Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Nie jak Goldenom tyle głosów przybywa, mój tz tyż zagłosował.
  2. [quote name='furciaczek']Prosiakowe foty jutro, Ania chyba mnie nie ubije co:evil_lol:[/QUOTE] Poyśle nad ubiciem :P nie bo kto sie Prosiakie zajmie:)
  3. Fur wykapała Elmo :)dzwonie pytam co robi "aaa Elmutka suszę"czyli jedna ręka szuszy, druga telefon a ja nie słysze ani szczekania ani szarpania się - a i Fur mówi, że cały tyłek ma
  4. Fur ostatnio miała mały zapiź.... - nie związany z psami więc poczekajmy - niedługo da znać :)
  5. tak od Ciebie cioteczko doszło 50zł :) dziekujemy, jedna stała 10zł, i dwie jednorazowe po 10zł :)
  6. Zrobie dzis wieczorem aktualizację - doszły dwie wpłaty jednorazowe na 110zł oraz jak Ania pisała przelałam 200zł na weta. Wsio uzupełnie w domku na spokojnie.
  7. doszły nowe wpłaty - zrobie aktualizacje w domu :)
  8. No to czekamy do jutra :) - no nie ładnie bez oc jezdzić, no no ale mi sie tez zdażyło.
  9. dzwoniłam do schronu, ja o astku wiem juz jakis czas, prosiłam fundację ast ale nie była w stanie pomóc. Wiem, że ktos go wzioł, ale kto to juz nie wiem. Podobno ktos fajny więć pozostaje wierzyć, że będzie miał dobrze,
  10. Dzis wizyta u weta - czekamy na wieśći. Dowiemy sie jak weta potraktuje :P
  11. Ehh jeśli chodzi o potencjalne domy to ostrzeham Pania która chce amstafa i haszczaka, p.Beata, Chorzów, numer w orande :)jak znacie ludzi od haszczaków -przekażcie prosze
  12. szukamy tymczasu dla chłopaka... prosimy
  13. No czyli nastolatki lubi :loveu:
  14. Nie napisałam, że odebrał i, że sprawdzę - jedno jest pewne - suki w schronie nie ma.
  15. Nie ale kolejny tel miałam, Pan Przemek z Warszawy, ehh nie wie czy go będzie stac na jedzenie i mamy zapyta:)
  16. Miałam pierwszy telefon, Pytam czemu amstaf - A no one fajne są, Pani on u mnie dobrze będzie mioł, jest co jeść, robote mam, chcemy go i jeszcze haskiego. Rece opadają. Pani jest z Chorzowa, p.Beata, końcówka nr .....017
  17. Aniu zadzwoń i zarezarwuj go co by żaden paudo sie wczesniej nie połasił.
  18. OOO jeden procent zbieracie - to ja z cała rodzinka wysyłamy :) ponamawiam znajomych - choc tyle pomogę
  19. Ciotki czytac uważniej, wyżej juz było pisane, że sukę właściciel odebrał.
  20. [quote name='Lida']Pani Barbara, co to wpłaciła 10 zł, to chyba moja koleżanka Basia S., która się zadeklarowała, z co miesiąc bęzie wpłacac na Dellkę 10 zł, tak więc chyba jest wszystko OK.[/QUOTE] AA no tak czyli mamy równo deklaracji :) W domu odnotuje, że wpłaciła :)
  21. eHH finansowo nie dam rady pomóc :( Trudno tak w organizacji pomóc z daleka:(
  22. Spoko jej Tz jakoś pod koniec lutego wraca to się wyrwie :D A ja u niej ostatnio byłam -hmm chyba ze 4 razy i potwierdzam 10 psów ale 4 się nie liczą bo jej własne :D
  23. Trafiłam :P coś długo mi to zajęło teraz muszę nadrobić :) p.s pamiętasz jak wiozłas Hektorka i się umawiałyśmy na pifooo - Fur na miejscu czekamy na Cibie :)
×
×
  • Create New...