Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Pani prosiła o wizytę po nowym roku, więc poczekamy te pare dni, powiedziała, że można na nią liczyć, że bardzo jej zależy i czy to nie problem. Brzmiała bardzo w porządku przez telefon
  2. dzowniłam już do niufus, może udało by się jutro, zaraz na szybko napiszę do niej maila w sprawie Jogiego i potem zadzownie do tej pani
  3. około 12 niestety choć wygląda zdecydowanie młodziej super, trzymam kciuki dziękuję za propozycje, zadzwonię dziś do niufus1
  4. Wesołych Świąt!!!
  5. Wesołych Świąt!!! Piekne te zdjęcia wklejasz
  6. Wesołych Świąt!!!
  7. Wesołych Świąt!!! Wesołych Świąt!!! Miejmy nadzieję!
  8. niestety może... Wesołych Świąt!!!
  9. Dobrze że kotki idą do adopcji, oby domki dobre
  10. Miejmy nadzieje, że pani tak długo myśli;/
  11. Pandusiu żegnaj, nie byłam pare dni na dogo, ale Maciek mnie informował cały czas o wszystkim:(
  12. Kochani, na wątku wiatr hula, dzwoniłam do Państwa przed świętami, maja 3 psiaki i 8 kotów, starsze i chore, sami są schorowani, a bardzo wdzięczni choć za telefon, pytałam czy mogę wysłać pieniądze bo tym razem nie zdążę z paczką, pani powiedziała, że jeśli może prosić to paczkę.
  13. Bardzo dziękuję za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 11.12
  14. Bardzo dziękuję za wpłaty: - jankamałpa - 10zł - 11.12 - dorcia2 - 20zł - 11.12 - Selenga - 30zł - 11.12
  15. Dziękuję baaardzo za wpłatę: - jankamałpa - 10zł - 11.12 - dorcia2 - 30zł - 11.12 - p. Agnieszka od elik - 50zl - 13.12
  16. Mam pytanie o Blekusia z ogłoszenia, zobaczymy co z tego będzie, już wiele miesięcy nikt się Blekusiem nie interesował
  17. Bardzo dziękuję!!! A jak myślisz :(((
  18. czyli jednak ta łapka:(
  19. Kaszkiet w moim typie, mam nadzieje, że Bunia wyjedzie do dobrego domu
  20. Ale niespodzianka, serdecznie dziękujemy!
×
×
  • Create New...