-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']To co ogłaszać dziewczynę samą czy z kolegą? Jak z kolegą to muszę mieć tekst jakiś. :)[/QUOTE] Wstrzymaj się do.. Aniu do kiedy czekamy??:evil_lol: -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Miałam dwa telefony 2 albo 3 telefony ale niefajne. -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
JA już temat zapodałam wcześniej -
Kochani dziękuje za każde sugestie. Uderzyć na fb mżna ale to już jako inna akcja -ja tam przeciez nr konta nie podam, więc tym może się ktoś zająć. Jeśli chodzi o stałki - powiem tak, ja bardziej uderzyłam w jednorazowe bo chciałam zmobilizowac ludzi po przegranej w krakvecie ale można napisać w pierwszym poście również o stalkach. A z tymi fotami to juz nie wiem co jest nie ok, - ja je widzę :D i jeszcze mam przemyślenia - aby ruszyc na większa sklale trzeba mieć konto fundacyjne. Jak mówiłam mój pomysł był po przegranej w krakvecie - i może jak na 3 forach sa już zbiórki to jednak uda się coś zebrać. I powtórze -mało nas będzie jeśli nie będziemy rozsyłać wątku. I proszę o pobieranie banerków.
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Alicja wiesz, że to nie ode mnie zależy. Napiszę tak: wolę nie liczyć na kogoś więc sama robię co mogę. Swój głos oddałam na Radomsko - że Toruń startuje dowiedziałam się wchodząc zagłosować. A o jakie dojścia Ci chodzi? Napisz mi dokładniej na pw proszę :) -
Kochani kiedys Toruńskie schronisko było w potrzebie i wielu dogomaniaków pomogło. Toruń wygrał w ankiecie krakvetu - kandydat dogo przegrał - pomóżmy zebrać choć cząstę wygranej co by psiaki pełne brzuszki miały. Proszę o każdą złotówkę. http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!![/URL] Kochane ciotki. Schronisko Toruńskie wygrało w krakvecie. Nasz dogowy kandydat przegrał. Schronisko w Radomsku jest w wielkiej potrzebie, psy glodują - zbieramy na karmę. Prosimy o każdą złotówkę. -
Cudowny szczeniak w typie wilczaka - Fado ma dom :)
vena&vivi replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Kurcze szczeniak - moje by go nie zjadły ale mam na pokoju już amstafa i czasowo nie dam rady :( -
Dziękuje za odzew. Ubocze w wolnej chwili będę modernizować wątek :) Przepraszam za złą odmianę - obiecuje dziś wieczorkiem wsio popoprawiać. Plicha oczywiście banerek się przyda - która ciotka potrafi, przyznać się:diabloti: Bardzo wszystkich proszę o rozsyłanie wątku, wstawianie na swoje. Kwota o jaką byśmy chcieli powalczyć to 12 000 - wiem, że to strasznie dużo ale może chociaż część uda się uzbierać.
-
Kochane ciotki pomóżmy psiakomz Radomskiego schroniska -zbieramy złotówki -każda się liczy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16614866#post16614866"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!?p=16614866#post16614866[/URL] Prosze powstawiajcie na swoje wątki.
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Kochani zapraszam. Zbieramy na karme dla schroniska w Radomsku -ciotki wspomóżcie złotówką. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16614866#post16614866"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!?p=16614866#post16614866[/URL] -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
vena&vivi replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Kochani zapraszam na wątek - zbieramy na karmę - marzy mi sie równowartośc nagrody w krakvecie. Prosze o rozsyłanie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16614866#post16614866"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronsiko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99!!!?p=16614866#post16614866[/URL] -
Schronisko w Radomsku startowało w ankiecie dogo do konkursu w krakvecie - naszą ankietę wygrało ale już w krakvecie się nie udało. Zabrakło nas dogomaniaków, zabrakło naszych głosów - nie udało nam się zadziałać wspólnie. Temida zgłosiła Radomsko nie po to by psom żyło się lepiej - nie, to jest walka by żyły ponieważ psy umierają tam z głodu. Nie jestem dobra w pisaniu tekstów ale chyba wiele nie trzeba, wystarczy pomyśleć sobie co to jest śmierć głodowa, jak straszna ona jest To my ludzie jesteśmy za to odpowiedzialni i na nas spoczywa odpowiedzialność i niesienie pomocy. Proszę połączmy się wszyscy i wspomóżmy Radomskie schronisko groszem. Często ktoś nie wpłaca bo sobie myśli - mam ostatnią złotówke na koncie a ona i tak nie pomoże - kochani każdy grosz pomoże. Błagamy o złotówki. Konto wysyłam na pw - po zebraniu większej kwoty przelewam Temidzie, która kupi mięso i karmę. PROSIMY O POMOC, PROSIMY O KAŻDY GROSZ!!! wątek Radomskiego schroniska: http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc PUSTE ZWIERZĘCE BRZUCHY CZEKAJĄ. Wiele z nas siedząc przed komputerem coś podjada i być może własnie w tej chwili jakiś psiak zamyka już na zawsze oczy:-( One czekają na Twoją pomoc