Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Kolejako, co ty możesz? To człowiek może. Spacerek?
  2. Nochalka, a jakże, znamy i bardzo go kochamy, wszakże to konkurencja - i to nas troszkę zniechęca. Nochal teraz się nudzi, lecz pójdzie do dobrych ludzi, Kozak ma przechlapane. Kozaczku, spacerek nad ranem?
  3. Nie wiem, co można zrobić. Możesz allegro, rób allegro. A może plakaty? Cokolwiek. Mozart, idziemy na spacer.
  4. ElzoMilicz, jestem dziwnie spokojna, że sobie poradzisz z urazami (kak zwał tak zwał) Olgi. Cztery lata w schronisku. Mój Boże, co mu o tym wiemy? Elzo, Olgo, nie mogło być lepiej.
  5. Dziewczyny, tytuł wątku porażający - Patos umiera w schronie - robi wrażenie. I co dalej? Beba, to ty założyłaś ten wątek.
  6. Ojejku, jak kwieciście kolorowo u was! Psiaczki kochane, wyobraźcie sobie, że już niedługo Bafek będzie z wami buszował w tulipanach! Królewiczu Pimku, nie cykaj, Bafek nie szykuje zamach stanu.
  7. Porteczku, jasne, że trzymamy kciuki! I chcemy wiadomości na bieżąco. Ze zdjęciami!
  8. [quote name='katya'][IMG]http://images25.fotosik.pl/17/a779119ffc424f4f.jpg[/IMG][/quote] To jest Stefan?
  9. Nie jest powiedziane. To jest Koło Fortuny. Nikt nam nie obiecywał, że będzie sprawiedliwie. Rocky, ja też gram w totka. Rokusiu, przyjdzie do ciebie domek.
  10. E tam, jak pan nie zadzwonił to i dzwonić nie ma po co. Tobiśku, wierzę, że w końcu zadzwoni twój prawdziwy Pan.
  11. Wyżeł ofertą więc się nie certol, oferta na Nochala - jak najbardziej pochwalam!
  12. Wiesz, Yogi, człowiek to nie był najszczęśliwszy pomysł pana Boga. Stworzył wszystko po kolei ładnie, pięknie, a w końcu wystrzelił z czymś takim jak człowiek. Ale pamietaj i chodź z podniesionym łbem - najpierw stworzył psa, dopiero potem człowieka. Żeby psem się opiekował. Oj, nie wyszło panu Bozi, nie wyszło. Idziemy na spacerek, podziwiać dzieło boże. Ktora to już twoja wiosna w schronie?
  13. Dom domem, a pobiegać trzeba. Wiem, że twoje niewidzące oczy doprowadzą mnie w samo sedno.
  14. "Za siedmioma górami, za siedmioma lasami..." , ale jest. Może wierzę w bajki, ale każda adopcja na dogo to bajka, happy end albo deus ex machina.
  15. [quote name='lunarmermaid']Mam nadzieję,że u Dinusia wszystko w porządku.U mnie niestety się pokomplikowało i nie wiem czy do długiego weekendu sytuacja się wyjaśni na tyle,żebym mogła Dina zabrać. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to zapraszam do wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...2#post10012592[/URL][/quote] Byłam, widziałam, rozumiem. Ale może chociaż zajrzysz do Dinka i powiesz, na co może liczyć? U Dinka nie jest w porządku, bo być nie może. Chcemy wiedzieć.
  16. Czartek, jak nie dzisiaj, może w czwartek. Nie łam sie, skoczymy dziś na spacer czy do palarni?
  17. Ogłoszenie drobne: "Rozumny, silny a zarazem delikatny, zrównoważony, przytulaśny, piękny, opiekuńczy, spokojny, namiętnie wysmykujący się z obroży wycieczkowicz szuka domu." Karat, kocham cię!
  18. [quote name='Rybc!a'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/fb69fc6ef160a8bb.jpg[/IMG][/URL] [B]Dabi czeka![/B][/quote] Ona nie jest smutna, ona jest wyczekująca. I pełna nadziei.
  19. Jestem spokojna. Teodorze, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
  20. Sinson, głowę daję, że kochasz nocne spacerki. Idziemy?
  21. Nie traćmy wiary ani nadziei. Borysku, ja nie tracę. Wierzę, że jak nie Allegro, to cud pomoże albo Człowiek. Albo cokolwiek. Nie przyjmuję do wiadomości, że nie znajdziesz domu. Tak przy okazji, bo nie jestem zorientowana - czy dzięki Allegro dużo psów znajduje domy? Jeszcze jedno - czy takie osoby jak pani Teresa mogą liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony władz miasta Warszawy? I co trzeba zrobić, żeby ją dostały. A gdyby pani Teresa zaprosiła panią Prezydent na kawkę? Ot, takie żarty mnie się trzymają.
  22. Kiedy Pulpet idzie do domku?
  23. Edusiu, ślicznoto, byłam trochę zajęta, ale już biegnę z tobą na długi, nocny spacerek.
×
×
  • Create New...