Właśnie wypakowaliśmy w toruńskim schronisku 20 psów w tym jedna suka haszczaczka ze szczeniakami.
Labki, haszczaki, rotweilerka jutro są zabierane. Zostaje 6 onków - 5 suk i samiec.
Jeśli chodzi o te 20 szczeniaków to właśnie suka z 5 szczylami jest teraz w schronisku, następne 2 haszczaczki z młodymi ktoś zabrał oraz suke onke.
Tyle wiem na 100% reszte opisze Ilona bo bardziej zorientowana jakie psy gdzie pojechały.