Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. tyle tych psiaków, że sama nie ograniam, ale ważne że się udało, i wszystko jednym transportwem
  2. Pani napisała że Jogi śpi;) A ja jakoś nie zrozumiałam wcześniej, że tam jest od niedawna jeszcze jeden piesek, staruszek ze schroniska w Poznaniu, noi te dwa kotki
  3. Jogiś już w dordze do domu, Państwu się bardzo spodobał, cały czas był głaskany przez panią, pani dołożyła 100zł na transport psiaków! To później ogarniemy ile ja mam jeszcze dołożyć. Inne psiaki już w domu po kolacji.
  4. Jogi boi się i siedzi przestraszony, biedak, pewnie myślał że jedzie do schroniska:( państwo zaraz będą/
  5. Chodziło mi o sunię imieniem Gabi;) ale źle mi slę przyporządkowały psiaki;) dziękuję za info! Jeszcze Jaaga wzieła wilczka
  6. Pani mówiła, że dzwoniła do Ciebie,;)
  7. Jestem i u wilczka! Piekny psiak!
  8. Jestem i ja u Huby;) cały czas wierząc że to ten psiak o którym rozmawiałyśmy na fb...
  9. Jestem u piątego psiaka z dzisiejszego transportu po nowe życie ;), psiak od Sary, 2 psiaki od Anuli, Gabi, i jeszcze jakiś psiak?
  10. Jestem u drugiego psiaka z dzisiejszego transportu po nowe życie ;)
  11. Jestem u pierwszego psiaka z dzisiejszego transportu po nowe życie ;)
  12. Myślę czy nie założyć nowego wątku, może więcej osób przyjdzie...
  13. Rozmawiałam z Anecik, zdjęcia psiaki miały zrobione, czekają na to aż pani fotograf im wyślę, więc będą nowe do ogłoszeń. Blekuś nadal w hoteliku już 2,5 roku, indywidualista, czasem jak przyjedzie sunia Zosia to pozwoli się z nią pobawić, ale tak nie bardzo lubi;)
  14. bardzo dziękuję Grzesiu czas na dom u Ciebie ja nie widzę:(
  15. Ale faktycznie psiak bardzo podobny, może jak Państwo zobaczą Fanni wezmą oba ;))) Może dzięki urodzie, też szybko znajdzie dom? Tak, rozmawiałam z panią, jadą już po Jogiego, pani bardzo sie stresuje, jak on sobie poradzi w podróży, nie bardzo moli jechać jutro, a nie chcieli mu mieszać w głowie, żeby zostawał dłużej w innym hotelu znowu, więc jadą teraz. Trzymam kciuki, by wszystko wyszło dobrze! Pani pytała, czy może zdawać mi relacje jak będzie u nich jemu się wiodło;).
  16. Wiem:( Pani młoda, świeżo po studiach, mieli kota 19 lat też adoptowanego, psiaka mają rodzice, mieszkanie własnościowe, balkon i okna zostaną zabezpieczone, gdyż teraz trwa remont elewacji i trzeba było wszystko posprzątać z balkonów, kotek będzie miał zabawki, drapaki, pani zna sie też na roślinach, które moga szkodzić zwierzętom i usunie je, w razie wakacji kotem zajmie się sąsiadka, pani także myśli w przyszłości o dokoceniu.
  17. Misio bardzo dziękuję za wpłatę: - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 17zł - 09.01
×
×
  • Create New...