Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. No i jak? Jest ogłoszenie, bo nie miałam okazji kupić MP. Tak czy owak, idziemy na spacerek, Kolejarko.
  2. Ja się nie obrażam, tylko nie chcę brać udziału w jakichś rozgrywkach, o których nie mam pojęcia i które mnie nie obchodzą. Obchodzi mnie Lori. Wiem, że powinna jak najprędzej opuścić schronisko. Niestety, na razie nie mogę jej pomóc. Będę tu zagladać. Jeśli zdecydujecie się na Met albo inny hotelik, pomogę finansowo. Powodzenia. Mysza, nie do ciebie mam pretensję o pyskówkę, bo nie ty ją wywołałaś. Jeśli tak to odebrałaś, przepraszam. Masz prawo być wściekła, ale nie poddawaj się. Ja nie mam powodu, żeby nie ufać Met i Naszej Szkapie. Ale to nie ja decyduję. Trzymaj się.
  3. No i gdzie ten pan z Warszawy? Rozmyślił się?
  4. Zwykle to trwa jeszcze dłużej. W górę, śliczna mordko.
  5. Nie ma co, biegniemy na spacerek, śliczny Edziczku.
  6. A myślicie, że po co ja siędzę po nocach i tłukę te tłumaczenia? No, troszkę lubię, przyznaję.
  7. No, widzisz... A ja znów przysnęłam przed TV. Muszę się dobudzić i jeszcze trochę popracować.
  8. Kurczę, że też zawsze najfajniejsze rzeczy muszą być nieopłacalne. Zatrudnij się w banku. Albo zostań księgową. Zbijesz kasę i będziesz mogła pomagać zwierzętom. Widzisz, jakie to proste.
  9. Olenko, gdzie tylko będziesz chciała.
  10. Olenko, zgadzam się na 5 dni, ale co najmniej na Seszelach. No, gdzie jak gdzie, ale w stolicy to chyba jest w czym przebierać. Kochana, ty nie będziesz musiała - bić się o ciebie będą. A co studiujesz (chyba mu umknęło)?
  11. Pimeczku, przeczekaj, Ecci się uspokoi. Leż sobie na swoich ukochanych ruinach i nie wchodź jej na razie w drogę.
  12. Biada ci, Kozaczku, biada - ciotka Figa też odpada. Do Raportu niech Yorija inne wzywa, bo czas mija.
  13. Trudno, żebyś brała co popadnie. Znajdziesz robotę, Ecci, nie marte się. I będziesz miała kupę piniendzy, i kupisz sobie meble, i co będziesz chciała - a psiakom nowe kojce :diabloti:. Bafuś by cię lepiej pocieszył, gdyby nie zapadł w głęboki sen w swoim za ciasnym kojcu. Ten to jest mało wymagający! Kochany psiaczek, naprawdę.
  14. No, nareszcie zrozumiałam. Ecci, ta firma nie jest taka głupia - na co im umęczona, niewyspana, padająca na pysk pracownica? Dbaj trochę o siebie, bo jeszcze trochę, a cała kasa nie na meble a na leczenie pójdzie. Nie ma tego złego... Oj, ciężkie czasy nastały dla młodzieży, słowo daję.
  15. No tak, mnie na balkon wysyła, a sama w łożu będzie się wylegiwać!
  16. Czy takie amstaffy są przeznaczone do adopcji?
  17. A gdzie się, dziewczyna, miała wylegiwać? Na kartonach? Ecci, ja rozumiem, że kjesteś poddenerwowana, ale ty się na psach nie wyładowuj, dobrze? Nie możesz na TZ?
  18. Młodzi ludzie są dzisiaj tacy niecierpliwi! Od razu chcą mieć wszystko - gładzie, kafelki, mebelki, duperelki. Ja zaczynałam od desek ułożonych na drabinie. I to PO ślubie. A smarkatej mebelków JUŻ się zachciewa, a nauk przedślubnych nawet nie zaliczyła! No, to ci doświadczona mężatka nagadała. A propos, kto ci chce zabrać jeden dzień? Ja już nic nie rozumiem. Studiujesz i jeszcze ci za to płacą? Ecci, ty mi wszystko wytłumacz. Od początku.
  19. Piniendze szczęścia nie dają, nie słyszałaś? Wartości się liczą.
  20. Zrezygnuj, będziesz miała więcej czasu na remont. :diabloti: Oj, Ecci, ty się nam wykończysz.
  21. Nareszcie nasza Ecci się odezwała! Ty nas, Ecci, nie strasz, dobrze? A Pimka zostaw w spokoju. Wie, co robi. Ruiny łatwiej sobie ułożyć pod boczkiem (brzusiem, pleckami - jak on sypia?). Nie ucz ojca dzieci robic, jak powiada stare przysłowie. Powiedz lepiej, co się z tobą działo, bo od zmysłów odchodzimy!
  22. My też. Kciuki już zaczynamy trzymać. Trzymaj się, Porto.
×
×
  • Create New...