Wysłałam do kliniki 30zł, w sumie do tej kliniki wysłałam we wrześniu 30zł i w czerwcu 50zł, myślałam że więcej ale chyba mi się z inną kliniką pomyliło :(
Ja dziś znowu widziałam sobowtóra Grzesia, cały on i czerwona obróżka i trochę strachliwy! Muszę złapać raz tego pana i zapytać czy nie chce drugiego takiego
Dziś robię jeszcze ubraniowy, a na dniach różnościowy i wtedy wyślę zaproszenia na 5 bazarków ;)
Na razie Grześ ma płyty i książki, ubrania też będą na niego, a różności jeszcze na Jogiego, bo u niego gorzej z finansami, przeraża mnie to :(