Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Pozostawny poprzedni hotel bo mi się humor psuje tym bardziej, że kiedyś Fur miała tam dwa swoje psy, kiedyś Hektor też był a teraz wyszło jak wyszło.
  2. [quote name='sacred PIRANHA']a my robiłysmy dziś z fur próbę, połączyłyśmy się przez skype i fur wyszła z domu a ja obserowałam co będzie psiak wyprawiał - co prawda to tylko chwila ale tragedi nie było:-)[/QUOTE] cwane bestie z Was :D żeby tylko on Was nie przechytrzył:diabloti:
  3. mam nadzieję iż się ujawni :D Patrzecie co dostałam z rana [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TaGEvjNOIvI/AAAAAAAACs4/f5dQVmklgjo/DSCN0950.JPG[/IMG]
  4. To dajemy jej fanta. Kana udało coś się sklecić o małej. Porobię jej ogłoszenia. Mam nowe foty - dziś wstawię.
  5. o już ma Milan swoich wielbicieli :) Fur w końcu dostała psa z którym musi pracować -masz teraz wyzwanie z dzikusa zrobić psa :) chłopak powoli się nauczy - jak u Ciebie na wsio lepiej się poczuje to wtedy do mnie w odwiedziny do miasta :D
  6. jak to co - że w międzyczasie zmienił hotel - jak ktoś szczerze będzie nim zainteresowany to mysle, że zrozumie. Jak sie będzie na wizycie to się taką osobę wybada i opowie prawdę. Normalny domek, zainteresowany zrozumie jak sie wytłumaczy - ćwoki niech spadają :P
  7. nadal uważam, że Piranha dobrze prawi - dziewczyny wiem, że wiek jest utrudnieniem ale zawsze lepsze to od nieogłaszania. I w ogł też można mu dać inne imie. Weźmy pod uwagę jej rady - wiem, że to trudna adopcja ale zminimalizujmy szanse rozpoznania. Pamiętajmy, że w razie co z pretensjami nie zadzwoni on do mnie, do adopcji a do p.Iwony - a chciałabym aby to nie nastapiło z wiadomych względów.
  8. o Piranha ma rację, dodać mu rok, napisać, że np, przebywa w Wawie - pozmieniac dane dla zmyłki i np. samą głowę dać -są takie foty
  9. Przesłałam link p.Iwonce więc będzie nas podpatrywać :D przekona się, że teraz już tylko lepiej będzie:multi::loveu:
  10. widzicie jak Fur się zna - zna określenie "dozia głupawka" :D Fur wiesz, że dozgonnie wdzięczna Ci jestem - wiem, że zrobisz z niego prawdziwego doga.
  11. Zaraz dopowiem co wiem choć Ania wsio napisała. Wykupienie Milana było spaceficzne dlatego prosimy o nierozsyłanie - tutaj byli wł nie powinni go znaleść, na początku nie chcieliśmy zakładać wątku ale już kilka osób mu pomogło i chcemy aby oni również mieli możliwość śledzenia jego losów. Ja tylko powiem, że nigdy nie spotkałam tak stłamszonego psychicznie doga - dogi kojarzą się z dostojnością, dumą, dzielnym obrońcą - jaki jest teraz Fur napisze.
  12. [quote name='Talia']Zaznaczam :) A Cukierek to nie normalne imię? Wpadło mi do głowy: Lola, Axa, Fanta... nie wiem co jeszcze. Może Duchess? To ta piękna cukierkowa kotka z Kocich Arystokratów. Taka dama.[/QUOTE] I to dama z naszego schroniska :( sentyment do niej mam. W weekend też porobie ogłoszenia. Fur zrobisz jej allegro?
  13. Poeci zgłaszac się proszę. Potrzebujemy ładnego tekstu.
  14. Jestem i ja u chłopaka - niestety znam takie przypadki gnicia za życia, larw itd. Straszna sprawa. W tej chwili nie pomogę ale na przyszła wypłate bede o nim pamiętać.
  15. Kana mi brak inwencji twórczej jak ją zobaczyłam to tylko ze smutkiem mi się kojarzy :( Nie potrafię dac jej "normalnie" na imię.
  16. i dodać, że ma psiego kolegę i doskonale się z nim dogaduje
  17. Nazwała Fur ją Cukiereczek :P Gryf no własnie nikogo nie mamy - ja moge w sobote posiedziec i pw wysyłać w tyg to bym chciała żeby doba miała ze 36 godzin
  18. No ma tak 1,5 do 2 lat. teraz jadę pozałatwiać pare rzeczy i w drodze powrotnej wjadę do schronu i sprawdzę ją. Zdjęc innych nie -znaczy Fur ma z tych dobrych czasów. Fur kochana poszukaj żeby Cukiereczek była w całośći. Wrócę to spróbuję coś więcej o niej napisać. Kana dziękuje za pomoc. Nasz Toruński schron zły nie jest ale asty słabo to znoszą - depresja itd. Jest teraz chuda i trudno będzie jej w schronisku dojśc do siebie, ma na oku jakby takie bielmo (wcześniej nie miała).
  19. No super -bomba. Kuźwa mać widzę, że jeszcze za mało się mówi w tv o takich sprawach i pewne osoby jeszcze próbują lekceważyć. Ja proponuje zaprosić tv. Pokazać dokumentacje wyciagniętch psów itd. Dobrać się ciepłym posadkom do dup.
  20. Na ta chwilę nie jestemw stanie więcej niz jest w 1 poście. Fur zacytowała mnie. Nie ma tragicznej historii ot po prostu została przywieziona przez pracownika z ulicy, nie była wygłodzona ani zaniedbana a mimo to nikt jej nie szukał. Pisać o niej można w samych superlatywach - miła, kontaktowa, energiczna ale ostrożna. Ma ona cudowne i rozbrajające spojrzenie i to mówi samo za siebie. To ludzi jest jak najbardziej pozytywnie nastawiona, do psów nie sprawdzaliśmy aczkolwiek nie nakręca się i nie odpowiada jak psy z bosku naprzeciwko ją obszczekują, jest raczej zaciekawiona.Sunia ma ok 1 roku.
  21. Nie ma tekstu ja totalna łamaga do pisania. Kontakt na mnie Ania 508-272-825, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i na Fur jak się zgodzi:razz:
  22. Chyba sobie jaja robią -piiiiiiiii - kuźwa mąc ludzie się dwoją troją a tu jedna z drugą.... Dobra bo jeszcze mnie emocje poniosą. Kochani słabo wątek idzie - widzicie jaka sytuacja potrzebna pomoc. Bardzo prosze porozsyłajcie nas.
  23. Niunia pokaż się - czy ktoś ma chwilkę czasu na ogłoszenia? Ja moge w sobote :( tak się nie wyrabiam
×
×
  • Create New...