Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='oktawia6']nie będzie widział:placz:[/quote] Oktawia, do jasnej cholery!
  2. Belluniu, zapomnij o pustostanach, masz DOM! Ukłony dla Pań.
  3. Ecci, czy wkręcił się do tego stopnia, że Bafek zostaje u mnie? :cool3:
  4. Brygadzie Remontowej Marki życzę połamania gwoździ i dedykuję pieśń z lat 50. "Do roboty, do roboty!" Wiem, że jej nie znacie, ale zapewniam - piękna jest i zagrzewa do boju o lepsze jutro. Aż mi się chce chwycić za jakiś młot albo łopatę i ruszać z wami! Powodzenia! :thumbs:
  5. Ecci, nie wiem, jak wrzucić filmiki do internetu. Jesteś zaskoczona? Niedawno ktoś podawał instrukcje na którymś z wątków, ale, głupia jedna, nie zapisałam. Może znajdę, to się z tobą podzielę. Trochę mnie tu nie było - cóż, nawet ja muszę czasem zrobić coś dla pieniędzy. Bafuś miewa się świetnie. Kochany jest i słodki, i, powtórzę to raz jeszcze, absolutnie bezproblemowy. Relacje z Mixerem coraz lepsze. To nie znaczy, że Mixer zapałał do Bafka miłością, ale przynajmniej nienawiścią nie zieje. Warknie czasem, wyda pomruk niezadowolenia, da do zrozumienia, że nie życzy sobie czulszych kontaktów z JEGO pańcią, ale mniej cierpi i wyszedł już chyba z depresji. Bafuś właściwie nigdy nie bał się Mixera i nic sobie nie robił z jego humorów. Jest psem wyjątkowo dobrze wychowanym i po prostu, wchodząc do pokoju, pyta: "Nie przeszkadzam?" Mixer unosi łeb, otwiera jedno oko i burczy: "No, właź, skoro musisz. Ale nie zapominaj, kto tu rządzi, gówniarzu." Łaskawca jeden, psia jego mać. Ecci, jak remont. Dziwnie unikasz tego tematu. Chcemy wiedzieć, jak się maja wylewki, gładzie, tynki, kafelki i inne, równie sympatyczne zwierzątka.
  6. Aha, gapa ze mnie - to chyba ze wzruszenia. :oops: Dziękujemy, że byłaś tak kochana i powiadomiłaś nas osobiście. Pozdrawiamy. :loveu:
  7. [quote name='mulinka'] no to ja znowu znikam[/quote] "Pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam..." Wiem, Mulinko, śledziłam wątek Belli od początku. Nie odzywałam się, bo i tak nie mogłam pomóc, zresztą nie było mnie jeszcze wtedy na dogo, nawet się zarejestrowac ani zalogować nie umiałam - ja się zaczęłam od Bafka. Strasznie się cieszę, że Bella ma wreszcie dom. :multi::lol::multi::lol::multi: To był dobry tydzień dla Łodzi. Dzięki wam, dziewczyny! :loveu::loveu::loveu::loveu: Bafuś was pozdrawia, a nawet całuje. Moje kudłacze też. A ja najgoręcej. Ecci, brakuje nam Mulinki, prawda?
  8. Bo się posty pomieszały. Na watek Bysia. Ale Kan przystojniaka zarwała!
  9. Modliszko, chcemy poznac temat twojej pracy mgr. To już kiedys, przy okazji. Trzymaj się cieplutko.
  10. Ona się już uśmiecha! A nie ma tu nikogo, kto chciałby to zobaczyć. Trzymaj się, Betty.
  11. A gdzie jest powiedziane, że dziewczyny nie potrafią gwoździ wbijać? Znam kilka, co pewniej młotek trzymają w garści niż niejeden chłop. Ale do kopania dołków facet jest niezbędny.
  12. Zajrzyj na jego wątek. Jest sprawa do ciebie.
  13. Tak mi się wydawało - czasami jakbym czuła twoją obecność. Co słychać? Pewnie też dużo pracujesz. Na tym wątku wszyscy jacyś tacy zapracowani. Tylko ja się obijam.
  14. Witaj, modliszko. Jak miło, że zajrzałaś do nas. Bafek cię pozdrawia najgoręcej. Właśnie się obudził i zaczyna zrzędzić. Znaczy, na spacerek by chciał.
  15. To będzie pilotem Bafka. Ecci, Bafuś chce wiedzieć, co to za historia z tym Bysiem.
  16. Czekam na nr konta. Inaczej nie mogę pomóc. Trzeba pewnie zająć się szukaniem domów, ogłoszeniami, bannerkami, itd. Tego też jeszcze nie umiem. Ale jestem z wami, z panią Teresą i jej zwierzyńcem. Pozdrawiam.
  17. Nie sprawdzałam, ale przyjechał do mnie samochodem. Modliszka sama go dowiozła, więc pewnie zachowywał się spokojnie. Na spacerkach podchodzi do autka, jeśli widzi otwarte drzwi. Bafuś to urodzony rajdowiec, na pewno.
  18. Jak ma utyć, to do suróweczki dodaj trochę kluseczek z mięskiem. A może po prostu jest wegetarianinem? A psiak z twojego podpisu znalazł już domek.
  19. Miejmy nadzieję, że nie będzie miała siły. Położenie tynków niejednego wykończyło. :diabloti:
  20. No, trochę mnie uspokoiłaś. Myślałam, że może coś z Pimkiem się dzieje. A ty nie na działce, Olenko? Jest tak pięknie!
  21. Ecci zniknęła. Zobacz, kiedy ostatnio była u Bafika! Zaczynam się martwić!
×
×
  • Create New...