Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. akcja haszczaków w Toruniu kieruje nasza Karolina -ona kontaktuje się z fundacjami - z tego co wiem wszystkie zabiorą. jak będe wiedziała więcej czyli jutro jak się spotkamy dam znać.
  2. dziękuje wszystkim za bazarki :)
  3. porób proszę zdjęcia pudelka, podaj wiek proszę - może będzie chętny domek stały :)
  4. dziękuje wszystkim za bazarki :)
  5. Zabrałam również 3 braciszka i mame malamutke - oba w dobrym stanie. p.s aniu juz mozesz pisac pw
  6. Właśnie wypakowaliśmy w toruńskim schronisku 20 psów w tym jedna suka haszczaczka ze szczeniakami. Labki, haszczaki, rotweilerka jutro są zabierane. Zostaje 6 onków - 5 suk i samiec. Jeśli chodzi o te 20 szczeniaków to właśnie suka z 5 szczylami jest teraz w schronisku, następne 2 haszczaczki z młodymi ktoś zabrał oraz suke onke. Tyle wiem na 100% reszte opisze Ilona bo bardziej zorientowana jakie psy gdzie pojechały.
  7. to pewnie z Ilona rozmawiałaś - jeśli chcesz zadzwonoć do mnie 508-272-825 też będe na miejscu.
  8. faith nie dzwon do bernardynów, ja jestem w kontakcie z p.Ewa -nie powielajmy :0
  9. mariamc dzis chyba ich nie przywieziemy -może na jutro uda sie transport zorganizować do Ciebie, jakbym miala sprawniejsze auto to sama bym pojechała:( ale złom nie dojedzie
  10. Nie no co ty ilon_n sa psy równe i równiejsze. Wiecie dla nas każdy się liczy a nie same boksery. W takiej sytuacji patrzy sie na ogół a nie jednostki.ja zajmuje sie dogami i amstafami -i co, że ich tam nie ma to powinnam olac sprawę i mieć reszte w dupie?? Poprostu żal i tyle. Mam nadzieje, że jutro akcja wypali.A tak na marginesie to jak będzie następna akcja (odpukac) w innej pseuudo i będziemy psy zabierac to co boksery mamy zostawić??
  11. nie chce mi się odpisywac bo ludzka głupota granic nie zna. Tak się napędza pseudo -kupując od nich, on teraz w "coś" nowego zainwestuje -starego chorego się pozbył i jeszcze zarobił :)No to jest pomoc -to jest wspomaganie pseudo. Kończe temat bo nie ma sensu.
  12. olly ale co to mamy wyjąc kase z kieszeni i wykupic reszte psów?? A on za miesiąc za ta kasę kupi następne -wejdzmy z nim w interes. Tu chodzi o zamknięcie tego syfu a nie wspieranie.Czekaj przelicze kase czy na wszystkie psy mi starczy. Tak sobie to wyobrażasz?
  13. płaciła za nie?? czy sam się zrzekł?
  14. do Fur nic nie przyszło - okazało się, że listonosz ma w du... bo niedługo się zwalnia.
  15. Kochani uzupełniłam wpłaty - bardzo prosze o sprawdzenie bo miałam zaległość i mogłam się pomylić :) W razie co zgłaszać reklamacje.
  16. Ja :) właśnie zasiadłam do uzupełnienia wpłat - i szukam watku a ty w tym czasie napisalas i mi przeskoczył:P
  17. trza by bylo do sasiadow jakiego chlopa z flaszka wysłac
  18. Co za dupek jeden -bosz Fur masz przeboje. Z przypięciem psów do skrzynki to zajebisty pomysł.
  19. Chodziło mi tylko o to, że to gmina powinna zwrócić sie do schronu i podpisac umowę - i rzeczywiście jeśli taka umowa jest to schron przyjąć musi. A jeśli umowy nie ma to jego dobra wola.Ale to obowiązkiem gminy jest zabezpieczenie psów bezdomnych. Przepraszam za offa.
  20. Hmm ale każda gmina musi miec podpisana umowę ze schroniskiem czy podobna placówką.
  21. wysyłanie pw działa genialnie. Ja tak robie ze swoimi psiakami.
  22. No niestety masz rację - w typie rasy łatwiej. Szkoda psiaka - spróbujmy zebrać deklaracje. Jest tam jakis hotelik?
  23. Można spróbować deklaracje zebrać. Powysyłać pw. Wiecie dogi-adopcje powstały aby pomagac konkretnej rasie jakby "brały" wszystkie duże psy to za długo by nie pociągnęły. Była taka sytuacja z Celestynem - strasznie długo trwało szukanie domku
  24. No w końcu widzę wszystkie Twoje koty :P Też czekam na 2 grupę okupującą
  25. vena&vivi

    Belcando

    Przyłącze się do prośby zważenia :)
×
×
  • Create New...