Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. dowiem sie coś więcej o psiakach i kociakach i założę nowy wątek
  2. Dziękuję za wpłatę: - Selenga - 30zł - 10.01
  3. mało powiedziane... idzie na rekord :( ktoś mu to zdajsie już powiedział i siedzi ;( Rachunki zacznę mu wysyłać ;) właśnie, to bardzo cieszy, że nadal mnie wspieracie! i Grzesia!
  4. pani dała stówkę, a pani od drugiego psiaka 90zł, czym bardzo pomogły w transportowych finansach, bo będzie więcej dla wyciagniętych psiaczków;) e tam, przy was to ja mało psiaków uratowałam do tej pory, własnie sobie musiałam przypomnieć: chyba tylko 8 na tyle lat:(. Niestety znowu mam na oku pare staruszków, ale muszę chwilę przystopować :(
  5. Też bardzo fajna sunia, same fajne psiaki w Zamościu, oby wszystkie szybko znalazły dom
  6. Kiełek śmieszny, ale może jakoś jej przeszkadzać? Zobaczymy co powie wet. I tu sunie cudne, też szybko znajdą domy
  7. Biedna kochana, mam nadzieje że szybko sie przełamie
  8. Ale on piękny! Długo nie posiedzi w hoteliku!
  9. a ja wręcz przeciwnie :( ale mnie cieszy że dni są ciepłe i nadal tak będzie.
  10. Państwo zastanawiali się właśnie nad tą dwójką, ale postanowili wziąć oba, na szczęście ;) Ja myślę że chodzi o wsparcie jednorazowe ;) na razie poczekamy ;)
  11. Jogi dziś dużo śpi, też pewnie ze stresu wczorajszego, wieczorem był niepewny ale dziś już dobrze, był na spacerku, ładnie chodzi na smyczy, na ogródek wychodzi za potrzebą i od razu chce wracać ;) Dziś były wnuki i ładnie się zachowywał, podobało mu się czesanie. Na koty i psiaka nie zwraca uwagi. Bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie, kciuki, deklaracje, inną pomoc jak bazarki, pomoc w transporcie, dołączenie przez Anulę do bazarku transportowego, bo to mi bardzo pomogło. Prosiłam panią o zdjecia od czasu do czasu , więc będę wklejać ;)
  12. Pierwszy spacerek na zewnątrz już byl ;)
  13. Oczywiście, tylko mi się tak skojarzyło z tymi akcjami na wnuczka, czy policjanta:( okradają starszych samotnych ludzi z oszczędności , a ci zostaja z niczym
  14. Ja kupię za te pieniądze od Pandy, bo wiem mniej wiecej , tylko jutro muszę zadzwonić o adres, bo nie mogę znaleźc a nie pamiętam dokładnego. Proponuję może jak będziesz nadal chciała pomóc, gdzieś za 1,5 miesiąca kupić?
  15. Już są!
  16. Straszna historia... los pana nie oszczędzał, jeszcze te dwie baby... mam nadzieje, że uda się złapać... jak można okradać starszych ludzi...
  17. to prawda ;)
  18. pani cały czas ze mną pisze, napisała że dalej z nimi dzielnie podróżuje. Dodatkowo Pani chce wesprzeć hotelik w którym Jogi byl, w ramach podziękowania, myślę że to bardzo dobrze o nich świadczy!
×
×
  • Create New...