Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. [quote name='Paulina_mickey']To co ogłaszać dziewczynę samą czy z kolegą? Jak z kolegą to muszę mieć tekst jakiś. :)[/QUOTE] Wstrzymaj się do.. Aniu do kiedy czekamy??:evil_lol:
  2. Dziękuje wszystkim za obecność jednak wciąż jest nas za mało - proszę rozsyłajcie wątek - a jak będziecie grzeczni:diabloti: będzie nagroda:razz:
  3. [quote name='Finetta']vena&vivi zmień linkowanie banerka - bo na razie przekierowuje na Amstafo-prosiaczaka i furciaczka (2:1) :mad:[/QUOTE] hmm ja to ciągle broje -nawet nie wiem jak to zrobiłam:P dobra będe kombinować. Mówiłam, że jełop komputerowy ze mnie.
  4. Bardzo proszę wszystko dotyczące krakvetu omawiać na odpowiednim wątku. Nie wnikam tu czy Torun sam się zgłosił czy ktos na złośc to zrobił żeby był nowy temat do kłótni. teraz tu skupiamy się na pomocy dla głodujących.
  5. [quote name='Temida']Trzy są widoczne :)[/QUOTE] Sukces!!! To trza ludzi pozapraszać.
  6. Miałam dwa telefony 2 albo 3 telefony ale niefajne.
  7. Wziełam je przez fotosika - może teraz widać bo wcześniej kopiowalam tylko adres obrazka. Sprawdz proszę czy już widać.
  8. JA już temat zapodałam wcześniej
  9. Kochani dziękuje za każde sugestie. Uderzyć na fb mżna ale to już jako inna akcja -ja tam przeciez nr konta nie podam, więc tym może się ktoś zająć. Jeśli chodzi o stałki - powiem tak, ja bardziej uderzyłam w jednorazowe bo chciałam zmobilizowac ludzi po przegranej w krakvecie ale można napisać w pierwszym poście również o stalkach. A z tymi fotami to juz nie wiem co jest nie ok, - ja je widzę :D i jeszcze mam przemyślenia - aby ruszyc na większa sklale trzeba mieć konto fundacyjne. Jak mówiłam mój pomysł był po przegranej w krakvecie - i może jak na 3 forach sa już zbiórki to jednak uda się coś zebrać. I powtórze -mało nas będzie jeśli nie będziemy rozsyłać wątku. I proszę o pobieranie banerków.
  10. Dziękuje za banerek - wstawiamy kochani :) Za karme równiez wielki dzięki -łącznie już 60kg :)
  11. łoj w 1 poście są -mi się wyświetlają -czy ktoś jeszcze ma z tym problem?
  12. Alicja wiesz, że to nie ode mnie zależy. Napiszę tak: wolę nie liczyć na kogoś więc sama robię co mogę. Swój głos oddałam na Radomsko - że Toruń startuje dowiedziałam się wchodząc zagłosować. A o jakie dojścia Ci chodzi? Napisz mi dokładniej na pw proszę :)
  13. tu są 3 więc można również z wątku ogólnego :) dziękuje
  14. Kochani kiedys Toruńskie schronisko było w potrzebie i wielu dogomaniaków pomogło. Toruń wygrał w ankiecie krakvetu - kandydat dogo przegrał - pomóżmy zebrać choć cząstę wygranej co by psiaki pełne brzuszki miały. Proszę o każdą złotówkę. http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!![/URL] Kochane ciotki. Schronisko Toruńskie wygrało w krakvecie. Nasz dogowy kandydat przegrał. Schronisko w Radomsku jest w wielkiej potrzebie, psy glodują - zbieramy na karmę. Prosimy o każdą złotówkę.
  16. Banerek nam potrzebny - prosimy pięknie:cool3: Soema ja mocno niefacebookowa - wręcz ostatnia jełopa jestem więc tu równiez liczę na pomoc. Bardzo wszystkich proszę o rozsyłanie wątków - ja na swoje wstawiłam - na obce tyż się wproszę.
  17. Kurcze szczeniak - moje by go nie zjadły ale mam na pokoju już amstafa i czasowo nie dam rady :(
  18. Dziękuje za odzew. Ubocze w wolnej chwili będę modernizować wątek :) Przepraszam za złą odmianę - obiecuje dziś wieczorkiem wsio popoprawiać. Plicha oczywiście banerek się przyda - która ciotka potrafi, przyznać się:diabloti: Bardzo wszystkich proszę o rozsyłanie wątku, wstawianie na swoje. Kwota o jaką byśmy chcieli powalczyć to 12 000 - wiem, że to strasznie dużo ale może chociaż część uda się uzbierać.
  19. Kochane ciotki pomóżmy psiakomz Radomskiego schroniska -zbieramy złotówki -każda się liczy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16614866#post16614866"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!?p=16614866#post16614866[/URL] Prosze powstawiajcie na swoje wątki.
  20. Kochani zapraszam. Zbieramy na karme dla schroniska w Radomsku -ciotki wspomóżcie złotówką. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16614866#post16614866"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!?p=16614866#post16614866[/URL]
  21. Kochani zapraszam na wątek - zbieramy na karmę - marzy mi sie równowartośc nagrody w krakvecie. Prosze o rozsyłanie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16614866#post16614866"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!?p=16614866#post16614866[/URL]
  22. wpłaty: 04,04,2011 oleska2803 - 20zł Muza_51 - 50zł wapiszon -10zł Aimez_moi - 20zł Agnezia - 20zł mama_Alfika - 20zł NATA - 20zł UBOCZE -100zł Felka z Bagien 32zł Dziękujemy:multi::loveu:
  23. Schronisko w Radomsku startowało w ankiecie dogo do konkursu w krakvecie - naszą ankietę wygrało ale już w krakvecie się nie udało. Zabrakło nas dogomaniaków, zabrakło naszych głosów - nie udało nam się zadziałać wspólnie. Temida zgłosiła Radomsko nie po to by psom żyło się lepiej - nie, to jest walka by żyły ponieważ psy umierają tam z głodu. Nie jestem dobra w pisaniu tekstów ale chyba wiele nie trzeba, wystarczy pomyśleć sobie co to jest śmierć głodowa, jak straszna ona jest To my ludzie jesteśmy za to odpowiedzialni i na nas spoczywa odpowiedzialność i niesienie pomocy. Proszę połączmy się wszyscy i wspomóżmy Radomskie schronisko groszem. Często ktoś nie wpłaca bo sobie myśli - mam ostatnią złotówke na koncie a ona i tak nie pomoże - kochani każdy grosz pomoże. Błagamy o złotówki. Konto wysyłam na pw - po zebraniu większej kwoty przelewam Temidzie, która kupi mięso i karmę. PROSIMY O POMOC, PROSIMY O KAŻDY GROSZ!!! wątek Radomskiego schroniska: http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc PUSTE ZWIERZĘCE BRZUCHY CZEKAJĄ. Wiele z nas siedząc przed komputerem coś podjada i być może własnie w tej chwili jakiś psiak zamyka już na zawsze oczy:-( One czekają na Twoją pomoc
×
×
  • Create New...