Ja dziś na facebooka dostałam powiadomienie że mogę udostępnić wspomnienie sprzed roku o tym że Blekuś szuka domu... tyle czasu już w hotelu czeka na dom:(
wow, ja 10zł za żwir wydaję jednorazowo i starczy na 5 dni przy 2 kotach! A to i tak ten tańszy żwirek. Karma to ok 2zł za saszetkę a idzie 3-4 dziennie przy 2 kotach.
Ale z ta tauryną to nie wiedziałam, dzięki ;)
Napisała do mnie pani z pytaniem, czy pies jest na pewno za darmo i czy samemu trzeba jechać po niego... odpisałam, że jest za darmo, obowiązuję umowa adopcyjna, wizyta przedadopcyjna, i że to starszy nie rasowy pies. Myślę że pani już nie odpisze