Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. a możecie napisać ile % mięsa w niej jest?
  2. dziękujemy doszły wpłaty z bazarków - 405zł oraz 150zł - teraz Della bezpieczna jest:p:multi: Bardzo dziękuje za wszystkie bazarki dla naszej Delli :)
  3. Dobrze będę pamiętać na przyszłość.
  4. [quote name='Alla Chrzanowska']Właścicielka się jej zrzekła, wczoraj, ale nie było dokąd suni wziąć. Szkoda, że nie zadzwoniłaś (jak deklarowałaś) wczoraj np. do Moniki czy do mnie. Saba jest nadal tam, gdzie była. Ja ją też nie biorę do domu na wsi. Moja Alisia nie zniesie drugiej suki. Biorę ja do swego starego domu w bloku i będę z nią tam mieszkała dopóki nie znajdzie się stały dom. Tylko, że 11.03. wyjeżdżam za granicę... Tak więc proszę - nie wydziwiajcie, lecz działajcie. Teraz trzymajcie kciuki, zaraz jadę drugi raz. Nie mogę dzwonić do właścicielki, bo ... podała trefny numer telefonu... W lecznicy też wszyscy siedzą jak na szpilkach. Umówiłam się z lecznicą, że jeśli dawni właściciele nie przyprowadzą jej do lecznicy, to przyjedziemy przed 18.00 weźmiemy antybiotyk i mój mąż poda go suni (jest lekarzem tylko niestety ludzkim, ale zastrzyki robi dobrze), a na zmianę opatrunku pojedziemy jutro rano. A z lecznicy pojedziemy do tych ludzi, gdzie jest sunia i będę warować pod drzwiami, choćby do rana, aż ją zabierzemy. Nie tracę jednak nadizei, że zjawią się jeszcze w lecznicy, a wtedy ja ją przejmę stamtąd.[/QUOTE] No coż przepraszam za "wydziwianie" - jak widzisz pisałam to o 24.30 - więc trudno o tej porze dzwonić - później niestety aż do godziny następnego postu czyli 15 nie mieliśmy prądu - co za tym idzie laptop padł a tel jak na złośc zaraz po nim. Kończe wydziwianie -powodzenia :) oby mała doszła do siebie Niestety inaczej niż trzymanie kciuków nie jestem w stanie pomóc. Pochłaniają mnie moje tymczasy :)
  5. Jak to to gdzie ona jest? Ja zrozumiałam, że w lecznicy czeka a właścicielka sie jej zrzekła?? Wychodzi, że wl ja zabrała??
  6. o jak dobrze - czyli już nie muszę dzwonić do Moniki :) no trzymam kciuki
  7. jestem, jutro zadzwonie do 2 fundacji pomagających dogom - pomozemy razem
  8. Bieżące wpłaty uzupełnie w weekend - niedziela:)
  9. [quote name='coronaaj']Jak Della ..poslalam cos Deli, doszlo? zapraszam do Dudzi w DT pod Toruniem. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201845-Dudzia-10-letnia-pudelka-Gdynia-bezpieczna-w-DT-w-Toruniu?p=16341964#post16341964[/URL][/QUOTE] W 1 poście jest rozliczenie :) Twoja wpłata jest oczywiście i bardzo dziękujemy
  10. Fur trza było mówić -mój brat ma pełno broni asg :D on na te strzelanki chodzi:P
  11. No mało :( ja ciągle podpatruje -jak wyjdzie mi mój tymczasowicz to dorzucę ale na ta chwile cięzko :(
  12. Proś jest u mnie :d przez co mój czas mocno ograniczony - postaram się o zdjęcie:) rozmawiałam z sensownym domkiem - maja się odezwać po przemysleniu - zobaczy czy zadzwonią aby się umówić.
  13. na stronie związku jest niestety trzy - nie wiem o co chodzi?? może jakieś schronisko tak oznacza? edit: wyczytałam, że we wstecznych latach były dwu - np. we wrocławiu do 2005 roku tak oznaczali -sprawdzę Szczecin
  14. Ilon tak jak pisałaś - nasz odział ma P na końcu - poproszę znajoma ze Szcecina aby sprawdziła u nich - tylko brakuje jednaj cyfry?? powinno byc P000 a jest P00 - można to zweryfikować?
  15. Rinus gdzie do weta chodzicie?? I jaki wet kazał odrazu po cieczce?? Mi sie zdaje , że ileś tam trza odczekac bo odrazu to chuba nic nie zobaczy?
  16. Jaka jest łączna kwota stałych deklaracji??
  17. Ilon wczesniej pisała, że bezpieczne :) jeśli chodzi o zdrowie to Ilon musi napisać.
  18. eh eh to chyba o mnie chodzi :P wiem pamiętam ale ostatnio zawirowania:P poczekam na dodatnią temperaturę
  19. Aa czyli powoli zrobisz więcej :) ok to fajnie -kase zaoszczędzimy To tylko do allegro kogoś szukamy O zdjęcia trza sie ładnie uśniechnąc -Aniu zdjęcia w słoneczku :D taka pikna pogoda:P
  20. Czy ktoś allegro - zdolny?? Myślę, że możemy pełną parą Delcię ogłaszać:) powoli dochodzi do siebie - a jak domek się znajdzie zrobimy ponownie badania krwi aby zobaczyć co z mocznikiem, zważymy ją, wet Ani powie czy można ciachać :) Myślałam aby jej wykupić na bazarku duży pakiet ogłoszeń - co Wy na to?? Ja niestety czasu mam mało i nie dam rady porobić:(
  21. Ilon i ja chciałam zapytac czy beda wizyty kontrolne czy nie zwiózł sobie psów od sąsiadów i kół gospodyń:D I prosze o podanie mi tatoo, które mam sprawdzić u nas w Toruńskim - [EMAIL="[email protected] Nas"][email protected] Nas[/EMAIL]z oddział otwarty w czwartek więc sie osobiście tam udam
  22. Aniu zróbcie mu prosze badania krwi -morfologia i biochemia -to jakies 40zl a duzo sie sprawdza.
  23. canar to nie, dog hmm no tez niestety :( troszku do wszystkiego podobny
  24. no fajnie, szybka akcja :)mi to Siwek siedzi w pamieci
  25. Co znaczy ogromnym niebezpieczeństwem?? To plotki czy jakoś potwierdzone? A na cholercie wójt? One maja iść do dt - nie będą przez wójta utrzymywane. Chyba nakaz prokuratora potrzebny??
×
×
  • Create New...