Byłeś wielki i zawsze taki będziesz w naszej pamięci. Synku, możesz - z tej chmurki, na której się wylegujesz - dać jakiś znak Neris, żeby przestała się zadręczać? Ty najlepiej wiesz, jak było
Kozaku,
cudny chłopaku,
zaraz po weekendzie
w swoim domku będziesz.
Matką głupich nadzieja?
Może inni wierzą, lecz na pewno nie ja.
Tymczasem hopamy na spacer.
Jak można nie zauwazyć takiego psa?! Czy do rzeszowskiego schroniska przychodzi dużo gości? Tyle pięknych psiaków tam czeka! Mozart, biegniemy na spacer.
[quote name='Moriaaa']Taki jestem faflak ;)
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7960/rocky2bl4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2752/rocky1jq1.jpg[/IMG][/quote]
Przypominam się - jestem piękny i słodki. I bardzo chcę do domku.
[quote name='Diegula']Czy on nie przypomina trochę labka?
Może wstawić go na labkowe fora:razz:?[/quote]
Koniecznie! Jest pieknym, mądrym, cudownym labkiem! Godzę się nawet na forum jamników, byle by znalazł dom!