię Ci dokumentacje psów, które zostały w schronie toruńskim. podeślij mi też umowę na Dt - umawiam się z wilczką -pojedzie do niej jakis onek :) dwa psy możemy do szczecinka wysłać oraz 2 do łodzi.
jutro zadzwonie do p.Ewy z bernardynów i dogadam wsio - chyab, że ktoś mnie uprzedił - jeśli nie proszę Ilon o info o beńkach:)
dogadałysmy się z wilczką - to ze mna się kontaktowała :) jutro dla niej obfocę suke młodą która została w schronie - chyba, że basia ją również zabrała. Jutro się wsio okaże.
No Ilon_n potrzebne zebranie -ja nie wiem co ludziom mówic -trza to ruszyć. Potrzebne jak najszybsze spotkanie. Napisz kiedy możesz.
Muszę zadzwonić do fundacji od bernardynów - nie wiem nic też o tych zabranych
Do Szczecinka - tu trza kołowac transport i ustalic jakie psy idą
Do dziewczyny z Łodzi - tam też mogą dwa psy jechać
mam też jeden dt ale aż w Krakowie
wolczka chce psiaka - tu też trza się naradzić jaki (wilczka napisz dokładniej jakie masz oczekiwania)
Proszę o kontakt bo te osoby czekają aż się odezwę :)
pewnie, że jutro :) ide spać ciotki bo już padam, emocje zeszły i oczy się zamykają. Ilon_n napisz mi o której i czy będziesz jutro w schronie -obgadamy wsio co i jak:)