Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Oj, jest, jest. A ja, cholera, dwa kudłacze mam. Trzymaj się, Rocky.
  2. Very funny! Zgrywuska ta twoja pańcia, Pimulku! Ale cieszę się, bo myślałam, że coś się stało. Pozdrawiamy pieseczka.
  3. Rany boskie, co się dzieje z tymi ludźmi?! Suniu, jak można ci pomóc?
  4. Dużo psów wyjeżdża do Niemiec, może Lewis mógłby się załapać na jakiś transport, a Pani łatwiej byłoby go odebrać.
  5. Nie tylko tobie, wszyscy się skarżą. Trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia i czasu, żeby się udało. Pozdrawiamy Kanapcię.
  6. Czy Koks ma wątek na dogo? Jestem go bardzo ciekawa.
  7. Człowieku, obudź się, pies cię potrzebuje!
  8. Jutro o 8.30. mój TZ jedzie do Warszawy. Może trzeba jakiegoś psiaka zawieźć? Samochód- furgonetka.
  9. Pozdrawiam tyskie schronisko. Trzymajcie się i nie pękajcie (w szwach)! Dinuśku, już niedługo ktoś cię zabierze do domku, zobaczysz.
  10. Czarteczku, popraw się, proszę, bo nikt cię nie zechce. Chociaż z tą "miłością" do psów różnie bywa. Schronisko to nie jest naturalne środowisko psa. Przecież chłopak musi się bronić. Po wyjściu może być inaczej. Czartek, słyszysz? Wierzę w ciebie.
  11. Ja jestem ciemna masa :oops: - wytłumaczcie mi (jeśli komuś będzie się chciało), co jest z tym "obserwowaniem"? Na czym to polega i dlaczego to jest takie denerwujące? Jak obserwuje to znaczy, że nie zaadoptuje?Borys, nie martw się, to tylko kwestia czasu. Będziesz miał dom jak nic.
  12. Nie martw się, Baroniku, to przez ten długi weekend. Ludzi wywiało, nikt nie miał głowy do psów - nawet tak cudnych jak ty. Teraz się wszystko uspokoi i ktoś zapragnie takiego wyżła jak ty.
  13. [quote name='modliszka84']Tak, to ten z avatara, a właściwie to "ta" a nie "ten" ;) Ale żeby to rajdy były. phi. To była wycieczka samochodowa :evil_lol:[/quote] Może, biedactwo, cierpo na chorobę lokomocyjną? A może wolałaby na rajd rowerowy? Zaraz, zaraz, skoro to była wycieczka samochodowa, to dlaczego ją łapki bolały "od chodzenia?" Coś chachmęcisz, Modliszko.
  14. [quote name='ecci']Bez obawy ciotki - klotki!!! Jestem!!! W koncu!!! Dogo mi nie chodzilo! Dzisiaj dopiero cudem weszlam!!![/quote] Ecci, witamy! Strasznie się za tobą stęskniliśmy! Wiesz co, ja od pewnego czasu też mam kłopoty z wejściem na dogo. Czasami cały dzień albo całą noc. Dzisiaj koło południa próbowałam i ani huhu. I jakoś dziwnie to wygląda - nie, żeby z serwerem nie łączyło, tylko jest niby łączenie, komunikat "gotowe" i pusty ekran. Strasznie mnie to wkurza. Co porabiałaś przez cały (prawie) tydzień? Ja ostro pracowałam, o żadnej majówce nie było mowy. No, tylko ten koncert. Bafek całuje.
  15. Wyżła wszystkim i wszędzie, nawet księdzu po kolędzie.
  16. Pozdrawiamy cie, Agnieszko. A kto to słyszał, żeby psiaka na jakieś rajdy piesze zabierać? To ten z avatarku? Bój się Boga! Chcesz psa na piesze wycieczki? Mogę ci polecić kilku zapalonych turystów. :diabloti: A ty nie wiesz przypadkiem, gdzie się podziewa Ecci. Ostatni raz była u Bafka 1 maja! Dasz wiarę? Nie podoba mi się to wszystko. :shake:
  17. Obejrzałabym jakieś zdjęcia Gucia. Czy on wychodzi na spacery?
  18. Czekamy z utęsknieniem! Tymczasem zabieram Hopaka w jakieś eleganckie miejsce.
  19. Kanapciu, Bafek cię pozdrawia. Do ciebie twoja pani też nie zagląda? Co ona kombinuje?
  20. Normalnie wyszłam na głupią. :oops: W połowie maja jadę do dużego lasu. Może spotkam jakiegoś dobrego myśliwego, który marzy o pięknym, mądrym niestarym wyżle? Będę się rozglądać. A jak go spotkam, zaśpiewam mu znaną przyspiewkę ludową: "Myśliweczku, kochaneczku, bardzom ci rada. Dam ci wyżła jak marzenie - może sie nada..."
  21. Kozak, weekend się skończył a ty wciąż tutaj?! I jak ja teraz wyglądam? Za karę idziemy na spacer.
  22. Nie można odkładać operacji. Chodzi o kasę? To poprosimy o nr konta. Ona jest w łódzkim schronisku?
  23. [quote name='Mysia_']dostałam ostatnio maila od Pani, że wygląda na to, że nie uda jej się przyjechać w maju :-([/quote] A gdzie ta pani mieszka? Jakieś problemy z samym przyjazdem czy jest coś jeszcze? Przecież Lewiska można do niej zawieźć.
  24. [quote name='GameBoy']w okolicy dlugiego weekendu beda nowe foty Stacha[/quote] Długi weekend okazał się za krótki. Nic to, cierpliwie czekamy.
×
×
  • Create New...