-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Co u ciebie, Depucha? -
Nie ma to jak awanturka przez płot! Myślałby kto, że straszny agresor z niego. Ale on ma śmieszny wyraz twarzy! I ten kochany zwisający jęzorek! madcatku, dziękuję za ogłoszenia. Oj, narobisz ty się, dziewczyno! Lecę dalej, trzeba obchód zrobić. Przez ostatni tydzień nie było mnie na dogo i nie wiem, co się dzieje.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='argentynka']O niee, zakochałam się w nim! Jak to możliwe, że taki piękny, z tak oryginalnym wyglądem psiak nie ma jeszcze domu! Rozgłoszę wśród znajomych w Lesku[/QUOTE] Dzięki wielkie. Rozgłaszaj. No cóż, niejeden wyjątkowo oryginalny ma pecha. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Nic nie zrobiłem. Zżarł mnie wątek Czarodziejki, ale się uwolniłem. Dziś będzie. Iwono podaj mi Twoje aktualne numery. fochu komu robi?[/QUOTE] Cajus, nie daj się zeżreć żanemu wątkowi.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Misiu, olbrzymie, cudny jesteś! [quote name='magenka1']widać, że on się u Was Aniu czuje dobrze i bezpiecznie[/QUOTE] A jak kontakty z bardziej obcymi ludźmi?
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Niekoniecznie. zuziaM ma to coś, czemu nie oprą się nawet najbardziej oporne psy. Powolutku, nic na siłę. Livka, poza wszystkim, my nawet na hotelik nie mamy, a ty szkoleniowca dla niego szukasz.[/QUOTE] [quote name='Livka']Taką sobie wyrobiłam opinię na temat Doya czytając wpisy Nat-Mare. Nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać.[/QUOTE] Livka, przepraszam, nie chciałam, żeby tak wyszło. Pewnie jakiś stosowny emoticon złagodziłby moją wypowiedź, ale nie zawsze mi się chce. Masz rację, szkoleniowiec/behawiorysta może okazać się niezbędny - wiem coś o tym, 14 lat mieliśmy w domu takiego "potwora" - tylko wtedy nie było jeszcze wyżej wymienionych. Poza tym, w 1. poście czytam - "chłopakowi grozi uśpienie" - no to pierwsza reakcja - zabrać go stamtąd jak najszybciej. Żeby chociaż na pierwszy miesiąc w hoteliku uzbierać. I zbierać deklaracje stałe, najlepiej takie z nadwyżką, coby na transport, leczenie i nieprzewidziane wypadki starczyły. I ewentualnie, później, na hotelik ze szkoleniowcem. -
[quote name='kasiek.'][B]zapisuję [/B]psy po przeprowadzonej kontroli są wychudzone ,nie stwierdzono karmy ... Opiekun prawny powinien zainteresować sie losem psa i uzupełnić karmę...[/QUOTE] To [B]zapisuję[/B] najbardziej mnie przeraża. A reszty nie rozumiem.
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Patos, lubię wpaść do ciebie i odetchnąć pełną piersią. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie kombinujmy, tylko na majówkę pod jakąś górkę się umówmy. Ja się nie upieram, wręcz przeciwnie, im niższa, tym lepiej. Toć nie o nas, a o Świata chodzi. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Może tego nie widać, ale trzymam. -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Coś mi się widzi, ze Doy potrzebuje hoteliku ze szkoleniowcem - psiak ma poważne problemy ...[/QUOTE] Niekoniecznie. zuziaM ma to coś, czemu nie oprą się nawet najbardziej oporne psy. Powolutku, nic na siłę. Livka, poza wszystkim, my nawet na hotelik nie mamy, a ty szkoleniowca dla niego szukasz.