-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Właśnie przed chwilą pożegnałam ten wątek, Olenko. Zajrzę, jak będę mogła cos zrobić. Połowa wakacji już niedługo, wytrzymasz. A potem tylko doktorat, habilitacja (sorry, mają znieść), itd. Tylko żebyś mi w drugiej połowie zaszalała, jasne? Ecci, co z tobą? Przecież piątki masz wolne. Mam nadzieję, że nic się nie stało! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja w takich pyskówkach nie mam zamierzam brać udziału. Bardzo leży mi na sercu los Lori, ale ponieważ na razie nie mogę jej pomóc, nic tu po mnie. Zajrzę na wątek pod koniec maja. Nie jest wykluczone, że Lori będzie jeszcze w schronie. Wtedy coś postanowie. Pozdrawiam. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Trafiłaś w sedno, Olenko. Witamy, co słychać? Wciąż zapracowana? Ale w weekend znów pryskasz na działkę? I znów cię nie będzie z nami! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='met']kiedy ktos dziala, zawsze znajda sie osoby, ktore na tego czleka spluna. takie sa realia w polsce - nie mozna robic nic, szczytem aktywnosci (w przypadku dogo) jest hopsanie watkow. [B]([/B][/quote] Met, nie mam nic przeciwko tobie i jestem cała za tym, żeby Lori pojechała do ciebie, ale to, co piszesz o dogo jest trochę niesprawiedliwe. Może i hopsamy, ale dzięki dogo sporo psiaków znalazło domy i sporo udało się uratować. Pozdrawiam. -
[quote name='dorota412']Niedawno byl watek z psiakiem bardzo podobnym i prawie tak samo pogryzionym (nie umiem go znalezc), i tamten wyszedl z tego i chyba znalazl dom. Bądźmy dobrej mysli. Najgorsze te oczka:shake:[/quote] Pamiętam jamnika z taką straszną raną na szyi, chyba nawet z Łodzi. Rzeczywiście znalazł dom. Może należałoby nawiązać kontakt?
-
Laster - 3 letni dalmatyńczyk - Łódź na dt u Buni!
agata51 replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Chyba jest na wątku kropków? Miłośnicy tej rasy na pewno skutecznie zadziałają. -
Łódź - rodzinka spod cysterny juz w nowych kochających domkach!!!
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Taka smarkula? Nawet własnych dzieci nie miała? Lala, psi (przepraszam - suczy) aniele, wielkie mizianko o ciotki Agaty. -
Dzień dobry, Pimeczku. Wciąż śpisz na ruinach czy pańcia kupiła nowy kojec?
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Na każdym balkonie po jednym ogonie, na niektórych dwa i zabawa trwa. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafuś pozdrawia cioteczki, Ecci przesyła buziaki i prosi, żeby się nie martwiła tym piep.....m remontem. Ecci, zanim wstawisz nowe okno, wyjrzyj przez dziurę w murze i zobacz, jak pięknie na świecie! Uszy do góry! -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Łoże plus pościel czysta do wzięcia - mało korzystam. Na balkonie posadzę kwiatki - wpadnijcie do ciotki Agatki. -
[quote name='grazyna9915'] Jak mi smutno, to wpadam tu i patrzę.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A mało to u nas niezapsionych ogrodów? Tylko ludzie wolą mieć trawniczki, kwiatki, stawiki i takie tam duperele. Mniejszy kłopot z krasnalem pod chojaczkiem, nie? -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Cioteczka Agata nie ma domu z ogrodem, ma 3 pokoje (ale za to z dużą kuchnią), a w nim dwa spore schroniskowe kudłacze i mały Bafik na tymczasie. Cholera, mam przecież balkon! Że też wcześniej nie pomyslałam! Dziękuję, dziewczyny. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści o Patosku. -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
agata51 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
No, to teraz Rudzik nie ma wyjścia - przeprowadzka jak nic!