[quote name='EVA2406']
Co do kastracji nie bardzo się z Tobą zgodzę. Psy dla ktorych bedziemy szukać domów powinny być wykastrowane z dwóch powodów. Po pierwsze: nigdy nie wiadomo ( pomimo kontroli przedadopcyjnej) na jaki domek się trafi. A po drugie zawsze może się zdarzyć, że pies ucieknie za jakąś sunią i biedy będą dalej mnożyć, a my już i tak nie dajemy rady :-(.
Także w miarę wpływających środków wydaje mi się, że należy zabiegi wykonywać. Co Wy Kochani Darczyńcy na to?[/quote]
Popieram w całej rozciągłości! Niech te bidy przestaną płodzić i rodzić nowe bidy, które wylądują w schroniskach albo w najlepszym razie u jakiejś Dobrej Pani Tereski. Dobrych Pań Teresek nie jest tak dużo, a te, co są też maja ograniczone możliwości. A poza tym, przepraszam bardzo -
z jakiej to racji tylko sunie mają znosić rozkosze takich zabiegów? Protestuję! No i wylazła ze mnie feministka!