Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Idziemy, Mozart. Pokażemy gówniarzom, co można robić na spacerku.
  2. Pimeczku, Bafek cię pozdrawia. Powiedz mi, chłopcze, kiedy ostatnio widziałeś Ecci?
  3. Wszyscy go kochamy, tylko domku dać mu nie możemy. Ale znajdziemy. Chłopaku, jesteś w moim typie, wiesz?
  4. Wyżełku, ty jeszcze tutaj? Chcesz, żeby serce mi pękło? Zmykaj do domku!
  5. Yogulku, śliczności, ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego nikt cię nie chce. Może jednak trzeba pomyśleć o jakiejś zagranicznej podróży? Byłeś kiedyś za granicą? Nie? A chciałbyś?
  6. Nie trać nadziei, Argusku. Ja mocno wierzę, że ktoś się zakocha w twoich madrych, niewidzących oczach.
  7. [quote name='Mada:)'] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/cad5c1b4d09af604.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] Trzeba wszystkim przypomnieć, jaki jestem piękny i jak czekam na dom.
  8. To osoba ma być towarzyszem dla Czartka! Nie martw się piesku, w końcu zjawi się ktoś odpowiedni.
  9. Karat to pies ideał. Domku, gdzie ty masz oczy i serce?
  10. Trzymam kciuki. Buda w kochającym domku lepsza niż schronisko. Coś dziwnego dzieje się z dogo od jakiegoś czasu. Czasami cały dzień nie mogę wejść. W nocy też się to zdarza. Potwornie to denerwujące jest.
  11. Simsonku, ślicznoto, maszeruj do domku, ale już!
  12. Nie tracę nadziei - jeszcze długo nie. Borys na pewno znajdzie dom!
  13. Ale Viva jest najpiękniejsza i przebije wszystkie psiaki. A w mojej lecznicy pusto. Chętnie powieszę.
  14. Chodź na spacer, Edi. Porzucam ci patyczki, ślicznoto.
  15. Ja też się dziwię. Sama bym wzięła, gdybym mogła. Trzeba szukać dalej.
  16. Taki piękny, taki biedny. Chociaż dobrze, że w hoteliku a nie w schronie. Wytrzymaj, znajdziesz domek.
  17. Zaczniemy nowy tydzień od spacerku, chcesz? Chyba nie będzie padać.
  18. Deszcz pada, ale co tam deszcz! Idziemy na spacer.
  19. Dinku, nie wycofuj się do końca. Wracaj do nas. Niech się stanie cud i ktoś go wreszcie zauważy!
  20. [quote name='EVA2406'] Co do kastracji nie bardzo się z Tobą zgodzę. Psy dla ktorych bedziemy szukać domów powinny być wykastrowane z dwóch powodów. Po pierwsze: nigdy nie wiadomo ( pomimo kontroli przedadopcyjnej) na jaki domek się trafi. A po drugie zawsze może się zdarzyć, że pies ucieknie za jakąś sunią i biedy będą dalej mnożyć, a my już i tak nie dajemy rady :-(. Także w miarę wpływających środków wydaje mi się, że należy zabiegi wykonywać. Co Wy Kochani Darczyńcy na to?[/quote] Popieram w całej rozciągłości! Niech te bidy przestaną płodzić i rodzić nowe bidy, które wylądują w schroniskach albo w najlepszym razie u jakiejś Dobrej Pani Tereski. Dobrych Pań Teresek nie jest tak dużo, a te, co są też maja ograniczone możliwości. A poza tym, przepraszam bardzo - z jakiej to racji tylko sunie mają znosić rozkosze takich zabiegów? Protestuję! No i wylazła ze mnie feministka!
  21. A gdzie to wszystkie cioteczki wywiało? No tak, weekendują. A Bafuś tęskni. Pozdrawiamy wszystkich szczęściarzy, którzy mają WOLNY weekend.
  22. Edzinko, biegniemy na spacerek na wszystkich czterech łapkach i koniecznie z wywiniętymi uszkami. Cudna jesteś.
  23. Hopeczku, biegniemy na sikanko. Czarną noc rozjaśni twoja olśniewająca uroda.
×
×
  • Create New...