-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
[quote name='bakusiowa']Chce zamówić Baronowi ogłoszenia. Są nowe zdjęcia do wykorzystania. Mogę płacić za wyróżnienia. Może któraś zdolna cioteczka napisze zgrabny tekst. Bardzo proszę w imieniu psiaka.[/QUOTE] Napisałam do matinestki. Może się odezwie. Dobrze by było, żeby ktoś z Rzeszowa coś napisał.
-
[quote name='lilk_a']taka jelitówka to wredna jest , bo nawet nie ostrzega że zaatakuje Agatko ale już dobrze? jesz już coś ? pamiętam że się bałam później jeść bo nie wiedziałam czy to już koniec ;)[/QUOTE] Już się wykaraskałam. Mocno osłabiona, ale nie na tyle, żeby z Baronem na spacer nie móc wyjść.
-
[quote name='madcat1981']Kcemy zdjontka:multi: W 1. poście jest nr telefonu i e-mail do Agaty51.Podawałam ten nr do ogłoszeń. Agatko, jeszcze nie doszło, mamy w skarpecie do dozbierania 115 zł, więc jakbyś chciała zapomnieć się w zakupowym szale, to tą końcówkę już dozbieramy:)Pozdrawiam:)[/QUOTE] W najbliższym czasie żadnych zakupowych szałów nie przewiduję, końcówkę doślę. Może nawet już jutro. [quote name='luka1'][URL]http://allegro.pl/kamien-szuka-domu-i2115553873.html[/URL][/QUOTE] Dziękujemy za allegro. Masz tam jakieś chody czy jak? W końcu cię namierzą. [quote name='brazowa1']każda Wasza fotka to miód na serce. Przepraszam,że ja tak ciągle o Czartku,ale teraz wiem,że gdy pies jest łagodny wobec ludzi,to zawsze,ale to zawsze ma szanse na dom. I Kamyk musi znalezc takich ludzi,jak Czartek,którzy dla niego postawili nawet sliczny kojec,żeby był jak nie oduczy sie go sikania po chacie.Czratek był od 2006 roku na Dogomanii,wszyscy,łącznie z nim zdązyliśmy sie postarzeć, i dopiero teraz znalazł... To i Kamyk znajdzie swoich ludzi.[/QUOTE] brązowa, jeśli o mnie chodzi, to o Czartku możesz na okrągło. No i przyda się szczypta optymizmu. Jakby ktoś chciał poznać Czartka, zapraszamy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/34695-Czartek-przylepiec.Od-2006-roku-na-Dogo.ZAADOPTOWANY-TRZYMAC-KCIUKI!/page78[/URL] [quote name='sylwiaso']Kamysiu nawet nie tak żle wyszliśmy na tej fotce!![/QUOTE] Nie tak źle?! Taki żar rozpasanej namiętności bucha spod twojej czapki i z lewego ucha Kamyka, że nie wiem, gdzie oczy podzać, a ty mówisz "nie tak źle"?!
-
Bywaj, Flapusie.
-
Przecież każdy chciałby mieć Beja w swoim domku!
-
[quote name='olgaj']U Essi wszystko w najlepszym porządku, znalazła wreszcie dom, który będzie jej już do końca jej dni, uspokoiła sie nieco, ale pomysłowość pozostanie jej chyba do ostatnich chwil i mam wrażenie ze jest w tym coraz lepsza. :)[/QUOTE] olgaj, dziękuję.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafku, zawsze będziesz z nami na grzyby chodził. -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
agata51 replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnaj, Albercie. -
I dobrze, Dygusie wciąż z nami.
-
Oj, zapomniały ciotki, jak to rozpalały i rozpijały Czartka! Strach było wejść na wątek - ja sama z pół roku nie śmiałam. Istny sabat czarownic pod szyldem obiadów czartkowych. Ja sobie, tradycyjnie, w wolnej chwili wątek Czartka od samiuśkiego początku poczytam i nie omieszkam przypomnieć co pikantniejszych szczegółów. Matko, kiedy to było....
-
[quote name='sylwiaso']Jak ja lubię wchodzić na wątek Kamysiowy,taki tu spokój,kultura słowa i humor!!Gratulacje dziewczyny![/QUOTE] A może tu za spokojnie, może tu jakiejś burzy trzeba?! Bo z tej kultury i humoru domku ani chybi nie będzie. Oj, żebym nie wywołała jakiegoś wilka z lasu! [quote name='brazowa1']Gratulacje dziewczy[B]NO[/B]! to załuga Agatki.[/QUOTE] brązowa, co z tobą? Gdzie twój ostry pazur i cięty język? Starzejesz się, czy co? Kasiu, doczłapałam na pocztę i wysłałam lutową stówkę. Resztę doślę w przyszłym tygodniu, jak mi coś z zakupów zostanie.
-
[quote name='brazowa1']Betbet,dzięki za banery,chwytaja za serce tak jak i te maluchy. ja to robie jeszcze prosciej,kopiuje banery np z podpisu Betbet,potem wchodze w "ustaw sygnaturę",wklejam,zatwierdz i mam podlinkowany baner.[/QUOTE] No popatrz, brązowa, ja to robię identycznie. Prawie - kopiuję baner z podpisu brązowej. Cudne te bidule! Poproszę o numer konta.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Collie, Allegro usunięte. Jednak nowa ustawa obowiązuje. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żeby tak dało się nie myśleć...