-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja się nie obrażam, tylko nie chcę brać udziału w jakichś rozgrywkach, o których nie mam pojęcia i które mnie nie obchodzą. Obchodzi mnie Lori. Wiem, że powinna jak najprędzej opuścić schronisko. Niestety, na razie nie mogę jej pomóc. Będę tu zagladać. Jeśli zdecydujecie się na Met albo inny hotelik, pomogę finansowo. Powodzenia. Mysza, nie do ciebie mam pretensję o pyskówkę, bo nie ty ją wywołałaś. Jeśli tak to odebrałaś, przepraszam. Masz prawo być wściekła, ale nie poddawaj się. Ja nie mam powodu, żeby nie ufać Met i Naszej Szkapie. Ale to nie ja decyduję. Trzymaj się. -
Łódź-uderzyli go w głowe i wrzucili do studni-Tobi ma DOM!!!! :-)
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
No i gdzie ten pan z Warszawy? Rozmyślił się? -
EDI już nie czeka! Bursztynowe oczy zaczarowały jego NOWY DOM!!!
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Nie ma co, biegniemy na spacerek, śliczny Edziczku. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
A myślicie, że po co ja siędzę po nocach i tłukę te tłumaczenia? No, troszkę lubię, przyznaję. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Kurczę, że też zawsze najfajniejsze rzeczy muszą być nieopłacalne. Zatrudnij się w banku. Albo zostań księgową. Zbijesz kasę i będziesz mogła pomagać zwierzętom. Widzisz, jakie to proste. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Olenko, gdzie tylko będziesz chciała. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Olenko, zgadzam się na 5 dni, ale co najmniej na Seszelach. No, gdzie jak gdzie, ale w stolicy to chyba jest w czym przebierać. Kochana, ty nie będziesz musiała - bić się o ciebie będą. A co studiujesz (chyba mu umknęło)? -
Pimeczku, przeczekaj, Ecci się uspokoi. Leż sobie na swoich ukochanych ruinach i nie wchodź jej na razie w drogę.
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Biada ci, Kozaczku, biada - ciotka Figa też odpada. Do Raportu niech Yorija inne wzywa, bo czas mija. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Trudno, żebyś brała co popadnie. Znajdziesz robotę, Ecci, nie marte się. I będziesz miała kupę piniendzy, i kupisz sobie meble, i co będziesz chciała - a psiakom nowe kojce :diabloti:. Bafuś by cię lepiej pocieszył, gdyby nie zapadł w głęboki sen w swoim za ciasnym kojcu. Ten to jest mało wymagający! Kochany psiaczek, naprawdę. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
No, nareszcie zrozumiałam. Ecci, ta firma nie jest taka głupia - na co im umęczona, niewyspana, padająca na pysk pracownica? Dbaj trochę o siebie, bo jeszcze trochę, a cała kasa nie na meble a na leczenie pójdzie. Nie ma tego złego... Oj, ciężkie czasy nastały dla młodzieży, słowo daję. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
No tak, mnie na balkon wysyła, a sama w łożu będzie się wylegiwać! -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Młodzi ludzie są dzisiaj tacy niecierpliwi! Od razu chcą mieć wszystko - gładzie, kafelki, mebelki, duperelki. Ja zaczynałam od desek ułożonych na drabinie. I to PO ślubie. A smarkatej mebelków JUŻ się zachciewa, a nauk przedślubnych nawet nie zaliczyła! No, to ci doświadczona mężatka nagadała. A propos, kto ci chce zabrać jeden dzień? Ja już nic nie rozumiem. Studiujesz i jeszcze ci za to płacą? Ecci, ty mi wszystko wytłumacz. Od początku. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Piniendze szczęścia nie dają, nie słyszałaś? Wartości się liczą. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Zrezygnuj, będziesz miała więcej czasu na remont. :diabloti: Oj, Ecci, ty się nam wykończysz. -
Nareszcie nasza Ecci się odezwała! Ty nas, Ecci, nie strasz, dobrze? A Pimka zostaw w spokoju. Wie, co robi. Ruiny łatwiej sobie ułożyć pod boczkiem (brzusiem, pleckami - jak on sypia?). Nie ucz ojca dzieci robic, jak powiada stare przysłowie. Powiedz lepiej, co się z tobą działo, bo od zmysłów odchodzimy!