jaanna a jakie mamy dac rozwiązania?? nie wiem jak finasowo to wyglada, ilon jest osoba "prywatną" finansowac nie będzie. Nie rozumiem -wiem, że jest wiele pytań ale to pseudo i dopuki psów się nie zabierze nic nie będzie wiadomo.ja dostaje pytanie a jak pies sie zachowuje, czy agresyny, czy mocno wyniszczony -kuźwa to nie dom prywatny tylko deb..., który ma wsiow dupie. Zadna z nas z nim kawy nie piła i miło nie rozmawiała.Ilon stara sie jakos to zorganizować, kombinuje, załatwia -tu bedzie wiele niejasności, nie oczekuj cudów.