Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. vena&vivi

    Belcando

    a i mam pytanko, poajecie zgodnie z dawkowaniem bo moje niby powinny jesc do 700 a ja daje kilo dziennie:) wyaje mi sie ze 700 na doga to malo, zawsze tak dawalam i nigdy grube nie byly ale duzo spacerujemy, biegamy, bawimy sie
  2. vena&vivi

    Belcando

    dzis dostalam belcando dinner i juz jestem zadowolona na tyle ile mozna po 1 dniu :) Psy niejaki jedza chetnie a to dobrze bo jak im nie smakuje to od poczatku nie ruszaja, juz na wieczornym spacerze poprawa kupki czyli jeszcze ciut luzna ale juz mala :D co znaczy ze cus zostaje w nich :D prawdziwe skutki opisze za jakies 2 tyg. moze wkoncu znalezlismy swoja karme,
  3. Ostatnio ide w parku ze swoimi dogami na smyczy, nagle biegnie do nas mlody seter wszystko byloby ok gdyby moj pies nie mial do nich negatywnego stosunku (kieys seter rzucil sie na mojego kunelka i dog go przepezil) wiec seterek pobiega i co robi szczerzy sie na mojego psa, ja juz czuje ze moj sie gotuje a maly mu nogi pogryza, do dupci skacze ale moj tylko sie jezy jeszcze jest ok, naszczescie na reprymende słowną mój sie nie wyrywał Krzycze do mlodej dziewczyny zeby zabrala psa a ona ze boi sie podejsc:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: wiec ja ze zapraszam i mnie to nie obchozi i ze trza bylo pieska na smyczy jak mlody i jeszcze nie slucha, ona prawie placze i mowi ze sie boi a ja ze zaraz zacznie sie bac jak spuszcze swojego i dopiero podzialalo :d
  4. A czy na taki obóż pies musi byc jakos przeszkolony wczesniej czy moze jechac tak zwany laik. I czy dogi niemieckie nadaja sie na ten sport?? Szukam odpowiedniego sportu dla nich:)
  5. My dziś jedliśmy pierwszy raz Ariona (normalnie Brit). Jedna sunia zjadła chętnie (ona jest wszystkożerna :) natomiast drugi zjadł ale entuzjazmu nie widziałam. O tym czy jest dobry wypowiem sie za jakieś dwa tygodnie.
  6. vena&vivi

    karma Brit

    My wcinamy Brita hmmm chyba ze 6 worek i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona. Pieski chętnie jedzą, sierść jest ładna, gazów prawie nie ma. Nieraz kupki są takie sobie ale nie złe.
  7. Ja tylko nie polecam obroży jak są dwa psy u mnie jeden drugiemu pomogl sie pozbyc po jednym dniu :) A o kropelkach slyszalam same dobre opinie :)
  8. Stosował ktoś może obrożę Sabunola?? Jeśli tak proszę o opinie.
×
×
  • Create New...