-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Nochalka, a jakże, znamy i bardzo go kochamy, wszakże to konkurencja - i to nas troszkę zniechęca. Nochal teraz się nudzi, lecz pójdzie do dobrych ludzi, Kozak ma przechlapane. Kozaczku, spacerek nad ranem? -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem, co można zrobić. Możesz allegro, rób allegro. A może plakaty? Cokolwiek. Mozart, idziemy na spacer. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, tytuł wątku porażający - Patos umiera w schronie - robi wrażenie. I co dalej? Beba, to ty założyłaś ten wątek. -
Ojejku, jak kwieciście kolorowo u was! Psiaczki kochane, wyobraźcie sobie, że już niedługo Bafek będzie z wami buszował w tulipanach! Królewiczu Pimku, nie cykaj, Bafek nie szykuje zamach stanu.
-
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
agata51 replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Nie jest powiedziane. To jest Koło Fortuny. Nikt nam nie obiecywał, że będzie sprawiedliwie. Rocky, ja też gram w totka. Rokusiu, przyjdzie do ciebie domek. -
Łódź-uderzyli go w głowe i wrzucili do studni-Tobi ma DOM!!!! :-)
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
E tam, jak pan nie zadzwonił to i dzwonić nie ma po co. Tobiśku, wierzę, że w końcu zadzwoni twój prawdziwy Pan. -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
agata51 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I tak trzymać! -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
agata51 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Wiesz, Yogi, człowiek to nie był najszczęśliwszy pomysł pana Boga. Stworzył wszystko po kolei ładnie, pięknie, a w końcu wystrzelił z czymś takim jak człowiek. Ale pamietaj i chodź z podniesionym łbem - najpierw stworzył psa, dopiero potem człowieka. Żeby psem się opiekował. Oj, nie wyszło panu Bozi, nie wyszło. Idziemy na spacerek, podziwiać dzieło boże. Ktora to już twoja wiosna w schronie? -
"Za siedmioma górami, za siedmioma lasami..." , ale jest. Może wierzę w bajki, ale każda adopcja na dogo to bajka, happy end albo deus ex machina.
-
[quote name='lunarmermaid']Mam nadzieję,że u Dinusia wszystko w porządku.U mnie niestety się pokomplikowało i nie wiem czy do długiego weekendu sytuacja się wyjaśni na tyle,żebym mogła Dina zabrać. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to zapraszam do wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...2#post10012592[/URL][/quote] Byłam, widziałam, rozumiem. Ale może chociaż zajrzysz do Dinka i powiesz, na co może liczyć? U Dinka nie jest w porządku, bo być nie może. Chcemy wiedzieć.
-
***Karat***on nie ma już czasu czekać, 4 lata wystarczą !!! Ma dom!
agata51 replied to katya's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie drobne: "Rozumny, silny a zarazem delikatny, zrównoważony, przytulaśny, piękny, opiekuńczy, spokojny, namiętnie wysmykujący się z obroży wycieczkowicz szuka domu." Karat, kocham cię! -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
agata51 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
"Mały, biały domek..." -
Nie traćmy wiary ani nadziei. Borysku, ja nie tracę. Wierzę, że jak nie Allegro, to cud pomoże albo Człowiek. Albo cokolwiek. Nie przyjmuję do wiadomości, że nie znajdziesz domu. Tak przy okazji, bo nie jestem zorientowana - czy dzięki Allegro dużo psów znajduje domy? Jeszcze jedno - czy takie osoby jak pani Teresa mogą liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony władz miasta Warszawy? I co trzeba zrobić, żeby ją dostały. A gdyby pani Teresa zaprosiła panią Prezydent na kawkę? Ot, takie żarty mnie się trzymają.
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
agata51 replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Kiedy Pulpet idzie do domku? -
EDI już nie czeka! Bursztynowe oczy zaczarowały jego NOWY DOM!!!
agata51 replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Edusiu, ślicznoto, byłam trochę zajęta, ale już biegnę z tobą na długi, nocny spacerek.