-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
a możecie napisać ile % mięsa w niej jest?
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
dziękujemy doszły wpłaty z bazarków - 405zł oraz 150zł - teraz Della bezpieczna jest:p:multi: Bardzo dziękuje za wszystkie bazarki dla naszej Delli :) -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
vena&vivi replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Dobrze będę pamiętać na przyszłość. -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
vena&vivi replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Właścicielka się jej zrzekła, wczoraj, ale nie było dokąd suni wziąć. Szkoda, że nie zadzwoniłaś (jak deklarowałaś) wczoraj np. do Moniki czy do mnie. Saba jest nadal tam, gdzie była. Ja ją też nie biorę do domu na wsi. Moja Alisia nie zniesie drugiej suki. Biorę ja do swego starego domu w bloku i będę z nią tam mieszkała dopóki nie znajdzie się stały dom. Tylko, że 11.03. wyjeżdżam za granicę... Tak więc proszę - nie wydziwiajcie, lecz działajcie. Teraz trzymajcie kciuki, zaraz jadę drugi raz. Nie mogę dzwonić do właścicielki, bo ... podała trefny numer telefonu... W lecznicy też wszyscy siedzą jak na szpilkach. Umówiłam się z lecznicą, że jeśli dawni właściciele nie przyprowadzą jej do lecznicy, to przyjedziemy przed 18.00 weźmiemy antybiotyk i mój mąż poda go suni (jest lekarzem tylko niestety ludzkim, ale zastrzyki robi dobrze), a na zmianę opatrunku pojedziemy jutro rano. A z lecznicy pojedziemy do tych ludzi, gdzie jest sunia i będę warować pod drzwiami, choćby do rana, aż ją zabierzemy. Nie tracę jednak nadizei, że zjawią się jeszcze w lecznicy, a wtedy ja ją przejmę stamtąd.[/QUOTE] No coż przepraszam za "wydziwianie" - jak widzisz pisałam to o 24.30 - więc trudno o tej porze dzwonić - później niestety aż do godziny następnego postu czyli 15 nie mieliśmy prądu - co za tym idzie laptop padł a tel jak na złośc zaraz po nim. Kończe wydziwianie -powodzenia :) oby mała doszła do siebie Niestety inaczej niż trzymanie kciuków nie jestem w stanie pomóc. Pochłaniają mnie moje tymczasy :) -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
vena&vivi replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Jak to to gdzie ona jest? Ja zrozumiałam, że w lecznicy czeka a właścicielka sie jej zrzekła?? Wychodzi, że wl ja zabrała?? -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
vena&vivi replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
o jak dobrze - czyli już nie muszę dzwonić do Moniki :) no trzymam kciuki -
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
vena&vivi replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
jestem, jutro zadzwonie do 2 fundacji pomagających dogom - pomozemy razem -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Bieżące wpłaty uzupełnie w weekend - niedziela:) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Jak Della ..poslalam cos Deli, doszlo? zapraszam do Dudzi w DT pod Toruniem. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201845-Dudzia-10-letnia-pudelka-Gdynia-bezpieczna-w-DT-w-Toruniu?p=16341964#post16341964[/URL][/QUOTE] W 1 poście jest rozliczenie :) Twoja wpłata jest oczywiście i bardzo dziękujemy -
No mało :( ja ciągle podpatruje -jak wyjdzie mi mój tymczasowicz to dorzucę ale na ta chwile cięzko :(
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
na stronie związku jest niestety trzy - nie wiem o co chodzi?? może jakieś schronisko tak oznacza? edit: wyczytałam, że we wstecznych latach były dwu - np. we wrocławiu do 2005 roku tak oznaczali -sprawdzę Szczecin -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Ilon tak jak pisałaś - nasz odział ma P na końcu - poproszę znajoma ze Szcecina aby sprawdziła u nich - tylko brakuje jednaj cyfry?? powinno byc P000 a jest P00 - można to zweryfikować? -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Rinus gdzie do weta chodzicie?? I jaki wet kazał odrazu po cieczce?? Mi sie zdaje , że ileś tam trza odczekac bo odrazu to chuba nic nie zobaczy? -
Jaka jest łączna kwota stałych deklaracji??
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Ilon wczesniej pisała, że bezpieczne :) jeśli chodzi o zdrowie to Ilon musi napisać. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
eh eh to chyba o mnie chodzi :P wiem pamiętam ale ostatnio zawirowania:P poczekam na dodatnią temperaturę -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Aa czyli powoli zrobisz więcej :) ok to fajnie -kase zaoszczędzimy To tylko do allegro kogoś szukamy O zdjęcia trza sie ładnie uśniechnąc -Aniu zdjęcia w słoneczku :D taka pikna pogoda:P -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś allegro - zdolny?? Myślę, że możemy pełną parą Delcię ogłaszać:) powoli dochodzi do siebie - a jak domek się znajdzie zrobimy ponownie badania krwi aby zobaczyć co z mocznikiem, zważymy ją, wet Ani powie czy można ciachać :) Myślałam aby jej wykupić na bazarku duży pakiet ogłoszeń - co Wy na to?? Ja niestety czasu mam mało i nie dam rady porobić:( -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Ilon i ja chciałam zapytac czy beda wizyty kontrolne czy nie zwiózł sobie psów od sąsiadów i kół gospodyń:D I prosze o podanie mi tatoo, które mam sprawdzić u nas w Toruńskim - [EMAIL="[email protected] Nas"][email protected] Nas[/EMAIL]z oddział otwarty w czwartek więc sie osobiście tam udam -
Aniu zróbcie mu prosze badania krwi -morfologia i biochemia -to jakies 40zl a duzo sie sprawdza.
-
canar to nie, dog hmm no tez niestety :( troszku do wszystkiego podobny
-
Co znaczy ogromnym niebezpieczeństwem?? To plotki czy jakoś potwierdzone? A na cholercie wójt? One maja iść do dt - nie będą przez wójta utrzymywane. Chyba nakaz prokuratora potrzebny??