Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Dziękuję za wpłaty: - anica - bazarek Oleny84 - N4 - 39zł - 22.10 - Ulafeta - bazarek Oleny84 - N4 - 29zł - 22.10
  2. Czy to na pewno mgła czy już smog :(?
  3. Problemem jest to że jesteście we dwie (3?) na tyle zwierząt i każdy jak zgłosi to myśli, że zrobił dobrze, nie ma wyrzutów bo kto inny się zajmie...Oby Majka szybko znalazła dom i moze uda się pomóc Rexowi, bazarki cegiełkowe dobrze idą, więc moze damy radę go jakos utrzymać.
  4. Dziękuję za wpłatę z bazarku: - Maciek777 - 10zł - cegiełka - 21.10 - Kamila Proc - 118zł - 21.10
  5. Znam to ;) mamy na działce to samo. I pełno orzechów, chyba kolejny bazarek zrobię ;) E tam, Grześ nowego domu nie chce;)
  6. Wychodzi mi że dzięki tym 4 bazarkom, Grześ powinien być zabezpieczony na 2 miesiące. Jupi!
  7. Dziękuję za wpłaty z moich bazarków dla Grzesia: - mdk8 - 5zł - cegiełka bazarek N1 - 21.10 - Patrycja96 - 10zł - cegiełka bazarek N4 - 21.10 - asiuniab - 36zł - bazarek N2 - 21.10 - Onaa - 96zł - bazarki N1,2,3 - 21.10
  8. Musicie być jednak odporne psychicznie, ciągle ktoś zgłasza jakiegoś bidaka do was a już nie mam gdzie i za co umieszczać...
  9. Panda słodka jak zawsze!
  10. Sunia cudna, ale jaka duża!
  11. Grześ jest taki słodki, grzeczny i ładny! Trochę to niemęskie ;))) On pewnie zadowolony, że miejsca zmieniać nie musi właśnie! Dziękuję za wskazówki, spróbujemy i tak Jaka zima???
  12. podrzucimy wątek
  13. Księciunio pokaż jak bawisz się liśćmi!
  14. Bardzo dziękuję za wpłątę: - IlonaS - 10zł - cegiełka bazarek Oleny84 - 17.10
  15. Zapisuję się u suni
  16. Ale super! Tak sobie od razu pomyślałam o tych psiakach które nie dostaną możliwości wyjścia ze schronisk ale urwania się ze smyczy przy budzie a w każdym psiaku jest taki szczeniak który by się chciał tak bawić:(
  17. Dziękuję za wpłatę: - p. Agnieszka od elik - 50zł - 16.10
  18. Misio pozdrawia i już zimuje!
  19. Niestety nie:(, ostatni był chyba z pół roku temu
  20. Dziękuję za wpłaty: - Selenga - 30zł - 10.10 - dorcia2 - 20zł - 11.10
×
×
  • Create New...