Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Bafuś wita cioteczki. Wygrzewa się na balkonie i jest niedzielnie rozleniwiony.
  2. Cudowności! Nie wierzę, że nie znajdą domków.
  3. Dziś niedziela, pewnie tłumy w schronisku. Pokaż, aki jesteś cudowny.
  4. Dzień dobry, Pimeczku. Jak zdrówko? Ty też nie wiesz, gdzie jest twoja pani?
  5. Witaj w niedzielne południe. Nie wiesz przypadkiem, co się dzieje z twoją pańcią?
  6. Prędzej czy później Egida będzie miała domek. Lepiej prędzej.
  7. Chodź, Mozart, obejrzymy wschód słońca.
  8. Wszyscy o tobie zapomnieli, czy co? No nic, biegniemy na spacerek, Edusiu.
  9. Niezly z niego komik. Oj, wesolo bedzie w jego przyszlym domku!
  10. Nie denerwuj sie, Aniu (latwo powiedziec!). Wiem, ze taki pies to wielka niewiadoma, ale przede wszystkim to wielkie szczescie. Wiem, co mowie, wzielam ze schroniska dwa dorosle psy. Zobaczysz, kazdy dzien z Teosiem przyniesie ci tyle radosci i przezyc nieporownywalnych z niczym, co dotad przezylas. Bedzie cudownie. Pozdrawiam serdecznie.
  11. Trzeba bedzie Karacika wbic w szelki.
  12. Nawet ja zaczynam sie podlamywac. Przez caly dzien ani jednej dobrej wiadomosci. Luis, nie wolno ci tracic nadziei! Znajdzie sie domek dla ciebie!
  13. I znow nocny spacerek. Nastepnym razem pobiegamy w dzien.
  14. Oj, Synku, tak opornie idą adopcje psiaków. Może wstawisz się za nimi u psiego Pana Boga? Ty przynajmniej masz problem z głowy.
  15. Domku, będzie ci cudownie z Rockym.
  16. Kozaczku, idziemy na spacerek. Oby ostatni ze mną.
×
×
  • Create New...