Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Grześ jest sporo na plusie po moich bazarkach więc to byłoby nie fair;)
  2. Ja jeszcze chciałam powiedzieć na co zostały wydane pieniądze po Pandorce:( Otrzymałam 625zł: - 100zł - Blekuś - 60zł - Jogi - 150zł - psiak Dora1020 - sytuacja wyjątkowa, bo to badanie na cito jej psiaka - 337,40zł - wysyłka 2 paczek do Państwa z Mętkowa
  3. Wysłałam Państwu wczroaj paczkę: Fakturę mam z zooplus,a jednak jest na mnie:( na kwotę 195,40zł: Polarowy kocyk dla psa i kota - 2 sztuki, Megapakiet Felix 12x400g, Felix Fantastic 48x100g, Felix Sensation 24x100g, Zestaw zabawek - 12 sztuk, Mata do drapania Welle Nie chce mi wejść z pdf, muszę chyba zrobić zdjęcie. W każdym razie paczka do Państwa powyżej kosztowała 122zł, herbata i sok ode mnie, dla kotów 195,40zł, wysyłka 20zł, to razem 337,40zł - zostało to opłacone z pieniędzy, które otrzymałam z wątku Pandorki która juz za tm:(
  4. Jogi pozdrawia: "Stres mija, apetyt dopisuje, chętnie wybiega na spacer, bardzo pogodny i uśmiechnięty;)"
  5. Misio pozdrawia kochane cioteczki
  6. Jestem w szoku jak Państwo wsparli psiaki. Kochani jako że Państwo chcieli wesprzeć miejsce w którym był Jogi, uważam, że będzie w porządku jak całą kwotę która została na jego koncie plus to co wpisała Murka przeznaczę na psy w jej hotelu, które mają ciągłe wydatki lub długi. Są psy stare, albo chore, które jak ledwo uda się coś wpłacić trzeba kombinować dalej. Jogi ma na koncie 181,84zł plus 142zł to jest 323,84zł i to chciałabym przeznaczyć na te zadłużone psiaki. Czy nikt nie miałby nic przeciwko??? Boję się że jakbym zaczęła kombinować i chcieć przeleć na pare psiaków, wyszło by z tego mało.
  7. Piękna, powinna szybko znaleźc dom
  8. Bardzo dziękuję za wpłatę: - p. Agnieszka od elik - 50zł - 14.01
  9. A co tu takie słodkie posty;)
  10. Dziękuję za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 13.01
  11. Dziękuję za wpłatę: - jankamałpa - 10zł - 13.01
  12. hehe, jest się czym zachwycać
  13. Zrobiłam zamówienie dla Państwa kotków na prawie 200zł, dodatkowo zamówiłam drapak, zabawki i kocyki. Sama kupiłam i wyślę oddzielnie rękawiczki, skarpety za 83zł, ptasie mleczko, i kocyki, dołożę herbatę która jest u mnie, za wszystko wyjdzie ok. 320zł, za wszystko wzięłam z tego co dostałam od Danusi od Pandory która jest już za tm. Zdjęcie wkleję jutro
  14. Ja znowu licytuje ciastka i znowu mi podbiorą :(
  15. Dziękuję za wpłatę: - jankamałpa - 10zł - 13.01
×
×
  • Create New...