Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Nikt się Misiem nie zachwycił:(
  2. ja przeczytałam Twój post i nawet nie zauważyłam, jeszcze za wcześnie na myślenie!
  3. Żeby tylko Grześ nie dowiedział się że nie jest jedynym księciuniem na dogo ;)
  4. Dziadeczek wszystkich pozdrawia, w dobrym humorze i apetycie
  5. Nie wiem sama co zrobić
  6. Grześ jest cudny, taka kochana pierdołka ;)
  7. A mój Grześ obok siedzi :( nie chce się bawić
  8. Piekny nasz Jogi!
  9. Bardzo dziękuję!!! To ogromna pomoc! Dziękuję za wpłatę: - Jolanta08 - 20zł - 26.11 - Anula - 50zł - 26.11
  10. ;) Bardzo dziękuje! Dziękuję bardzo!
  11. Dziękuję za wpłatę: - agat21 - 20zł - 18.11 - p. Jadwiga K z fb - 15zł - 25.11
  12. Zapłaciłam za listopad 150zł, brakuje nam 145zł, bo 5zł na koncie tylko:( Murka dzwoniła do mnie, że pan chętny dzwonił, może odwiedzi Jogiego, trzymamy kciuki!
  13. Dziękuję za wpłatę 20zł - 19.11
  14. Ja już chyba nawet coś licytuję
  15. Miejmy nadzieje, że łapka wróci do sprawności
×
×
  • Create New...