Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Tak tak jest, zaraz pouzupełnima, dziękuję
  2. Ja nie chce mrozu, wiem, że trzeba bo i kleszcze i zarazki wymrozi, ale może jeden, dwa dni i znowu 15 stopni
  3. Ech, ważne że się odnalazła i jest już bezpieczna!
  4. Biedak, tyle czasu
  5. Bardzo dziękuję za wpłatę i wspieranie cały czas: - p. Agnieszka od elik - 50zł - 13.11
  6. Hehe, zobaczymy, dziękuję, Grześ to juz miał ogłoszenia na tyle miast że aż przykro że nikogo nie ujął:( Obawiam się że słodkie mogą nie być przy człowieku:( Grzesia to chyba nadal stresuje:( ale super by było zobaczyć takie zdjęcia ;)
  7. Przykro bardzo:( jakoś smutno ostatnio na dogo:( Proszę o konto gdzie miałam wysłac te 42zł bo juz sie gubię:(
  8. Dopiero przeczytałam:( tak smutno
  9. Kurczę, jeśli ma apetyt, wyniki dobre, nic go nie boli, to mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyje, nawet przy słabszym poruszaniu się :(
  10. A państwo jakoś sie przejęli?
  11. Obiecane stare zdjęcia z mojego wyjazdu do Misia:
  12. Ale ulga, cały czas się o nią martwiłam. Rozumiem, że nie wróci do tych ludzi?
  13. Dziękuję za wpłatę: - mama Oleny84 - 50zł - 12.11 - dorcia2 - 20zł - 12.11
  14. Dziękuję za wpłatę: - Bakusiowa - 30zł - 12.11 - mama Oleny84 - 50zł - 12.11 - dorcia2 - 30zł - 12.11 - jaguska - 12zł - nadpłata z bazarku za wysyłkę - 12.11
  15. Dziękuję za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 12.11 - Bakusiowa - 25zł - 12.11 - mama Oleny84 - 50zł - 12.11
×
×
  • Create New...