Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Bądź silny, dzielny piesku. Wiem, że strasznie cierpisz, ale teraz będzie już tylko lepiej. Musisz w to uwierzyć, tak jak ciotki wierzą.
  2. Właśnie przed chwilą pożegnałam ten wątek, Olenko. Zajrzę, jak będę mogła cos zrobić. Połowa wakacji już niedługo, wytrzymasz. A potem tylko doktorat, habilitacja (sorry, mają znieść), itd. Tylko żebyś mi w drugiej połowie zaszalała, jasne? Ecci, co z tobą? Przecież piątki masz wolne. Mam nadzieję, że nic się nie stało!
  3. Ja w takich pyskówkach nie mam zamierzam brać udziału. Bardzo leży mi na sercu los Lori, ale ponieważ na razie nie mogę jej pomóc, nic tu po mnie. Zajrzę na wątek pod koniec maja. Nie jest wykluczone, że Lori będzie jeszcze w schronie. Wtedy coś postanowie. Pozdrawiam.
  4. Trafiłaś w sedno, Olenko. Witamy, co słychać? Wciąż zapracowana? Ale w weekend znów pryskasz na działkę? I znów cię nie będzie z nami!
  5. [quote name='met']kiedy ktos dziala, zawsze znajda sie osoby, ktore na tego czleka spluna. takie sa realia w polsce - nie mozna robic nic, szczytem aktywnosci (w przypadku dogo) jest hopsanie watkow. [B]([/B][/quote] Met, nie mam nic przeciwko tobie i jestem cała za tym, żeby Lori pojechała do ciebie, ale to, co piszesz o dogo jest trochę niesprawiedliwe. Może i hopsamy, ale dzięki dogo sporo psiaków znalazło domy i sporo udało się uratować. Pozdrawiam.
  6. [quote name='dorota412']Niedawno byl watek z psiakiem bardzo podobnym i prawie tak samo pogryzionym (nie umiem go znalezc), i tamten wyszedl z tego i chyba znalazl dom. Bądźmy dobrej mysli. Najgorsze te oczka:shake:[/quote] Pamiętam jamnika z taką straszną raną na szyi, chyba nawet z Łodzi. Rzeczywiście znalazł dom. Może należałoby nawiązać kontakt?
  7. Chyba jest na wątku kropków? Miłośnicy tej rasy na pewno skutecznie zadziałają.
  8. Taka smarkula? Nawet własnych dzieci nie miała? Lala, psi (przepraszam - suczy) aniele, wielkie mizianko o ciotki Agaty.
  9. Dzień dobry, Pimeczku. Wciąż śpisz na ruinach czy pańcia kupiła nowy kojec?
  10. Na każdym balkonie po jednym ogonie, na niektórych dwa i zabawa trwa.
  11. Bafuś pozdrawia cioteczki, Ecci przesyła buziaki i prosi, żeby się nie martwiła tym piep.....m remontem. Ecci, zanim wstawisz nowe okno, wyjrzyj przez dziurę w murze i zobacz, jak pięknie na świecie! Uszy do góry!
  12. Takich i niezapsionych! Pani Aniu, kocham panią! :loveu:
  13. Łoże plus pościel czysta do wzięcia - mało korzystam. Na balkonie posadzę kwiatki - wpadnijcie do ciotki Agatki.
  14. [quote name='grazyna9915'] Jak mi smutno, to wpadam tu i patrzę.
  15. Kciuki zaciskamy, ale jeszcze się nie cieszymy!
  16. A mało to u nas niezapsionych ogrodów? Tylko ludzie wolą mieć trawniczki, kwiatki, stawiki i takie tam duperele. Mniejszy kłopot z krasnalem pod chojaczkiem, nie?
  17. Cioteczka Agata nie ma domu z ogrodem, ma 3 pokoje (ale za to z dużą kuchnią), a w nim dwa spore schroniskowe kudłacze i mały Bafik na tymczasie. Cholera, mam przecież balkon! Że też wcześniej nie pomyslałam! Dziękuję, dziewczyny.
  18. Spójrz na mój podpis - spałbyś po czymś takim? Dobrze, że tutaj przeczytałam jakąś dobrą wiadomość. Na Tychy zawsze można liczyć.
  19. No, to teraz Rudzik nie ma wyjścia - przeprowadzka jak nic!
  20. [quote name='gusia0106']Bo wszyscy myślą, że taki piękny pies to szybko znajdzie domi zwracają uwagę na te bardziej niepozorne.... Szkoda, że nie wiedzą jak bardzo się mylą:roll:[/quote] Wiedzą, ale co mają zrobić - stracić nadzieję? Trzeba jakoś podtrzymać się na duchu.
×
×
  • Create New...