Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. No może się zgodzą - dokładnie skręt gotowy :( trzymam kciuki
  2. Zapytaj znajomych, zapytaj i napisz. Ja bylam i na tym osiedlu mówieono mi, że on jest jakiegos chłopa. Przeprowadz wywiad.
  3. No własnie, brak domów dla astów :(( Sama teraz jednego wziełam ale tych nie mam gdzie "upchnąć" :(( cięzko z nimi idzie
  4. Hmm to jak Ty masz takich kochanych znajomych to może znajda się jacys co amstafa na tymczas wezmą :D Mam 5 w schronisku :( nigdy tyle nie było, nie mam gdzie ich zabierać. jeden staruszek 8 letni.
  5. No kuźwa u mnie bo jakos tak ten pies mnie zachipnotyzował, ehh
  6. Nie wytrzymałam :P i z pewnych odwiedzin z Prosiaczkiem wróciłam :)Ale na tymczas - wkońcy jeden pokój mam wolny, wmawiam sobie, że Fur teraz ma więcej czasu, haha zganiam na nią.powiem tylko tyle - domek szybko potrzebny bo cięzko bedzie oddać. To jest idealny pies domowy - genialny. Przed podaniem miski jest siad, kładziemy i wtedy może podejść i o dziwo on tak robi.Piłkę uwielbia, za nia wsio zrobi i tak pod koniec wczorajszego spaceru już przynosił pod nogi, na zostaw wypluwa, siad i ja rzucam - aaaaaa kocham go :PDo suczek jest genialny, wczoraj koło jedej przeszedł nie zwracając uwagi, druga podbiegła to sie powąchały i poszły :)Z deklaracji będę sie w karme i piłki zaopatrywać :Pchita z twojej wpłaty zaszczepie chłopaka na wirusówki bo nie ma.
  7. Ja wczoraj tyż tak u kogos klapnęłam i się zakochałam :P
  8. [quote name='Marycha35']Dziewczyny dajcie spokój, to o zwierzaki chodzi, nie o personalne utarczki, błagam!!!![/QUOTE] Marycha żadna z nas nic nie napisala, ja wyjaśniłam, że zwykłe pytanie - że jak coś mam to na pw i tyle. Więc nie martw się bo jak widzisz tematu nie ciągniemy.
  9. Ilon_n chyba mnie mylisz z kimś jeśli chodzi o urażenie. Nie zahaczam o Ciebie na wątku bo nie zniżę się do poziomu Twoich postów z Cajusem. I to mówię serio. Jeśli coś do Ciebie mam to nie załatwiam na wątkach tylko pw. Więc tu serio pytam. Zadałam pytanie i tyle - nie doszukuj się niczego.
  10. Ilon_n a czasem w Torunia babeczka nie jest powiatowym?? Oczywiście mogę się mylić więc poszerzam swoją wiedzę :) i jeśli możesz wymieć Toruńskie fundacje ja kurcze mało znam :)
  11. Super, Ania pewnie zaraz wejdzie i napisze czy pierwszy Dt zdecydował się - wiem, że troszkę się wahali.
  12. Agnieszka o boziu jak fajnie - dobrze wiedzieć bo dożków dużo :D ale mi się mordka uśmiechneła. A sukę też da radę :D Tak przyszłościowo pytam:P
  13. Zapomniałam dodać iż świadkiem byłam jak sika:cool3:
  14. Byłam dziś u Fur w odwiedzinach - nie spotkałam żadnego niesmiałego czy przestraszonego psa. Jak podjechałam Fur akurat była z Czekoladką na spacerze, jak zaczełam podchodzić bo bramki - mała podleciała i zacieszała dupką o mało jej nie odpadła:loveu: Skakała, biegała, zacieszała a jak tylko kucałam na kolana się pchała:p Normalny cieszący sie pies
  15. Faflun jest przegenialny - przywitał mnie jak starą znajomą, wciska łeb do głaskania a jak skończyłam to poszedł grzecznie spać. Żadnego piszczenia, kręcenia się ehhh pies marzenie. Jak mu piłkę rzucałam to pięknie biegł, brał w pychol i przynosił pod nogi. On już mnie kupił.
  16. Hej jak będzie potrzeba gazety - dajcie znać spróbuje załatwić. Moge tez fizycznie pomoc bo z Torunia jestem.
  17. Będziemy karmić ta karmą - kaski powinno starczyć.
  18. Fur no co Ty - Faflun zameldowany u Ciebie - a ja niedługo się u niego zamelduję.
  19. Jaka ona się ładutka robi - chodzi mi o ciałko. No łapki trza leczyć i czekamy na wyniki. Dziękuje Aniu ona wygląda rewqelacyjnie
  20. jestem na "wysypie corsiaków"Fur zakładasz skarpetę??
  21. Oj łatwo Ci mówić - to jak z Hekciem tylko ja nie planuje hawiry kupic ehh mój synek -on juz mnie ma w du... a ja ciagle myśle
  22. Jakies takie smutne oczka, wiem dopatruje się ale mam wrażenie, że takie nieobecne :(
  23. Dawno tak cudownych wieści nie czytałam.
  24. kto bedzie jechał??
  25. [B]Bardzo proszę o głosy na Szczecinek[/B] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065[/URL]
×
×
  • Create New...