-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Księżna DIANA - wyrzucona na stare lata... W swoim wlasnym domku!
vena&vivi replied to Kana's topic in Już w nowym domu
A gdzie zdjęcia?? Były i sie zmyły :( Rozumiem, że Diana do nowego domu pojedzie po operacji i możemy liczyć na zdjęcia? -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
pisałam posta i go nie widzę - więc się powtórzę Przelałam dziś kaskę więc jutro powinna byc u Ciebie :) Miałam odzew z ogłoszeń ale Pani jak usłyszała o wizycie to mi słuchawką rzuciła. -
piekne zaloty zabawowe - równie mocno jak dogi kocham amstafy
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Fur musiałaś mnie z tym płakaniem wydać:mad: tak by wyszło, że tylko Ty mazgaj jesteś:evil_lol: A ludzie potwierdzam cudowni - mogłabym z nimi siedzieć i siedzieć:loveu: -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jedziesz z Fur i hElmutem???? :loveu: zazdroszczę[/QUOTE] ja nie odpuszczę takiej imprezy:evil_lol: mamy wprawę w spólnych podróżach:cool3: -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś się za nas wyśpi :D pobudka o 6 -
[IMG]https://picasaweb.google.com/lh/photo/tb-s8AiI7NCTaPUyyOnUGtpKukYfQZDtRDdFNErEm2o?feat=directlink[/IMG][IMG]https://picasaweb.google.com/lh/photo/tb-s8AiI7NCTaPUyyOnUGtpKukYfQZDtRDdFNErEm2o?feat=directlink[/IMG]ehh nie wiem czemu nie moge wkleić zdjęc [URL]https://picasaweb.google.com/akroksa/Downloads?authkey=Gv1sRgCMLCzebNv_uA-QE#[/URL]
-
Księżna DIANA - wyrzucona na stare lata... W swoim wlasnym domku!
vena&vivi replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Kana wypowiadają się osoby mające dogi i im pomagające więc to nic dziwnego. To, że ktoś pomaga danej rasie to źle?? W takim razie wiele złych ludzi tu na dogo. Wykazałaś tu na wątku braki wiedzy o dogach - to nic dziwnego i złego, pzrzecież nikt nie wie wszystkiego o wszystkich rasach, ich problemach czy bolączkach. Uważam, iż warto słuchac opinii innych bo wszyscy chcą pomóc. To logiczne, że Ty decydujesz bo Ty masz ja na tymczasie i Ty pokrywasz koszta. Prosimy tylko abyś znalazła odpowiedniego weta i zrobiła badania serca. Jeśli chodzi o dom - myślę, że warto juz oglaszać bo szukanie domu może i tak wiele czasu zając. A jeśli szybko domek się trafi i będzie odpowiedzialny to zrozumie, że musi poczekać. -
Dajmy mu czas, na wizycie jeszcze Pan płakał jak zapytałam o poprzedniego doga. Widać, że jeszcze to świeże. Byc może zbyt świeże. Pan przemyśli. Ja rozumiem, że może jeszcze nie jest gotowy. Każdy z nas jest inny.
-
Księżna DIANA - wyrzucona na stare lata... W swoim wlasnym domku!
vena&vivi replied to Kana's topic in Już w nowym domu
ok, przekaże im aby się wstrzymać - kontakt oczywiście będzie do Ciebie -zawsze tak robią jak pies nie jest pod opieką Stowarzyszenia. -
Księżna DIANA - wyrzucona na stare lata... W swoim wlasnym domku!
vena&vivi replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u mojej kochanej rasy:) Księżniczka ma już wątek na molosach i dziewczyny z adopcji wrzucą ją na stronę:) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Jak fajnie jest widzieć ją z drugim psem :) dziewczyna zażywa życia. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Aniu dziękuje za piękne zdjęcia -oczy się same cieszą :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Ja równiez czekam ale cisza:( ale spokojnie na 100% ktoś się w niej zakocha. -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
vena&vivi replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
W sobotę jest transport Torun- Warszawa, można się dołączyć. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziękuje za ogłoszenia :) teraz czekam na mase telefonów. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
vena&vivi replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Zapisuje bo po cichu wątek bedę śledzić. -
[quote name='Russellka'][url]http://www.techni-cal.pl/11,17/adult-dla-doroslych-psow.html[/url] na stronie wszystko jest, trzeba tylko poszukać ;)[/QUOTE] nio właśnie nie mogę znaleść ile procentowo