Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. dzięki za info -szukamy - Paulina możemy na Ciebie liczyć??
  2. Może ktoś ma wolne miejsce w dt? Dodam, że suka jest ciachnieta i ma szczepiene na wściekliznę. dziś zostanie sprawdzona do innych psów -nie przewiduje problemów.
  3. Takie bieganie przynosi rezultaty - jakies apele do mieszkańców były -w Toruniu już parę razy mieszkańcy wyciagali schron z opresji.
  4. że ja :D dałam Ci jego foty razem z Cukiereczkiem ja nie wstawie bo w pracy niet a w domu msakra z netem
  5. [quote name='Isadora7']odświeżam jak odeśpie reszte wstawie[/QUOTE] o kurcze to masz noc zawaloną
  6. proszę, błagam pomożcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY%21?p=16644032&posted=1#post16644032"]http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY!?p=16644032&posted=1#post16644032[/URL]
  7. pomozcie prosze torunskiej psince [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY%21?p=16644032&posted=1#post16644032"]http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY!?p=16644032&posted=1#post16644032[/URL]
  8. prosze pomóżcie - jak mozecie porozsylajcie watek
  9. Błagam wejdzcie, jak jesteście w stanie pomóżcie -nie moge jej zostawic [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY%21?p=16644032&posted=1#post16644032"]http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY!?p=16644032&posted=1#post16644032[/URL]
  10. Nic dodać nic ując tylko ryczeć się chce jak ja zobaczyłam to serce mi stanęło. Sam smutek i te proszące oczy:placz: nie jestem w stanie przejść obojetnie, tzreba ją wyciągnąc. Proszę, błagam Was, naprawde BŁAGAM o pomoc i deklaracje. Nie można jej zostawić
  11. [SIZE=4][B]Zbieramy deklarację na hotelik dla suńki, prosimy o każdy grosz!![/B][/SIZE]
  12. Ja tylko napisze, że psiak o ktorym pisalam poszedł do starszych ludzi czyli wspaniale bo on tez juz dziadzio był.
  13. A nic za offtopuje :P No i mam dwa takie co Ty na fotce tylko żółte. Koniec off top -wybaczycie :)
  14. [quote name='chita']Fur szybko jej domu szukac musimy bo ona u Ciebie sie jakas niepełnosprytna robi:loveu::evil_lol:[/QUOTE] Jaki Pan taki pies:evil_lol::p
  15. Bardzo dziękujemy za pomoc. Nieoceniona pomoc :) p.s ładnego psiaka masz na fotce :D
  16. A ja mam z poprzedniego bazarku [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5844/obsae.jpg[/IMG]
  17. Ja wiem, że Temida kupuje bardzo tanie mięso więc może na to kaske przekazać. Poczekajmy aż się Temida wypowie bo najlepiej wie co teraz "bardziej" potrzebne.
  18. Wiem, że mało realne ale jakby kto z Torunia, przez Toruń to ja zrobię wtedy zbiórkę smyczy, obroży, misek, kocy itp
  19. No dobra wyjaśniłyście sobie cus a teraz proszę reklamowac nasz wątek -psiaki czekają:)
  20. Kochani mamy pierwsze wpływy - ogromnie dziękuje. Prosimy o rozsyłanie wątku -to będzie wielka pomoc
  21. Jestem i przerażona siedzę. 17 tys to strasznie mało -zbiórka jasne ale to nie pomoże na dłuższą metę -to doraźne. Mam nadzieje, że coś jeszcze wywalczycie. Nie wiem ile pracowników macie ale przy 17 tys na wszystko to chyba sami wolontariusze powinni być. :(
  22. [quote name='effcyk']labomaniacy tez nie pozostają obojętni :) spodziewam się za parę dni kilka worków karmy <jupiii> :D . Mam pytanie czy wpłaty na konto mają jakiś określony termin? tj. jest może podany konkretny dzień do którego organizowana jest zbiórka na konto czy nie ?[/QUOTE] Bardzo fajnie, że labki też sie starją. Nie mamy terminu do którego zbieramy karmę.
  23. No jak do Krawczyka jeździcie to najlepsza rekomendacja :)
  24. gustowna kobieta w gustownym kubraku :d
×
×
  • Create New...