Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Brawo, dziewczyn! Panowie, zgłaszać się do pomocy! Jak płot będzie w porządku, odpadnie połowa (no 1/3) problemów. Na początku maja postaram się dorzucic parę zł. Nie zapomnijcie podać nr konta! Pozdrawiam.
  2. Ludzie walą drzwiami i oknami i nie możecie się zdecydować, który domek wybrać, tak? Piękny Rudziku, trzymam kciuki.
  3. Słusznie. Nie martw się, Ecci mówi, że pracy jest od chokery.
  4. A z angielskiego. Dzień dobry. Znalazłaś jakieś ciekawe oferty?
  5. Stare są takie piekne i co? I g....! Baron, ale nie poddajemy się, piesku!
  6. No cóż, ludzie maja prawo kochać kwiatki. Pozdrowienia dla babci. :lol:
  7. Zabiorę cię jeszcze na spacer, zanim odjedziesz do domku.
  8. No, to zabiorę piękną Olgę na ostatni spacerek.
  9. Luis czeka na Człowieka!
  10. Domku, biegnij po cudnego, mądrego Karata.
  11. Przecież domek bez psa to nie domek. Nie wiedzą o tym?
  12. Teośku, zabieram cię na spacer. Może już ostatni raz?
  13. Rozczulający widok. I pani jaka śliczna!
  14. A najlepiej umość się na swich ruinkach i śpij do samego rana.
  15. Ja się dobudzam, a ty pewnie już śpisz. Słodkich snów, Kanapciu.
  16. Chodź, Kongo, pobiegamy po łące.
  17. Twój Człowiek jeszcze się nie zjawił, więc pohasasz ze mną.
  18. Hej, piękny Cyganie, co powiesz na nocną przechadzkę?
  19. Hopeczku, biegniemy na spacerek, zapolujemy na jeże - bezkrwawo, ma się rozumieć.
×
×
  • Create New...