-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
dzięki za info -szukamy - Paulina możemy na Ciebie liczyć?? -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Może ktoś ma wolne miejsce w dt? Dodam, że suka jest ciachnieta i ma szczepiene na wściekliznę. dziś zostanie sprawdzona do innych psów -nie przewiduje problemów. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
proszę, błagam pomożcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY%21?p=16644032&posted=1#post16644032"]http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY!?p=16644032&posted=1#post16644032[/URL] -
pomozcie prosze torunskiej psince [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY%21?p=16644032&posted=1#post16644032"]http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY!?p=16644032&posted=1#post16644032[/URL]
-
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
prosze pomóżcie - jak mozecie porozsylajcie watek -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Błagam wejdzcie, jak jesteście w stanie pomóżcie -nie moge jej zostawic [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY%21?p=16644032&posted=1#post16644032"]http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY!?p=16644032&posted=1#post16644032[/URL] -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Nic dodać nic ując tylko ryczeć się chce jak ja zobaczyłam to serce mi stanęło. Sam smutek i te proszące oczy:placz: nie jestem w stanie przejść obojetnie, tzreba ją wyciągnąc. Proszę, błagam Was, naprawde BŁAGAM o pomoc i deklaracje. Nie można jej zostawić -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Zbieramy deklarację na hotelik dla suńki, prosimy o każdy grosz!![/B][/SIZE] -
Ja tylko napisze, że psiak o ktorym pisalam poszedł do starszych ludzi czyli wspaniale bo on tez juz dziadzio był.
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
vena&vivi replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']Fur szybko jej domu szukac musimy bo ona u Ciebie sie jakas niepełnosprytna robi:loveu::evil_lol:[/QUOTE] Jaki Pan taki pies:evil_lol::p -
A ja mam z poprzedniego bazarku [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5844/obsae.jpg[/IMG]
-
[quote name='effcyk']labomaniacy tez nie pozostają obojętni :) spodziewam się za parę dni kilka worków karmy <jupiii> :D . Mam pytanie czy wpłaty na konto mają jakiś określony termin? tj. jest może podany konkretny dzień do którego organizowana jest zbiórka na konto czy nie ?[/QUOTE] Bardzo fajnie, że labki też sie starją. Nie mamy terminu do którego zbieramy karmę.
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
gustowna kobieta w gustownym kubraku :d