Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Dziękuję jak zawsze bardzo za kolejne wpłaty: - Bakusiowa - 30zł - 27.12 - Olena84 - 30zł - 28.12 - mama Oleny84 - 100zł - 02.01 - chrsto_fair - 20zł - 03.01 - Radek - 10zł - 03.01 - 372zł za XII 2019 i tu sobie dziękuję, ale żeby się potem nie pogubić ;)
  2. Wesolutnie, może jak się tarza z piłeczką? Nie wiem sama:( Dziękuję za ogłoszenie i tak ;)
  3. Awanturnik i roszczeniowec Dziękuje baaardzo za wpłaty: - Baskusiowa - 25zł - 27.12 - Olena84 - 30zł - 28.12 - mama Oleny84 - 50zł - 02.01 - 150zł na styczeń 2020 Wiem, że dziękuję sama sobie, ale to po to by się potem nie pogubić ;)
  4. Dziękujemy bardzo za pomoc, już wysłane super, bez pośpiechu;)
  5. a tego nie wiem, ja mam konto i zapisane fotki jako prywatne choć tam są zdjęcia psów i do bazarku tylko
  6. serio? mnie jakiś no fakt - miesiąc temu - dobrze szło
  7. Bardzo dziękuję Niufus1 za zrobienie wizyty przedadopcyjnej!
  8. Piękny ten kociaczek adptowany
  9. Faktycznie buziak spuchnięty
  10. Koszty ogromne, a zwłaszcza że psiaków jest pare
  11. Ja bym się bała brać Mimi do miasta, żeby czasem nie uciekła:( Jaguska musisz zacząć pisać komedie, najlepiej kryminalne, widać żeś oczytana i ja sie głośno śmieje po Twoich wpisach.
  12. Miodka ma ktoś wziąć na dt, a my z agat21 zdecydujemy się na przerażonego ,czarnego psiaka z gminy któa porzuciła w Radysach 38 psów i nie przeniosła ich do innego schroniska z którym teraz współpracują... ale ta Fela mi utknęła jeszcze w głowie... niestety dwóch nie wezmę:(
  13. Maciek ładnie to wszystko rozliczyłeś i uporządkowałeś. Myślę, że z kurzych łapek czy wątróbek ucieszą się Twoje psiaki. Ja otrzymałam 625zł od Danusia, to są pieniądze moje z mamą i 160zł od asiuniab - 60zł poszło na Jogiego pod moją opieką, 100zł na Blekusia pod moją opieką, 83zł na razie na prezenty dla Państwa co chce im wysłać paczkę, jakieś w sumie 250-300zł chce na nich przeznaczyć, reszta pewnie na transport Jogiego do nowego domu.
  14. o masz... no nie wiedzieliśmy wtedy ;) szkoda, ale super, napisz, tylko wolałabym, żeby ktoś znał tą osobę, albo to była osoba która robi takie transporty a nie przypadkowa, bo będę się stresować :(
  15. Dziękuję baaardzo za wpłaty: - Jolanta08 - 10zł - 19.12 - asiuniab - 60zł (od Pandory która jest już za tm) - 23.12 - Olena84 - 50zł - 28.12 - Anula - 20zł - 02.01 - dorcia01 - 20zł - 03.01 - MikAga - 100zł - 03.01 - 5zł odrobaczani - 10zł za październik - 310zł - za grudzień Wiem, że dziękuje sama sobie, ale boję się że się pogubię jak tego nie wpiszę pokolei ;)
  16. Wizyta przedadopcyjna u drugich Państwa wypadła super, mają dwa koty, jeden z fundacji, drugi też z jakiejś innej, widać że zadbane , stracili sunie w grudniu, pani ze wzruszeniem o niej opowiadała, wspierają psiaki ze schronisk, a córka pana dodatkowo jest z tego co zrozumiałam dt i sama wozi psiaki i robi wizyty (może jeszcze się okaże że jest z dogo;)). Pani wypytywała mnie o Jogiego, jak się znalazł w hotelu, jaki jest, ucieszyła się, że jest domatorem, powiedziała, że wiedzą, że to starszy piesek, ale może jeszcze będą się długo sobą cieszyć. Także szukamy transportu z Lublina do Poznania (obie miejscowości w okolicy). Państwo mogą gdzieś podjechać, ewentualnie ktoś mógłby pomóc ale to za około 2 tygodnie, nie wiem czy czekać tyle?
  17. Jogi zainteresował jeszcze jednych Państwa, także w okolicach Poznania. dom z ogrodem, spacery w lesie, córka Pana jest wolontariuszka i sama robi wizyty przedadopcyjne. Już poprosiłam o wizytę niuufus znowu. Pani która na początku była zainteresowała Jogim, niestety trochę odwleka wizytę, już na około połowę stycznia, więc pewnie najpierw będzie wizyta u tych Państwa z ogrodem. Mam wpłaty, rozliczę w weekend, bardzo dziękuję!
  18. Dziękuję za info
×
×
  • Create New...