Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. A gdzie zdjęcia?? Były i sie zmyły :( Rozumiem, że Diana do nowego domu pojedzie po operacji i możemy liczyć na zdjęcia?
  2. pisałam posta i go nie widzę - więc się powtórzę Przelałam dziś kaskę więc jutro powinna byc u Ciebie :) Miałam odzew z ogłoszeń ale Pani jak usłyszała o wizycie to mi słuchawką rzuciła.
  3. piekne zaloty zabawowe - równie mocno jak dogi kocham amstafy
  4. Fur musiałaś mnie z tym płakaniem wydać:mad: tak by wyszło, że tylko Ty mazgaj jesteś:evil_lol: A ludzie potwierdzam cudowni - mogłabym z nimi siedzieć i siedzieć:loveu:
  5. kuzynka w Toruniu wynajmuje mieszkanie więc jeszcze mówi, że nie pora. Ale chętnie chodzi z moimi psami na spacery, wspomaga dogowe psiaki.
  6. [quote name='malawaszka']jedziesz z Fur i hElmutem???? :loveu: zazdroszczę[/QUOTE] ja nie odpuszczę takiej imprezy:evil_lol: mamy wprawę w spólnych podróżach:cool3:
  7. Czy ktoś się za nas wyśpi :D pobudka o 6
  8. szuka, szuka moje słoneczko- dziś moja kuzynka wzieła go na spaccer, mówi, że poznała każdy krzak w parku, później zabrała go do siebie (bo ja bylam z dogami w lesie) i właśnie na fotkach widać jak się zachowuje z obca osobą w obcym domku.
  9. [IMG]https://picasaweb.google.com/lh/photo/tb-s8AiI7NCTaPUyyOnUGtpKukYfQZDtRDdFNErEm2o?feat=directlink[/IMG][IMG]https://picasaweb.google.com/lh/photo/tb-s8AiI7NCTaPUyyOnUGtpKukYfQZDtRDdFNErEm2o?feat=directlink[/IMG]ehh nie wiem czemu nie moge wkleić zdjęc [URL]https://picasaweb.google.com/akroksa/Downloads?authkey=Gv1sRgCMLCzebNv_uA-QE#[/URL]
  10. Kana wypowiadają się osoby mające dogi i im pomagające więc to nic dziwnego. To, że ktoś pomaga danej rasie to źle?? W takim razie wiele złych ludzi tu na dogo. Wykazałaś tu na wątku braki wiedzy o dogach - to nic dziwnego i złego, pzrzecież nikt nie wie wszystkiego o wszystkich rasach, ich problemach czy bolączkach. Uważam, iż warto słuchac opinii innych bo wszyscy chcą pomóc. To logiczne, że Ty decydujesz bo Ty masz ja na tymczasie i Ty pokrywasz koszta. Prosimy tylko abyś znalazła odpowiedniego weta i zrobiła badania serca. Jeśli chodzi o dom - myślę, że warto juz oglaszać bo szukanie domu może i tak wiele czasu zając. A jeśli szybko domek się trafi i będzie odpowiedzialny to zrozumie, że musi poczekać.
  11. Dajmy mu czas, na wizycie jeszcze Pan płakał jak zapytałam o poprzedniego doga. Widać, że jeszcze to świeże. Byc może zbyt świeże. Pan przemyśli. Ja rozumiem, że może jeszcze nie jest gotowy. Każdy z nas jest inny.
  12. Jest z czego wybierać - wątek nam spi ale ja nie mam dobrego aparatu - a nowin zero -Pros jak to on. Poprostu kochany
  13. ok, przekaże im aby się wstrzymać - kontakt oczywiście będzie do Ciebie -zawsze tak robią jak pies nie jest pod opieką Stowarzyszenia.
  14. Jestem i ja u mojej kochanej rasy:) Księżniczka ma już wątek na molosach i dziewczyny z adopcji wrzucą ją na stronę:)
  15. Jak fajnie jest widzieć ją z drugim psem :) dziewczyna zażywa życia.
  16. Aniu dziękuje za piękne zdjęcia -oczy się same cieszą :)
  17. Ja równiez czekam ale cisza:( ale spokojnie na 100% ktoś się w niej zakocha.
  18. W sobotę jest transport Torun- Warszawa, można się dołączyć.
  19. Dziękuje za ogłoszenia :) teraz czekam na mase telefonów.
  20. Zapisuje bo po cichu wątek bedę śledzić.
  21. diuna_wro jest z Wrcocławia - nam przy dogu baardzo pomogła - skontaktuj się z nią - niestety tel nie mam a tu na dogo wyszukiwarka mi nie działa.
  22. Jestem i ja, ciotki ja bym nie skreślała ds gdzie suka by zostawała 8-9 godzin sama - trzeba chodzić do pracy. Ja miejsce staruszkowe mam zajęte ale jakby nie to bym mówiła, że ją biorę i co przez to, że pracuje by nadal w schronie siedziała?? Takie moje zdanie :)
  23. [quote name='Russellka'][url]http://www.techni-cal.pl/11,17/adult-dla-doroslych-psow.html[/url] na stronie wszystko jest, trzeba tylko poszukać ;)[/QUOTE] nio właśnie nie mogę znaleść ile procentowo
×
×
  • Create New...