-
Posts
49551 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olena84
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ dziękuje bardzo za wpłaty: - LupusNord - 20zł - 08.01 - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 17zł - 09.01 -
Dzwoniłam do Państwa, we wtorek zabrali Panią do szpitala bo miała tętno 160 prawie, i mąż odebrał w środę, zwierzęta nie chciały wyjść do jej powrotu z domu, pani bardzo się martwi, co to będzie jak jednego z nich (pani albo pana) zabraknie, bo nikt starszych zwierząt nie weźmie potem i nie zaadoptuje. Będę dzwonić do nich 2 razy w miesiącu, chyba im lepiej, że ktoś się interesuje, pytałam czy mają mój numer, to powiedziała, że tak. Pytałam co by chcieli, pani powiedziała, że nic, jedynie jak można karmę mokra dla kotów. Zamówię w zooplusie i wstawię rachunek, zakupiłam im skarpety, rękawiczki za 83zł ciepłe takie fajne, antypoślizgowe, kupię jeszcze ciepłe koce i może wyślę na leki coś, bo biorą ich bardzo dużo. Mam kaskę, którą oddała mi Danusia jak Pandusia przeszła za tm, ponad 400zł, zobaczę ile z tego pójdzie na Państwa zakupy i resztę na jakiegoś psiunia,.
-
Tak już wiem więcej ;) Jogi pojedzie w sobotę razem z Anecikiem i Szafirkiem i albo przenocuje i Państwo Jogiego go odbiorą w niedzielę, albo w sobotę wieczorem.
-
nie zmienia, po prostu przeraża:( że wszędzie psiaki jadą do Radys:(
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
Olena84 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Ale fajnie, że tygryska uratowaliście! A piszesz o drugim, jest jeszcze jeden? -
to nie jedyne ogłoszenie o szczeniakach które widziałam na facebooku:(
-
pani wójt jednej gminy powiedziała, że Radysy są spoko, są wolontariusze, adopcje itd, więc klapki na oczy i do przodu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękuję!!! pewnie wtedy kiedy inne psiaki, ale ma potem cały dzień na odpoczynek ;p Ech Grzesiu, ja już zwątpiłam czy ktoś nawet zadzwoni z pytaniem o Ciebie -
Na razie czekam na wieści dziś czy Jogi się zmieści do Szafirków, dziś sie wyjaśni i dzwonię do Państwa, gdzie będą w stanie podjechać.
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
Olena84 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Też jak pisałam w smsie wesprę Bazylka, szkoda, że tak mało mogę:( -
Zauważyłam kochana teraz, bo dopiero jestem od wczoraj. Gabi mi też o tym wieczorem pisała smsa, mąż Anecik zgodził się zabrać i Jogiego, więc mam transport do Nowej Soli z Szafirkiem, potem zostaje ponad 300km do Puszczykowa, zapytam Szafirka czy trochę nie pojedzie dalej, Murka też zgodziła się go podrzucić do Zamościa, dziękuje! Pan z facebooka zaproponował 450zł:( Jogiś dziękuje! Bardzo dziękuję za propozycję! Ale chyba sie uda z transportem do Nowej Soli i podzielonymi kosztami. I szybszej.
-
my już tego psiaka nie powinnyśmy zabierać:( muszę jeszcze jednego swojego wyadoptować bo nie dam rady:(, wiem, że Wagner może zostać wyadotpowany, jest tam 8 lat, pogryziony psyk i łapy, może jakoś pomożemy jemu,.
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłatę: - Helli - 30zł - 07.01 -
Zadzwonię dziś do tej jednej pani, czy państwa od transportów, ale boję się że kwota może powalić, to jakieś ponad 500km w jedną stronę:(
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Awanturnik że hoho;) kabelek znaleziony;) A ja bardzo dziękuję za 33zł z bazarku dla Misia! -
A ja uważam że to może być Huba, widać na zdjęciu w powiększeniu że są sutki pod brzuzkiem i trochę białego na brzuszku, poza ytm psiak jest mokry i uszka ma po sobie, przemawia zresztą za tym numer pod jakim jest. Dziś dzwoniłam do Radys i powiedziano że psiak jest adoptowany, wiec nawet jesli to nie Huba i siedzi tam, to ja nic nie wskóram, więc może lepiej myśleć że to Huba.
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
hehe racja;) dostałam zdjęcie w koszyczku więc chyba olała go i przespał, załączę, jak znajdę kabelek ;) -
tak o tej gminie
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Lajki mi się skończył i nie mogę polubić waszych życzeń:( Blekuś jak zawsze dziękuje za wpłaty, muszę zdobyć nowe zdjęcia;) - asiuniab (z wątku Pandy która już jest za tm) - 100zł - 23.12 - p. Jadwiga K. z fb - 15zł - 27.12 - Olena84 - 30zł - 28.12 - p. Renata B. z fb - 30zł - 02.01 - mama Oleny84 - 50zł - 03.01 - milagros19853201 - 5zł - 03.01 - agat21 - 20zł - 03.01 - Radek - 10zł - 04.01 - 300zł - XII 2019 -
ale byłoby fajnie ;)