-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zula, Dino, jeszcze powłóczycie się razem po lesie... -
ivetko, a może jest tak, że mój święty mąż wcale nie kocha zwierzaków, tylko mnie kocha nad życie i niczego mi odmówić nie potrafi? Jak ci się podoba taka wersja? Olenko, to chyba jasne, że tylko dlatego podchwyciłam ten pomysł, żeby się wreszcie z tobą spotkać. brązowa, nie przekazałam - pokazałam. Ty to potrafisz połechtać męską próżność! Bardzo mu się te głaski spodobały. luka, a ty to nic tylko "kameru nie zabocz"! A właśnie że na złość zaboczę! Kochana, niby kiedy mam te zdjęcia robić? Plan dnia napięty do ostatniej minuty, zależny nawet od rozkładu jazdy PKP. Ty chyba w jakimś innym świecie żyjesz. Tym razem zdjęcia będą robić inni. Kamyczku kochany, jadę do ciebie.
-
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
agata51 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Słodkich snów, Falkusiu. Jutro z samego rana obudzisz się do nowego życia. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafusiu, Piotrusiu, jesteście? -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
agusiazet, znamy się nie od dzisiaj, posłuchaj, - przyznaję, zaglądam na wątek Nadinki rzadko, ale jednak troszkę śledzę i płacę. Ciotka, w czym rzecz, bo nie rozumiem. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Witaj, złoty. Nie myśl, że zapomniałam o tobie. -
Czarodziejko, nie zapaś Bejka! Sadełka tylko tyle, coby zimę przetrwać. Eh, Bejku, masz coś w tych oczyskach...
-
Cudowności!!!
-
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
agata51 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pinesko, znalazłam jakeś kagańczyki. Zabiorę na wszelki wypadek. Mój nr. 506 170 230. -
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
agata51 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Do soboty, Falkusiu. Cieszę się, że spędzimy razem kilka godzin. Smyczkę już znalazłam, może mam i kagańczyk po którymś z tymczasików. Zaraz sprawdzę. -
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
agata51 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No przecież jestem. Jak na mnie - wyjątkowo wcześnie. Tylko ja o wizytę jestem zupełnie spokojna. -
Niechciany, niekochany, niczyj FALKO MA WRESZCIE CUDOWNY DOM!!!
agata51 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Mazury są piękne!!! Zazdroszczę ci, Falkowski! Udało się uprosić TŻ (mam męża anoiła!), jedziemy w sobotę. Rozumiem, że mam podrzucić Falko na dworzec PKP o 14.50. Bo 17.25 to trochę za późno. -
No, to mamy winowajcę całego zamieszania! Dziękuję, Kasiu. Ja też nie jestem zwolenniczką przenoszenia psów, ale ta sytuacja jest wyjątkowa. Mam nadzieję, że charakter Kamyka pomoże mu znieść stres z tym związany. Czuję, że to dobry pomysł. Ufff! Łatwo nie było, trochę trwało, ale udało się! Jedziemy w sobotę. Via Łowicz - zabieramy od sylwiaso psiaka, przy okazji rzucamy okiem na hotelik, i prujemy do Elblga. Tam przekazujemy Falko dalej, bierzemy Kamyka i z powrotem - Łowicz, Łódź. Wiecie co, mój TŻ to anioł! P.S. Pobyt Kamyka u sylwiaso nieco droższy, więc zachęcam wszystkich do pogrzebania w skarbonkach - może znajdziecie jakiś grosik na dnie... Selengo kochana, dziękuję za ALLEGRO!!!
-
[quote name='ciapuś']Misio ma allegro, ogłoszenia będzie miał w najbliższym czasie ponawiane. Niestety jest bardzo kiepsko z kasą na hotel. Od wielu miesięcy dokładam ok 200zł co miesiąc[/QUOTE] ciapuś, czasem zalegam, przyznaję, ale nie rozumiem, dlaczego aż od kwietnia.
-
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
agata51 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ihabe, nie o to chodzi, że ja w X wysłałam 50zł. Mógłby ktoś pomyśleć, że taka hojna jestem. Rozpisz to, kochana na miesiące. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak mało o sobie wiemy. Nie znałam Zulki. Ale płaczę razem z tobą,