-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Oj, jest, jest. A ja, cholera, dwa kudłacze mam. Trzymaj się, Rocky. -
Very funny! Zgrywuska ta twoja pańcia, Pimulku! Ale cieszę się, bo myślałam, że coś się stało. Pozdrawiamy pieseczka.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czy Koks ma wątek na dogo? Jestem go bardzo ciekawa. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Człowieku, obudź się, pies cię potrzebuje! -
Ja jestem ciemna masa :oops: - wytłumaczcie mi (jeśli komuś będzie się chciało), co jest z tym "obserwowaniem"? Na czym to polega i dlaczego to jest takie denerwujące? Jak obserwuje to znaczy, że nie zaadoptuje?Borys, nie martw się, to tylko kwestia czasu. Będziesz miał dom jak nic.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84']Tak, to ten z avatara, a właściwie to "ta" a nie "ten" ;) Ale żeby to rajdy były. phi. To była wycieczka samochodowa :evil_lol:[/quote] Może, biedactwo, cierpo na chorobę lokomocyjną? A może wolałaby na rajd rowerowy? Zaraz, zaraz, skoro to była wycieczka samochodowa, to dlaczego ją łapki bolały "od chodzenia?" Coś chachmęcisz, Modliszko. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']Bez obawy ciotki - klotki!!! Jestem!!! W koncu!!! Dogo mi nie chodzilo! Dzisiaj dopiero cudem weszlam!!![/quote] Ecci, witamy! Strasznie się za tobą stęskniliśmy! Wiesz co, ja od pewnego czasu też mam kłopoty z wejściem na dogo. Czasami cały dzień albo całą noc. Dzisiaj koło południa próbowałam i ani huhu. I jakoś dziwnie to wygląda - nie, żeby z serwerem nie łączyło, tylko jest niby łączenie, komunikat "gotowe" i pusty ekran. Strasznie mnie to wkurza. Co porabiałaś przez cały (prawie) tydzień? Ja ostro pracowałam, o żadnej majówce nie było mowy. No, tylko ten koncert. Bafek całuje. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Wyżła wszystkim i wszędzie, nawet księdzu po kolędzie. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiamy cie, Agnieszko. A kto to słyszał, żeby psiaka na jakieś rajdy piesze zabierać? To ten z avatarku? Bój się Boga! Chcesz psa na piesze wycieczki? Mogę ci polecić kilku zapalonych turystów. :diabloti: A ty nie wiesz przypadkiem, gdzie się podziewa Ecci. Ostatni raz była u Bafka 1 maja! Dasz wiarę? Nie podoba mi się to wszystko. :shake: -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czekamy z utęsknieniem! Tymczasem zabieram Hopaka w jakieś eleganckie miejsce. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Normalnie wyszłam na głupią. :oops: W połowie maja jadę do dużego lasu. Może spotkam jakiegoś dobrego myśliwego, który marzy o pięknym, mądrym niestarym wyżle? Będę się rozglądać. A jak go spotkam, zaśpiewam mu znaną przyspiewkę ludową: "Myśliweczku, kochaneczku, bardzom ci rada. Dam ci wyżła jak marzenie - może sie nada..." -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Kozak, weekend się skończył a ty wciąż tutaj?! I jak ja teraz wyglądam? Za karę idziemy na spacer. -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']w okolicy dlugiego weekendu beda nowe foty Stacha[/quote] Długi weekend okazał się za krótki. Nic to, cierpliwie czekamy.